radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A besoni more ..ne Lotto :D
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (4): « e para ... e kaluara 2 3 [4]

Shko tek fundi i Faqes A besoni more ..ne Lotto :D 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00

Informatat nga: ErKaNi-x ErKaNi-x ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 458
Mosha: 27
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 14.220 dediEURO
09.12.2008 07:35 / Postimi 76. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Tybe Un Nuk Besoj Ashtu Kshtu 1 Her ne Jet Teme Kom Lujtt, As Qe Kom Luujten Ma Se Mbaj Mend Edhe Kom Huppeen... :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 70 70 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative

Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
09.12.2008 06:00 / Postimi 77. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Hahaha Nimanjub po qysh jo :)

hahahaha cali dades a ke fitu lotto more ?

Phaa un si kam harru me lujt :D :P duhet per nesra me lujt lotto :D :P

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 64 64 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Nimanjub Offline
Shenime: 66
Mosha: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.900 dediEURO
16.12.2007 00:17 / Postimi 78. nė kėtė Faqe.

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Austriakja
Citati:
Oregjinal nga Nimanjub
oj Austriake Xemra jem inshAllah fiton se perndryshe na myti fukarallaku heheheeh.

haha vllaqko un skam fat me fitu per at nuk mundem ahhaah :D :D

cka me ba :P ishallah najher fitoj lotto e qeshtu kush nuk ka i jap vallah po cka me ba se nuk kena fat :P

Fat kena amo me i fitu ka 1,50 cent ma shum jo aahahahah :]

hahahh hahahah hu po a,me i shti 50e e me i fitu 1,50cent heheh po nejse nejse edhe ato jan pare kapak kapak bohen shum si thoj njerzt
"Pika pika bohet Deti".heheheh

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 4 4 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
15.12.2007 23:57 / Postimi 79. nė kėtė Faqe.

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga cali_frz
Citati:
Oregjinal nga Austriakja
Calush ...paramendo me fitu ne dy ne lotto ku i kishim qu ato pare :D :D :D ahhahaha skeshim gjet vend me i lan dikun qaq shum pare ishallah un kur te luj me te paren her fitoj a dini pse veq per me qit veten ne gazet se kam fitu :D me te pare her me u livdu ahhahaha :D :D jo per tjeter cka :D :D :P

hahaha jo valla me dal gazet sdal se mvjedhin tnesrit po thuj veq rri kam mi kam edhe allah zgateeee :D :P pa lu bre neser se laa paqa fat njerz :D ahah

A ooo mir e ke bre vallah tash me tute thojn hajt keto kanfitu ne lotto edhe te shkojm ta vjedhim tane taksirat me jav dhan paret atyreve krejt ma mir spo e qes veten ne gazet mir e ke ...

Jo vallah un se kam tash njet me lujt se ishin vetem Jackepot 10. Milion pak kur te bahen nje 50.Milion ateher luj nashta ateher kam naj far cop nafake hahahaha se perdryshe sen keshtu sfitoj vetem 1,50 Cent sa per me than se kam fitu diqka amo sen :D ooo cal luj luj dades veq ishallah ke fat po u dashka sod me u qu me i fal nje dy reqat namaz ahahahha :D per me fitu ti ne lotto hahaha :D :D

Vlerėsimet:

Informatat nga: cali_frz cali_frz ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.520
Mosha: 22
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 41.775 dediEURO
15.12.2007 23:47 / Postimi 80. nė kėtė Faqe.

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Austriakja
Calush ...paramendo me fitu ne dy ne lotto ku i kishim qu ato pare :D :D :D ahhahaha skeshim gjet vend me i lan dikun qaq shum pare ishallah un kur te luj me te paren her fitoj a dini pse veq per me qit veten ne gazet se kam fitu :D me te pare her me u livdu ahhahaha :D :D jo per tjeter cka :D :D :P

hahaha jo valla me dal gazet sdal se mvjedhin tnesrit po thuj veq rri kam mi kam edhe allah zgateeee :D :P pa lu bre neser se laa paqa fat njerz :D ahah

Signatur: :::.......wWw.Kosova1.com.........wWw.Dedi24.com.....:::

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 234 234 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
15.12.2007 23:38 / Postimi 81. nė kėtė Faqe.

