radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
Etno Classic Band - Baresha
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-29
Kl. 1713 | 0.0/10
BLEONA me GENTZ dhe HEKURAN KRASNIQI - Mandarin
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-11
Kl. 5495 | 1.0/10
PRODUKT 28 - Shqipe
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-11
Kl. 1624 | 0.0/10
Etno Engjujt - Albanian
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-11
Kl. 2607 | 2.0/10
MAD LION ft. HEKURAN KRASNIQI - Krejt Mahalla
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-11
Kl. 1493 | 0.0/10
GENA - Sa Lote kam Derdhur
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-10
Kl. 1709 | 10.0/10
Sinani me Gilin - Prap se prap
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-10
Kl. 2315 | 0.0/10
ARDIT GJEBREA - Ja ku Jam
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-03
Kl. 2125 | 0.0/10
NEXHMIJE PAGARUSHA - Oj Lulija Jone
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-03
Kl. 2056 | 9.0/10
NASER BERISHA - A me kujton
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-01
Kl. 1825 | 10.0/10
MINATORI - Te Dua sa Kosoven
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: ARTORi | 2011-04-01
Kl. 1643 | 0.0/10

Reziultate gjithėsej: 11 | (1 Faqe)
Informata te ndryshme

Shtatistika | Kanalet nė dedi24.TV
Film: 125
Humor: 233
Videoklipe: 7699
Dokumentar: 43
Matėriale gjithėsej: 8101

Genre:

Balada 375
Argetuese/HipHop 533
Folk/Popullore 585

Klipet mė tė shikuara | TOP 3


Kombinati: - Episodi -15
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-11 | Kl. 38191 7.0/10


Kombinati - Episodi -21
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-12 | Kl. 28330 7.8/10


Stupcat Egjeli - Filmi i plote
Nė Kanalin: Film
Upload: Dj-Qaza
2012-12-05 | Kl. 26956 10.0/10

Video tė shuar nga Anėtart | Staf
dj_mali
Videoklipe: 2889
Profili | IM | Klipet
SStyle
Videoklipe: 2806
Profili | IM | Klipet
dedi4u
Videoklipe: 1505
Profili | IM | Klipet
Dj-Qaza
Videoklipe: 490
Profili | IM | Klipet
*Dj Noki*
Videoklipe: 91
Profili | IM | Klipet
ARTORi
Videoklipe: 11
Profili | IM | Klipet
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 4.941 | Dje: 12.823 | Gjithsej: 256.559.109