radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » 50 Cent ne Prishtin! 17 Dhjetor 2007
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Tema e Mbyllur

Faqet (3): e kaluara 1 [2] 3 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes 50 Cent ne Prishtin! 17 Dhjetor 2007 2 Votime - Mesatare: 6,502 Votime - Mesatare: 6,50


Informatat nga: fidani550 Offline
Shenime: 1.889
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.475 dediEURO
13.12.2007 21:07 / Postimi 26. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga stupcat
evevev se pasha zotin boll ma se spo muj se nuk osht e drejt qekjo kqyri qka bajn shqiptart ne ks
ncnncnc a mir po ju doket a se spo muj me duru pa fol
a nuk ka kosova kongtar a ???
tjetra kta po dihet pse e kan ba veq kishe po boj diqka qe ska ba kush veq per rekllam nncnnc
edhe qka me pagujt pare te madhe me pru magjup shkurt majmuna prej amerkies me majt koncert
ne prishtin ,po na vet poplli kem faj edhe per qeta qe kem faj na persoritet gjidh historia
tu kan me qato pare me u quuu e me ju nihmue kerkuna bre mos i nihmo hiq kerkuna veq jetimave qe sjan met kerkun hiq qe spo kujdeset kerkush per ta qtyne bre vlla nihmoju kerkuna mos i nihmo qatyne nihmoju po jo ma mir me pru majmuna me knu ncncncn edhe qka qohen edhe shkojn e ngojn at magjup tu kcy aty si majmun a tu pas pun llug te shpija
shiptart si thirri kerkush me majt koncerte as sen kto dit e shtira edhe si gjidhmon po lujn me neve as per neve qe jetojm jasht kosoves sna bajn hesap e na per te hujin aaaa ku kuuuu qka bajm
kjo sosht normal thuni qka doni po nese osht kjo mir kjo pun me u qu me pagu magjup me knue ne prishtin e mi lan jetimat rrugve ok pak pak bile nihmoju pse me pagu majmuna
ok po don me ba koncert ok mir po bone me shiptar a spo ka shiptar qe knojn rep hip hop
po joooo ma mir me marr majmuna se tont ooooo skan faj kta qe po naj shtyn pavarsin se sjem kerkun hiq
klm ju pershendes
STAF I NDERUM JU KERKOJ FALJE PO NESE JAM GABIM FSHINE MENIHER
SHUM SHKRIM ME VEND EDHE SKA ARSYE PER MENDIM TIMIN TE FSHIHET BRAVO STUPC
MUE NJE GJE ME MUNDON KJO PO OPR EDHE NJE SE PO MENDOJN QE 50 CENIT AHSTE I PAARRITESHEM EDHE AI AHSTE NJERI EDHE AI HAN BUK EDHE AI KA ME VDEK PAK SI SHUM PO E ADHUROJM ME FALNI


STUPC HAWER SHKRIM I BUKUR KOMPLIMENT

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: stupcat stupcat ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.723
Postimi imė i pari
Pasuria: 47.847 dediEURO
13.12.2007 20:44 / Postimi 27. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: evevev se pasha zotin boll ma se spo muj se nuk osht e drejt qekjo kqyri qka bajn shqiptart ne ks
ncnncnc a mir po ju doket a se spo muj me duru pa fol
a nuk ka kosova kongtar a ???
tjetra kta po dihet pse e kan ba veq kishe po boj diqka qe ska ba kush veq per rekllam nncnnc
edhe qka me pagujt pare te madhe me pru magjup shkurt majmuna prej amerkies me majt koncert
ne prishtin ,po na vet poplli kem faj edhe per qeta qe kem faj na persoritet gjidh historia
tu kan me qato pare me u quuu e me ju nihmue kerkuna bre mos i nihmo hiq kerkuna veq jetimave qe sjan met kerkun hiq qe spo kujdeset kerkush per ta qtyne bre vlla nihmoju kerkuna mos i nihmo qatyne nihmoju po jo ma mir me pru majmuna me knu ncncncn edhe qka qohen edhe shkojn e ngojn at magjup tu kcy aty si majmun a tu pas pun llug te shpija
shiptart si thirri kerkush me majt koncerte as sen kto dit e shtira edhe si gjidhmon po lujn me neve as per neve qe jetojm jasht kosoves sna bajn hesap e na per te hujin aaaa ku kuuuu qka bajm
kjo sosht normal thuni qka doni po nese osht kjo mir kjo pun me u qu me pagu magjup me knue ne prishtin e mi lan jetimat rrugve ok pak pak bile nihmoju pse me pagu majmuna
ok po don me ba koncert ok mir po bone me shiptar a spo ka shiptar qe knojn rep hip hop
po joooo ma mir me marr majmuna se tont ooooo skan faj kta qe po naj shtyn pavarsin se sjem kerkun hiq
klm ju pershendes
STAF I NDERUM JU KERKOJ FALJE PO NESE JAM GABIM FSHINE MENIHER

