radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV
radiodedi24.com
Arkivi  HTML  Rec 

CH1 (Live/MIX) | CH2 (Balada)


dedi24.TV
Upload:
| | | |
Rezarta Hoxhaj ft. Vitori Balili - Dy Motra | nga SStyLe Video tė ngjajshme...

  • Currently 7.00/10
vid3347. Vlerėsimet: 7.0/10 (1 Vote deri me tani) Ju keni Vlerėsuar.


Zef Beka & Motrat Duhani - Jem ba bashke
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-04-20 | Kl. 0 0.0/10


Dhurata Aliaj & Zef Beka - Motra per vellane
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-10-11 | Kl. 111 0.0/10


Motrat Maksuti - Mbreteresha
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-07-25 | Kl. 147 8.0/10


Motrat HOXHA - Tungjatjeta Oj Shqipni
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-07-22 | Kl. 153 8.0/10


Nazife dhe Merita Bunjaku - Motra
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-07-01 | Kl. 136 0.0/10


Motrat Mustafa - Zemres nuk i dihet
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-06-25 | Kl. 149 0.0/10


Motrat Hajzeri - E di
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-06-21 | Kl. 125 0.0/10


Rezarta Shkurta - Gjysma ime
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2016-12-25 | Kl. 300 10.0/10


MOTRAT HOXHA - Familja BERISHA
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2016-10-23 | Kl. 392 10.0/10


Motrat Mustafa - Faleminderit diaspore
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2016-07-31 | Kl. 394 0.0/10


Motrat Mustafa - Dashnija i then ligjet
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: Dj-Qaza
2016-06-22 | Kl. 775 0.0/10


Shyhrete Behluli - Lum ajo, Motra qe ka
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dedi4u
2016-05-13 | Kl. 507 0.0/10


Motrat Hoxha - Po feston Kosova
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: Dj-Qaza
2016-04-01 | Kl. 442 0.0/10


Motrat Hoxha - Shtat dite dasem kemi ba
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: Dj-Qaza
2016-04-01 | Kl. 512 8.0/10


Motrat Hoxha - Urime martesa
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: Dj-Qaza
2016-04-01 | Kl. 578 0.0/10
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 20.395 | Dje: 16.317 | Gjithsej: 243.695.209