radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
TEST
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-12-08
Kl. 1346 | 3.5/10
Arjeta Sejdiu - Je ilac (Gezuar 2018)
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-12-08
Kl. 1555 | 8.5/10
Anxhela Peristeri - Pa Mua
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-29
Kl. 1403 | 1.0/10
Blerina Gashi - Zjarr e bojna
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-29
Kl. 1526 | 1.0/10
Edon Zejna - Hyre ne zemren time
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-29
Kl. 1188 | 1.0/10
Irkenc Hyka ft. Poni - Dashni e vjeter
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-28
Kl. 1438 | 5.5/10
Albina Kelmendi - Ishim
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-28
Kl. 1297 | 1.0/10
Aferdita Demaku ft. Dona Janova - Gurbeti nuk na ndan
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-28
Kl. 1309 | 2.0/10
Vjollca Selimi -Te kalaja e Uqlinit COVER
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-28
Kl. 1242 | 1.0/10
Buraku & Grupi Fama - VRET
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-28
Kl. 1219 | 1.0/10
Gold AG - History
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-28
Kl. 1290 | 1.0/10
Sala Bekteshi - Ditelindje
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-28
Kl. 1225 | 1.0/10
DODA - Me harrove
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-28
Kl. 1234 | 1.0/10
Zef Beka dhe Elvira Fjerza Ty more djal-Shkon syzeza-Ja puthe gushen
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-28
Kl. 1302 | 5.0/10
Xhela - Ska dashni
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-25
Kl. 1365 | 1.0/10
Mera Zymeri ft. Sparrow - Cka ka Zogu
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-25
Kl. 1318 | 1.0/10
Blerina Dibra - Dashni Dashni
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-25
Kl. 1438 | 1.0/10
Butrint Imeri - Kush
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-25
Kl. 1373 | 1.0/10
Edona Hasanaj - Me binde
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-25
Kl. 1219 | 1.0/10
Mariola & Jurgen Kacani - Shpirti im binjak
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: | 2018-10-25
Kl. 1365 | 1.0/10

Reziultate gjithėsej: 8101 | (406 Faqe)
Faqja nė Vazhdim 2
Informata te ndryshme

Shtatistika | Kanalet nė dedi24.TV
Film: 125
Humor: 233
Videoklipe: 7699
Dokumentar: 43
Matėriale gjithėsej: 8101

Genre:

Balada 375
Argetuese/HipHop 533
Folk/Popullore 585

Klipet mė tė shikuara | TOP 3


Kombinati: - Episodi -15
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-11 | Kl. 39581 7.0/10


Kombinati - Episodi -21
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-12 | Kl. 29656 7.8/10


Stupcat Egjeli - Filmi i plote
Nė Kanalin: Film
Upload: Dj-Qaza
2012-12-05 | Kl. 28785 10.0/10

Video tė shuar nga Anėtart | Staf
dj_mali
Videoklipe: 2889
Profili | IM | Klipet
SStyle
Videoklipe: 2806
Profili | IM | Klipet
dedi4u
Videoklipe: 1505
Profili | IM | Klipet
Dj-Qaza
Videoklipe: 490
Profili | IM | Klipet
*Dj Noki*
Videoklipe: 91
Profili | IM | Klipet
ARTORi
Videoklipe: 11
Profili | IM | Klipet
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 10.472 | Dje: 18.462 | Gjithsej: 263.600.578