Signatur: Ku jeni Gjergj Kastrioti Plisin nuk e ndryshon moti Mos shikoni Kisha e Xhamia Feja jonė ėshtė Shqiptaria Gjaku i shqipes nuk humb kurr Ai gjak mbetet ne flamur

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 288 288 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
12.12.2007 08:19 / Postimi 28. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: A KA MAXHUP HIQ N;KOSOVE? EDHE KY 50CENTI KY MAXHUPI AMERIKES MUNGOJKA ATJE ME ARDH lol, KQYR NAJ SHYPE JEPJANI ME VETI LE TE BJEN NE USA SIKUR KUSHNERI QE NA E MORI 1 NE GJERMANI lol pak hajgare ....

Ej pash zotin, a u ka bo pune madhe aaaa qe po vijka qiky a?
me ba mi lut shiptart mi mledh ka 50 cent(sa qe kan me pagu bileten per koncert) e me hap spital per me sheru njerez, apo me ndreq naj xhami a diqka humanitare ... kurrrrr si kishin jep a! e per maxhupt e Amerikes, muleeeeeeeeee 1 jave perpara me prit rend ne stadion qe me hy me ngu maxhupin qysh knon ... ncncnc

Nejse, secili per veti ... kaloni sa me bukur ne koncert .... lol

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
11.12.2007 18:23 / Postimi 29. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: More un pash diqka ne TV vallahi tu kendu ky far 50 Cent ...edhe aty ne Poblikum e pash ket far trullanin e Tingullit 3ent Geti e qeshtu nashta gabim jam :( edhe nime kjo shtriga e RTK nje gazetare e pyeti 50 Cent tha " A e din se kengetart Shqipetar jan me te miret ne Ballkan..?" Ai tha jo kurr spaskem ndegju :P mir ja ka bre qaty:D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: 50cent1 Offline
Shenime: 145
Mosha: 20
Postimi imė i pari
Pasuria: 4.700 dediEURO
11.12.2007 11:25 / Postimi 30. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Skan edhe qaq vler komentet e juja i ka aj adhurust e vet ju pershendes!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 105 105 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: doktori_pz doktori_pz ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 122
Mosha: 21
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.475 dediEURO
11.12.2007 11:10 / Postimi 31. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga buli_vu
Citati:
Oregjinal nga Muki
POPO qashtu esht vjen pse kush esht aj aj mas pari ja ka nis me kendu neper KONTINJERA tuj hanger buk e qka ka KOSOVA per to qy hajt se sen ma i mir so aj .valla Muki mir e ki se mbrem ken disa sekuenca te nje koncertit te 50 cent, e shikojsha une at emision edhe po them qe ka me shku me 17 ne kocert po ma ban gjyshja " U U U U U U PA TE KEQEN E KUJT ISHALLA NUK JE TRANU ME SHKU ME KQYR KIT BESHARET, KY AS ME KNU SPO DIKA, PO T'UTKA ME KQYR " valla jam qkoq tu kesh kur um tha qishtuhaha shume e paske gjyshen e fort BULI_VU hahah veq mos e merr edhe ata me veti se po del po e rreh 50cent-in hahahaha


e sa per qe ka me ardh mos dyshoni hiq edhe mos dyshoni qe asht ka e bjen ipko si fushat promovuese qe po ja fillon telefonia e re mobile (shyqyr mo se na i ka thi qekjo vala deri qetash e tash besoj qe ka me u kane ma mire ) :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 10 10 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
11.12.2007 01:32 / Postimi 32. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Muki
POPO qashtu esht vjen pse kush esht aj aj mas pari ja ka nis me kendu neper KONTINJERA tuj hanger buk e qka ka KOSOVA per to qy hajt se sen ma i mir so aj .valla Muki mir e ki se mbrem ken disa sekuenca te nje koncertit te 50 cent, e shikojsha une at emision edhe po them qe ka me shku me 17 ne kocert po ma ban gjyshja " U U U U U U PA TE KEQEN E KUJT ISHALLA NUK JE TRANU ME SHKU ME KQYR KIT BESHARET, KY AS ME KNU SPO DIKA, PO T'UTKA ME KQYR " valla jam qkoq tu kesh kur um tha qishtu

