radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Mirė se vjen tek dedi24.com


dedi24.com INFO
Pėr tė par mė shumė dhe tė behuni Pjesė e Faqes dhe Chatit ton dedi24.com Regjistrohuni ose identifikohuni me Emrin qe e keni Regjistruar me parė.

Terminet/Emisionet
Emisioni i nates
Sot tė Mėrkuren nga Ora 22:30 | Me Orgesen
Emisioni i nates
Neser tė Ejten nga Ora 22:30 | Me Dardanen
Emisioni i nates
24.11.2017 tė Premten nga Ora 22:30 | Me Orgesen
Emisioni i nates
25.11.2017 tė Shtunen nga Ora 22:30 | Me Dardanen
Emisioni i nates
26.11.2017 tė Dielen nga Ora 22:30 | Me dedi4u
Gjitha Terminet/Emisionet deri me tani dhe nė vijim ... Kalendari

dedi24.TV

Kanalet: [ Dokumentar ] [ Filma ] [ Humor ] [ Videoklipe ]
Tekalo nė dedi24.TV

Shenimet e Fundit
  Temat Autori Postimi i fundit
 
Pershendesim anetaret me ndonje kenge nga YouTube!
Nė Kategorin: Përshendetje dhe Urimet
N!La
Pėrgjegjet: 4485
Sot, 18:51
nga Elzaaa
 
 
Dy Mundsia, Zgjedhe Nje !!
Nė Kategorin: Bisedime
cali_frz
Pėrgjegjet: 794
Sot, 17:26
nga Maylinda
 
 
"kush" ????
Nė Kategorin: Bisedime
KIMI
Pėrgjegjet: 161
Sot, 17:25
nga Maylinda
 
 
Dua...!!!
Nė Kategorin: Për Argetim...
*ArbNore*
Pėrgjegjet: 3559
Sot, 00:39
nga Maylinda
 
 
A ka mundsi?
Nė Kategorin: Bisedime
Dj-Qaza
Pėrgjegjet: 81
Sot, 00:38
nga Maylinda
 
 
''hey zemer''
Nė Kategorin: Për Argetim...
Saranda
Pėrgjegjet: 1943
Sot, 00:36
nga Maylinda
 
 
A je i/e dashuruar vertet me personin qe ke prane?
Nė Kategorin: Për Argetim...
*ArbNore*
Pėrgjegjet: 396
Sot, 00:35
nga Maylinda
 
 
A ishte ?
Nė Kategorin: Bisedime
deli
Pėrgjegjet: 150
Sot, 00:34
nga Maylinda
 
 
Cila është gjëja e parë që bën sapo hap sytë në mëngjes?
Nė Kategorin: Për Argetim...
Buona
Pėrgjegjet: 158
Sot, 00:33
nga Maylinda
 
 
A ju ka mar malli sod per dikan ...?
Nė Kategorin: Për Argetim...
_____
Pėrgjegjet: 2134
20.11.2017 18:06
nga KIMI
 
 
''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???
Nė Kategorin: Bisedime
Lulja me Arom
Pėrgjegjet: 144
20.11.2017 18:05
nga KIMI
 
 
Statusi
Nė Kategorin: Prezantimi
dedi4u
Pėrgjegjet: 3958
20.11.2017 17:53
nga KIMI
 
 
Cila është Thënia më e mirë që e keni ndëgjuar ndonjëher ?
Nė Kategorin: Për Argetim...
Dj-Qaza
Pėrgjegjet: 107
19.11.2017 19:13
nga Maylinda
 
 
Cila eshte fjala me e bukur ??
Nė Kategorin: Për Argetim...
dj,carleone
Pėrgjegjet: 411
19.11.2017 19:09
nga Maylinda
 
 
A doni qe Naten te vjene i dashuri/a e tju a jep nje puthje...???
Nė Kategorin: Bisedime
_____
Pėrgjegjet: 538
19.11.2017 19:08
nga Maylinda
 
 
A shkon shpesh mysafir?
Nė Kategorin: Për Argetim...
SStyle
Pėrgjegjet: 320
19.11.2017 19:07
nga Maylinda
 
 
A jeni si ne internet ashtu dhe ne ralitet..?
Nė Kategorin: Bisedime
Belinda
Pėrgjegjet: 135
19.11.2017 00:18
nga dj_mali
 
 
Erdha... / Shkova...
Nė Kategorin: Për Argetim...
xhani-xh
Pėrgjegjet: 1793
19.11.2017 00:15
nga dj_mali
 
 
A e urreni dashurin qe ju ka lenduar ne zemer ?
Nė Kategorin: Bisedime
Medina_Itali
Pėrgjegjet: 135
19.11.2017 00:14
nga dj_mali
 
 
A ban me dit pse???
Nė Kategorin: Për Argetim...
*ArbNore*
Pėrgjegjet: 1521
16.11.2017 00:22
nga KIMI
 
Infografik: Tė lexuar | Pa lexuar | Postimi i parė pa lexuar | Postimi i fundit | Koha e Postimit
... Me shumė mbrenda 24 orėve tė fundit

FacebookdediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2017 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 16.413 | Dje: 22.620 | Gjithsej: 240.556.097