radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » 2008-a deshirat tua
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes 2008-a deshirat tua 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: xhani-xh xhani-xh ėshtė Femerore Offline
Shenime: 868
Mosha: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 23.950 dediEURO
02.01.2008 09:13 / Postimi 1. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: =) uuu shumm kom deshira spodi cilen me shkru ahauahuahau po ishalla Allahu mi plotson kejt deshirat me ren

Signatur: Po t'Doket Qe JetEn Pe Qon ZhaG po N'FakT JetA tY Ta Bon RrAfsh...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 29 29 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nimanjub Offline
Shenime: 66
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.900 dediEURO
01.01.2008 19:50 / Postimi 2. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Kumanovarja
Une deshiroj qe ky vit te jet viti i paqes per krejt Boten. Shpresoj dhe qe Kosova te behet e pavarur qe nga ky vit, dhe kete besoj se te gjithe shqiptaret e deshirojm. Gjithashtu nje gje qe me brengos eshte qe disa nena shqiptare qe po i braktisin femijet e tyre.. te jete ky viti 2008 me ja u mbush mendjen te gjitha atyre femrave qe mos me i braktis femijet dhe te rriten femijet prane nenave te tyre me dashuri dhe lumturi. Zot ndegjo lutjet e mia se keto deshira i kam moti kohe qe prej kur kam nis te di se cfare domethene te jetosh. Zoti na bekofte nte gjithe.


hallall te koft,njiashtu edhe un kisha deshiru
po ca me bo se Zoti ca po thojke po u bake ket e dim qysh moti, po nejse ne ju lutemi Zotit qe te na e degjoj keto fjal dhe te naj pranoj lutjet tona inshAllah.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 4 4 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: HILEQARJA HILEQARJA ėshtė Femerore Offline
Shenime: 518
Mosha: 19
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 17.510 dediEURO
01.01.2008 16:04 / Postimi 3. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime viti riiiiiiiiiiiiiiiii

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 375 375 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Kumanovarja Kumanovarja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.393
Mosha: 20
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 37.475 dediEURO
01.01.2008 15:04 / Postimi 4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Une deshiroj qe ky vit te jet viti i paqes per krejt Boten. Shpresoj dhe qe Kosova te behet e pavarur qe nga ky vit, dhe kete besoj se te gjithe shqiptaret e deshirojm. Gjithashtu nje gje qe me brengos eshte qe disa nena shqiptare qe po i braktisin femijet e tyre.. te jete ky viti 2008 me ja u mbush mendjen te gjitha atyre femrave qe mos me i braktis femijet dhe te rriten femijet prane nenave te tyre me dashuri dhe lumturi. Zot ndegjo lutjet e mia se keto deshira i kam moti kohe qe prej kur kam nis te di se cfare domethene te jetosh. Zoti na bekofte nte gjithe.

Signatur: Baby, kur une foli, ti shuj, kur une shuj ti apet mos fol se une foli apet :D

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 95 95 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
01.01.2008 14:34 / Postimi 5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Mbushe goten dhe cakrro, gjerat e vjetra harro dhe te rejat gezo. Urime dhe gezime per kete vit shpresojm te jet nje vit i sukseseve Gezuar!

*****************************
*********GEZUAR*************
@@@@@@@@@@@@@@@@@@***********HAPPY***********************NEW*************************YEAR**************************2008*************

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mitrovicalikja_Qiki Mitrovicalikja_Qiki ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.350
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 125.276 dediEURO
01.01.2008 13:05 / Postimi 6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: urim viti i ri 2008 me dashuri e lumturi ....


deshirta te kqyrim a po na u plocohen ket vite ...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 171 171 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nimanjub Offline
Shenime: 66
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.900 dediEURO
01.01.2008 00:33 / Postimi 7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: un perveti kam shum eshira po nje me shum qe kam qef me mu plotesu asht qe ato njerz posacerisht ato qe jan larg prinderve te tyre pra te jen sa me afer dhe te folin me to dhe te pajtohen ndermetveti
kjo asht.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 4 4 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Muki Muki ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.225
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 61.077 dediEURO
31.12.2007 23:18 / Postimi 8. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Deshira jeme esht pse me ju tregu qy edi un edhe zoti ishalla ma plotso hahaha

Signatur:
In Love Untill Death Emrie & Muki 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 49 49 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
31.12.2007 19:38 / Postimi 9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Deshira: Luft kejt Armiqsies Paqe Shqiptaries...

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj-beka dj-beka ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.314
Mosha: 33
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 37.480 dediEURO
31.12.2007 19:11 / Postimi 10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: urime dhe shum gezime per shum vitet tjera me shpres se ky vit te jet viti i lumturis tuaj dhe deshirat qe i doni te plotsohen urime per shum mote

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 282 282 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fidani550 Offline
Shenime: 1.889
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.475 dediEURO
31.12.2007 18:55 / Postimi 11. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: a po thu qe na plotesohen a hahahah
PAVARSI.... PAVARSI ...PAVARSI ,,,,,,, E DI QE NUK PLOTESOHET PO HAJTE SE PO E LYPI AHHAHA
URIME EDHE NGA UNE VITIN E RI TE GJITHEVEEEEEE JU DESHIROJ NJE VIT TE MBAR

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nimanjub Offline
Shenime: 66
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.900 dediEURO
31.12.2007 18:25 / Postimi 12. nė kėtė Faqe. 2008-a deshirat tua
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime njerz vitin e ri 2008 dhe kisha dashten qe ti shprehni deshirat tua qe keni deshir tju plotesohen ne ket vit.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 4 4 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 752 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.069