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Muki Muki ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.225
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 61.077 dediEURO
11.12.2007 00:55 / Postimi 33. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
POPO qashtu esht vjen pse kush esht aj aj mas pari ja ka nis me kendu neper KONTINJERA tuj hanger buk e qka ka KOSOVA per to qy hajt se sen ma i mir so aj .

Signatur:
In Love Untill Death Emrie & Muki 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 49 49 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: valmir9 valmir9 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 899
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.000 dediEURO
11.12.2007 00:05 / Postimi 34. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: po valla te zot jena...po dyqyshhh pavarsija spo na shkon kqysh...po edhe ksjena kena mja marr doren shum shpejt... :D :D :D

nejse mos t'dalim nga tema...pra me 17 Dhjetor ne Prishtin - 50 Cent-i

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1748 1748 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
11.12.2007 00:02 / Postimi 35. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga valmir9
Citati:
Oregjinal nga buli_vu
Citati:
Oregjinal nga valmir9
Ok njerz...

sot ne RTK e pash reklamen per 50 Cent-in kish me ardhe me 17 Dhjetor dhe biletat kishin mja nis me shit prej 14 Dhjetorit...(neper trafika....) kshtu si kush e ka menen me shku ma shpet hehe...edhe kush t'shkon net ti bon naj foto dhe ti ngjes ne dedi.... :D :D

Po edhe une sot ne qytet ne Prishtin i pash reklamat por aty shkrujke qe biletat mund ti bleni prej 14-it neper shitore por se ku nuk e kishin cek por duket me kqyr nashta muj naj bilet me rezervu kuptohet nese mbetet hhahahaha edhe po ashtu shkruajke qe dyert e stadiumit do te hapen ne ora 18 ndersa koncerti ja fillon ne ora 19
oooooo popull hajdi gutnu se shkun biletat met pa to hahaha


lumi ti qe ki me shku...

valla ktu po qesin shkum kur po nin se 50 Centi ka me ardh ne Kosov...inatin po na kan... :D :D :D i kena kall krejt...te shqiptart qka's ban vaki... (ska buk me hanger dhe BMW'n para shpi's te parkun)
hahahhahahaha po de po te zot jan ba Shqiptart

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: valmir9 valmir9 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 899
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.000 dediEURO
10.12.2007 23:56 / Postimi 36. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga buli_vu
Citati:
Oregjinal nga valmir9
Ok njerz...

sot ne RTK e pash reklamen per 50 Cent-in kish me ardhe me 17 Dhjetor dhe biletat kishin mja nis me shit prej 14 Dhjetorit...(neper trafika....) kshtu si kush e ka menen me shku ma shpet hehe...edhe kush t'shkon net ti bon naj foto dhe ti ngjes ne dedi.... :D :D

Po edhe une sot ne qytet ne Prishtin i pash reklamat por aty shkrujke qe biletat mund ti bleni prej 14-it neper shitore por se ku nuk e kishin cek por duket me kqyr nashta muj naj bilet me rezervu kuptohet nese mbetet hhahahaha edhe po ashtu shkruajke qe dyert e stadiumit do te hapen ne ora 18 ndersa koncerti ja fillon ne ora 19
oooooo popull hajdi gutnu se shkun biletat met pa to hahaha


lumi ti qe ki me shku...

valla ktu po qesin shkum kur po nin se 50 Centi ka me ardh ne Kosov...inatin po na kan... :D :D :D i kena kall krejt...te shqiptart qka's ban vaki... (ska buk me hanger dhe BMW'n para shpi's te parkun)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1748 1748 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
10.12.2007 23:52 / Postimi 37. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga valmir9
Ok njerz...