Postimi: Calush ...paramendo me fitu ne dy ne lotto ku i kishim qu ato pare :D :D :D ahhahaha skeshim gjet vend me i lan dikun qaq shum pare ishallah un kur te luj me te paren her fitoj a dini pse veq per me qit veten ne gazet se kam fitu :D me te pare her me u livdu ahhahaha :D :D jo per tjeter cka :D :D :P

Vlerėsimet:

Postimi imė i pari
15.12.2007 17:48 / Postimi 82. nė kėtė Faqe. RE: A besoni more ..ne Lotto :D

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Austriakja
Citati:
Oregjinal nga cali_frz
alla me besu sun po tham se spe lidh hiq kam lu do her amo sen amo mu tkisha fituee bre uffaaaa :P

hahahahha un per at nuk luaj se e di se nuk mundem me fitu kurr e qeshtu

OO CALUSH ishallah dades najher fiton edhe bahesh milioner :D :D :P

eee e pas nafak na kishim fitu moti Pavarsi e Kosoves :D

hah aboll mir ke than valla dadush as un mo kurr ment si qoj aty se e di qe veq hupi

oo bulii vuuuu na edhe diten e katragjexhav me lind apet nafak skem haha :D

ju pershendes ju deshuroj fat mu kan ta fitoj loton veq qe mos tkisha punu mor kurr haha :P

Vlerėsimet:

Informatat nga: Immer78 Immer78 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 17
Mosha: 27
Postimi imė i pari
Pasuria: 550 dediEURO
15.12.2007 14:21 / Postimi 83. nė kėtė Faqe. RE: A besoni more ..ne Lotto :D

Postimi: o une nuk luaj kurr lloto se tutena se po fitoj e tani mi prish krejt planet e jetes,bile une po tutem se po fiton dedi e tani na e mshel radion,hehe

Signatur: Immer78

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
15.12.2007 13:11 / Postimi 84. nė kėtė Faqe.

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Nimanjub
oj Austriake Xemra jem inshAllah fiton se perndryshe na myti fukarallaku heheheeh.

haha vllaqko un skam fat me fitu per at nuk mundem ahhaah :D :D

cka me ba :P ishallah najher fitoj lotto e qeshtu kush nuk ka i jap vallah po cka me ba se nuk kena fat :P

Fat kena amo me i fitu ka 1,50 cent ma shum jo aahahahah :]

Vlerėsimet:

Informatat nga: Nimanjub Offline
Shenime: 66
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.900 dediEURO
14.12.2007 19:06 / Postimi 85. nė kėtė Faqe.

Postimi: oj Austriake Xemra jem inshAllah fiton se perndryshe na myti fukarallaku heheheeh.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 4 4 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: shiponja shiponja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 337
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 9.200 dediEURO
14.12.2007 01:10 / Postimi 86. nė kėtė Faqe.

Postimi: HAHAH hajt se po shkruj si pas mendimit tem :p vallahi un perveti s'luj kurr veq babi jem u rop tu lu bre daj qe 6 vjet me ni lloto edhe kurr si qellon sen , sdi nashta veq fati po pom doket kejt rrena jan se ska shanc njeri me u ba milioner ose psh. mi fitu 500,000 mij dollar fitim ose Euro ne LLoto ato shanc ska . po kejt rrena jan bile nana jeme sa her shkon shitore pa e marr ni tiket se len aty osht e thjesht ni loj deri ne 5 mij dollar ki shanc mi fitu u ropen njerzit tu dhan pare perdit aj merre me men sa njeri ne dite kalon at shitore pe za 1000 mij vet ne dite ka 1 dollar :p 1 mij dollar ajo kabineta i han , e knena njeri a e fiton 1 ose 2 dollar kur ta gerfish letren hahahahahah d.m.th kejt rrena jan se ska shanca jo .

KAQ PATA ju Falemenderoj tung. u pershnesssssssssssssss.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 41 41 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
13.12.2007 22:09 / Postimi 87. nė kėtė Faqe. RE: A besoni more ..ne Lotto :D

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga cali_frz
alla me besu sun po tham se spe lidh hiq kam lu do her amo sen amo mu tkisha fituee bre uffaaaa :P

hahahahha un per at nuk luaj se e di se nuk mundem me fitu kurr e qeshtu

OO CALUSH ishallah dades najher fiton edhe bahesh milioner :D :D :P

eee e pas nafak na kishim fitu moti Pavarsi e Kosoves :D

Vlerėsimet:

Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.417
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.398 dediEURO
12.12.2007 22:52 / Postimi 88. nė kėtė Faqe. RE: A besoni more ..ne Lotto :D

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga cali_frz

Mir ish kan valla me ken fitu por skemi lind ne naten e madhe :D :D

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 417 417 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
12.12.2007 22:50 / Postimi 89. nė kėtė Faqe. RE: A besoni more ..ne Lotto :D

Postimi: alla me besu sun po tham se spe lidh hiq kam lu do her amo sen amo mu tkisha fituee bre uffaaaa :P

Vlerėsimet:

Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.417
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.398 dediEURO
12.12.2007 22:32 / Postimi 90. nė kėtė Faqe.