sot ne RTK e pash reklamen per 50 Cent-in kish me ardhe me 17 Dhjetor dhe biletat kishin mja nis me shit prej 14 Dhjetorit...(neper trafika....) kshtu si kush e ka menen me shku ma shpet hehe...edhe kush t'shkon net ti bon naj foto dhe ti ngjes ne dedi.... :D :D

Po edhe une sot ne qytet ne Prishtin i pash reklamat por aty shkrujke qe biletat mund ti bleni prej 14-it neper shitore por se ku nuk e kishin cek por duket me kqyr nashta muj naj bilet me rezervu kuptohet nese mbetet hhahahaha edhe po ashtu shkruajke qe dyert e stadiumit do te hapen ne ora 18 ndersa koncerti ja fillon ne ora 19
oooooo popull hajdi gutnu se shkun biletat met pa to hahaha

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: valmir9 valmir9 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 899
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.000 dediEURO
10.12.2007 23:36 / Postimi 38. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ok njerz...

sot ne RTK e pash reklamen per 50 Cent-in kish me ardhe me 17 Dhjetor dhe biletat kishin mja nis me shit prej 14 Dhjetorit...(neper trafika....) kshtu si kush e ka menen me shku ma shpet hehe...edhe kush t'shkon net ti bon naj foto dhe ti ngjes ne dedi.... :D :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1748 1748 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: 50cent1 Offline
Shenime: 145
Mosha: 20
Postimi imė i pari
Pasuria: 4.700 dediEURO
22.11.2007 20:13 / Postimi 39. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: opop njerz kysmet ma i qartiiiii ii Rap-it fiftyy met 16 a 17 vjenn n Prishtin ipkoo e bjenn 50cent hymjaaaaaaa ka me kalll kejt bre(K)(K)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 105 105 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: ARTORi ARTORi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 777
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 24.750 dediEURO
21.11.2007 16:51 / Postimi 40. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga rotnem
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
hahahhahaha Artori mos bon hajgare se sbon ska kuptim pi bajatit a sa per Viktorin qato sdi ku e paske ni ti ket informot shka shtine te thashethemet e kom qel une ni tem aty sha sdina sha sjena n sene t sigurt me hi mi shkru qaty me kesh be pak jo per qeter ahahahah... .50centi as dej te themrra si vjen UnIKkatilit o gjoni katili osht unikkat.
Trim edhe ti lirishte mundesh me shti te thashethemet se Unikatilat jane ma te njofshem se 50 Centi edhe kane ma shume cd-ja te shitne .50 Centi i ka per mbi 21 milion exemplare e Unikatilat 22 milion
pershendetje :D :D :D :D :D :D


Trim sa po me duket fjalet tuja jan thashetheme a se ma se pari qysh je ka sheh bardh e zi apo me ngjyra.
Siq tha edhe Rotnemi 22 milion i ekzemplar ka Unikatili por a jan te njoftun ne krejt boten e 50 Centin ta njef krejt Bota e asht nje send i mir per Viktorin se e bon me njoft bota siq e njef krejt rinia shqiptare e 50 Centin ta njef krejt rinia e Botes a.
Ma se pari nuk asht thashetheme per ate qe kam than se Viktori ko me pas ni duet bashk me 50 Centin a.
E ti para se me u pergjegj kqyr ma se pari fjala jote a asht thashetheme a Jo.

Signatur: Me nderime ARTORi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 590 590 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: rotnem rotnem ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 285
Postimi imė i pari
Pasuria: 8.050 dediEURO
20.11.2007 20:55 / Postimi 41. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
hahahhahaha Artori mos bon hajgare se sbon ska kuptim pi bajatit a sa per Viktorin qato sdi ku e paske ni ti ket informot shka shtine te thashethemet e kom qel une ni tem aty sha sdina sha sjena n sene t sigurt me hi mi shkru qaty me kesh be pak jo per qeter ahahahah... .50centi as dej te themrra si vjen UnIKkatilit o gjoni katili osht unikkat.
Trim edhe ti lirishte mundesh me shti te thashethemet se Unikatilat jane ma te njofshem se 50 Centi edhe kane ma shume cd-ja te shitne .50 Centi i ka per mbi 21 milion exemplare e Unikatilat 22 milion
pershendetje :D :D :D :D :D :D

Signatur: IP

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 76 76 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: valmir9 valmir9 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 899
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.000 dediEURO
20.11.2007 14:56 / Postimi 42. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: sipas gazetes Lajm do te jet bileta 50 cent (pa hajgare) esht ni akcion qe do ta mban IPKO net dhe do the pagun 50Cent-in diku rreth 1 milion euro me shum lexoni ktu:

Reperi i njohur
"50 Cent" më 17 dhjetor do të organizojë koncert në stadiumin e Prishtinës, i ftuar sipas disa burimeve në një fushatë të madhe promovuese, e organizuar nga kompania e dytë e telefonisë mobile "Ipko Mobile". Drejtori i "Ipko"-s, Akan Ismaili, nuk e mohoi lajmin, por nuk dëshiroi të japë detaje të tjera, duke thënë vetëm se janë duke u bërë përgatitjet për një fushatë të madhe promovuese, e cila do të ndodhë para Vitit të Ri. "Jemi duke i bërë përgatitjet, jemi duke punuar, do të ketë shumë befasi. Nuk mund të them asgjë më shumë", tha Ismaili për "Lajm". Agjencia evropiane "Charmenko", e cila i menaxhon koncertet e reperit me emrin e vërtetë Curtis James Jackson III, i njohur si "50 Cent", tashmë ka postuar datën e koncertit në Prishtinë në faqen e vet të internetit "www.charmenko.net", ndërsa sipas një burimi brenda "Ipko"-s pritet që bileta, së bashku me numrin e ri të pakos "Ipko Mobile", do të kushtojnë 50 centë. Kontrata për ta sjellë reperin e njohur me famë botërore në Prishtinë, sipas këtij burimi, kalon shifrën "50 Cent" dhe tejkalon atë prej një milion euro, por zyrtarët e "Ipko"-s nuk e konfirmuan këtë shifër.

Në kuadër të turneut nëpër Evropë, "50 Cent" do të këndojë më 3 dhjetor në Lubjanë dhe më 4 dhjetor në Zagreb. Pas kësaj, ai do ta vizitojë edhe Kosovën. "50 Cent" do të aterrojë në Kosovë një javë pas përfundimit të bisedimeve për statusin e Kosovës dhe kur pritet të shpallet pavarësia. Reperi amerikan "50 Cent" u bë i njohur me albumin "Get Rich or Die Trying", ndërsa më vonë edhe me albumin "Massacre". Vetëm këto dy albume janë shitur në më shumë se 21 milionë kopje në mbarë botën.

Historia e tij është shumë interesante.
I lindur në Queens të New Yorkut, "50 Cent" filloi të merrej me shpërndarjen e drogës në moshën 12-vjeçare, në vitet e 80-ta, kur rrugët e Queensit ishin të përfshira nga epidemia e heroinës. Pasi u largua nga puna si diler i drogës për t'iu përkushtuar karrierës si reper, ai ishte plagosur me nëntë plumba në vitin 2000. Pas publikimit të materialit të parë "Guess Who's Back?" në vitin 2002, "50 Cent", i cili është zbuluar nga reperi Eminem, nënshkroi një kontratë me shtëpinë e njohur muzikore "Interscope Records". Me ndihmën e Eminemit dhe Dr. Dre, i cili ishte producent i albumit të parë të suksesshëm komercial, ai u bë njëri prej rep- këngëtarëve më të shitur në botë. Më 2003 e themeloi shtëpinë muzikore "G-Unit Records", në të cilën janë promovuar emra të rinj të botës së repmuzikës. "50 Cent" njihet si ngatërrestar me shumë rivalë të tij nga bota e rep-muzikës dhe bandave të ndryshme. Këtu bëjnë pjesë Ja Rule, The Game dhe Fat Joe. "50Cent" po ashtu e ka provuar veten edhe si aktor, duke luajtur rolin kryesor edhe në filmin autobiografik "Get Rich or Dye Trying" në vitin 2005 dhe në filmin që trajtonluftën në Irak "Home of the Brave",i xhiruar më 2006.

Burimi: Gazeta "LAJM"

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1748 1748 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
20.11.2007 00:47 / Postimi 43. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hahahhahaha Artori mos bon hajgare se sbon ska kuptim pi bajatit a sa per Viktorin qato sdi ku e paske ni ti ket informot shka shtine te thashethemet e kom qel une ni tem aty sha sdina sha sjena n sene t sigurt me hi mi shkru qaty me kesh be pak jo per qeter ahahahah... .50centi as dej te themrra si vjen UnIKkatilit o gjoni katili osht unikkat.