Postimi: Po kam lujtur 3 apo 4 her gjithsej ne jeten time dhe as nje her skam fitu dhe keshtu qe ka 4 vite qe skam lujt dhe as qe luaj sepse nuk ju besoj lotarive

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 417 417 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative

Informatat nga: tonito_22 Offline
Shenime: 29
Postimi imė i pari
Pasuria: 850 dediEURO
12.12.2007 17:07 / Postimi 91. nė kėtė Faqe. loto

Postimi: une per veti shum rral luj po edhe kur luj kaniher fitoj nje shum te vogel po sa me i nxerr shpenximet e dites hehehe po ka ma shum me keqyr ndoshta ma shumb humbi se fitoj heehhehe

Signatur: shala tonito_22

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2 2 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
12.12.2007 16:54 / Postimi 92. nė kėtė Faqe.

Postimi: Mka mar malli me lujt pokera t mdh e tvogel me bllokuuu.

haha besoj dut me besu edhe pse o haram fat osht ky 1 her n 100 vjet qillon une hala per veti skom fitu kurr edhe pse skom lujt shum veq kur jom kan ma fmi at'her lujsha shum me do tiketa me do sene palidhje tash jo mo .!

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative

Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.155
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.664 dediEURO
12.12.2007 08:01 / Postimi 93. nė kėtė Faqe.

Postimi: vallahin une luj qasi gervisht dhe fito, a din ... ma shum se 500 dollar skom fitu kurr! 1 here 500 dollar 1 here 200 dhe shum here ka 5 dollar e 10 dollar ....
edhe lotto luj, po skom fitu dej tash:P

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1399 1399 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: fidani550 Offline
Shenime: 1.889
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.475 dediEURO
11.12.2007 21:16 / Postimi 94. nė kėtė Faqe.

Postimi: jo nuk besoj ahste qdo gje trillim aty

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative

Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
11.12.2007 20:35 / Postimi 95. nė kėtė Faqe. RE: A besoni more ..ne Lotto :D

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Austriakja
Hajde tash ta shohim kush beson ne lotto ...Totto :D edhe kush na paska fitu ...?

Un nuk besoj fort ne Lotto por edhe kurr nuk kam lujt per me i besu shum edhe nje her do ta provoj ta kqyry nashta kam pak fat me i fitu ..nje 1,50 Cent :D :D :D se ma shum sma merr mendja ..ahhahah po ju hajdeni tash kallxon a besoni ne lotto apo jo edhe a luni najher :D

Nuk i dihet kurr un besoj...

Un e bushi kaniher rrall..
Veq kur ken 42 Miljon i kam mbush 4 copa po pa nafak..
Edhe ma hiq nuk ka me lu..

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1502 1502 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: rotnem rotnem ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 285
Postimi imė i pari
Pasuria: 8.050 dediEURO
11.12.2007 20:05 / Postimi 96. nė kėtė Faqe. RE: A besoni more ..ne Lotto :D

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Austriakja
Hajde tash ta shohim kush beson ne lotto ...Totto :D edhe kush na paska fitu ...?

Un nuk besoj fort ne Lotto por edhe kurr nuk kam lujt per me i besu shum edhe nje her do ta provoj ta kqyry nashta kam pak fat me i fitu ..nje 1,50 Cent :D :D :D se ma shum sma merr mendja ..ahhahah po ju hajdeni tash kallxon a besoni ne lotto apo jo edhe a luni najher :D

Cdo jave luj njehere lotto (kush nuk lyne edhe nuk fiton ) me fitu hala shume skom fitu po sdihet ndoshta niher fitoj ,sidihet fatit

pershendetje

Signatur: IP

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 76 76 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
11.12.2007 18:05 / Postimi 97. nė kėtė Faqe. A besoni more ..ne Lotto :D

Postimi: Hajde tash ta shohim kush beson ne lotto ...Totto :D edhe kush na paska fitu ...?

Vlerėsimet:

Pėrgjigju

Faqet (4): « e para ... e kaluara 2 3 [4]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 5.034 | Dje: 10.362 | Gjithsej: 248.867.855