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: ARTORi ARTORi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 777
Mosha: 30
Postimi imė i pari
Pasuria: 24.750 dediEURO
20.11.2007 00:12 / Postimi 44. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
powww more kjo osht e ver8 e ju tjert kush sbesoni se dot vjen 50 e shifni mas qesaj dateee kur ti bina na ktu fotot me 50centin ahahahhah IPKO osht e fort cillin dush yll te hollivudit ta bjen qetu kjo sosht qudii,,,,, popo dot mbahet ky koncert promovus ne Stadjumin e kryeqytetit te prishtines besoj qe dot jet aty prezent edhe kryeministri i ri i kosoves Hashim Thaqi...


Trimi sagllam Thaqi pe bjen 50 Centin a se ka buxhet sa dush se ka vjedh pantolla hahahah, hej se pak hajgare, nuk e di se sa e vertet asht por a keni ni edhe ju se Viktori i Unikatilit asht tuj e ba ni kang me 50 Centin e edhe aty mundet me kan se po vjen 50 Centi a.

Signatur: Me nderime ARTORi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 590 590 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: valmir9 valmir9 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 899
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.000 dediEURO
19.11.2007 23:50 / Postimi 45. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: kini me pa se edhe 50Centin kan me shti Shiptart me knu tallava me siguri

hahahahaha

aman aman i take you of of of to the candy lelelele shop jashaaaaaaaaaaa

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1748 1748 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
19.11.2007 23:50 / Postimi 46. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: e lexova edhe une ne web site te 50 centit qe do te jet ne Prishtin, mir po nuk besoj qe do te mbahet ne stahium te Prishtines sepse nuk do te ket at efektin at knaqsin ne kto temperatura kaq te ulta


OOOO Trimi leje bre edhe Pacolli i fort por ncuk nuk fitoj ne zgjedhje hahahah per ata mos i beso shum ne IPKO, se edhe nese e bjen 50 centin IPKO e bjen per interes te vetin e jo per ne

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: hej mos luj me jet hej mos luj me jet ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.402
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 81.101 dediEURO
19.11.2007 23:40 / Postimi 47. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: diqka e pabesushme veq ishalla e vertet shum kam qef me kan ky njeri ks esh ni njri i madh per mu ishalla kur vjen jam ks edhe un edhe kam me shku me shiku live ihaaaaaaaaaaaaaaaaaa super

Signatur: jeta eshte jet jetoje sa je i ri shfrytzoje

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 212 212 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
19.11.2007 23:28 / Postimi 48. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: powww more kjo osht e ver8 e ju tjert kush sbesoni se dot vjen 50 e shifni mas qesaj dateee kur ti bina na ktu fotot me 50centin ahahahhah IPKO osht e fort cillin dush yll te hollivudit ta bjen qetu kjo sosht qudii,,,,, popo dot mbahet ky koncert promovus ne Stadjumin e kryeqytetit te prishtines besoj qe dot jet aty prezent edhe kryeministri i ri i kosoves Hashim Thaqi...

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: eXtra eXtra ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 38
Mosha: 23
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.150 dediEURO
19.11.2007 23:18 / Postimi 49. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Jo valla e vertet eshte.. pse mos mu kon e mundun kjo..
valla kur tja than paret kesh ne dore ska kengetar qe nuk t'vjen..

Veq edhe na popull interesant jemi.. meniher ja kan nis me mesazha me mush faqen e 50 cent-it.. jo e paskan hakerat faqen, jo kjo eshte ren e ipko-s se kujtesa ka me pru.. skan gjet ven tjeter ku mu shty po veq ne faqen e 50 cent-it ')

Veq nime interesan se ipko stadium ne Prishtine nuk ka.. po garant e kan perzi se me siguri ne sallen 1 Tetori mahet.. e sponzor qe eshte ipkoja e kan shkruj Ipko stadium..

Kaloni Bukur

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 3 3 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: valmir9 valmir9 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 899
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.000 dediEURO
19.11.2007 22:33 / Postimi 50. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga fidani550
ASHTU AHSTE ASHTU SHKRUN NE WEBFAQEN E TIJ


hehehe shyqyr bile dikush pom beson... :D

flm fidan :D :D :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1748 1748 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Tema e Mbyllur

Faqet (3): e kaluara 1 [2] 3 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 651 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.968