radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » 1 Minutë për Allahun
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes 1 Minutë për Allahun 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
26.02.2017 18:44 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. 1 Minutë për Allahun
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Fatkeqesisht, as nje minute nuk ja kushtojme all-llahut xh.sh. :(

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KIMIs KIMI ėshtė Mashkullore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 4.105
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 111.900 dediEURO
25.02.2017 09:45 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. 1 Minutë për Allahun
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Një minut nuk mjafton,por tër jetën
Kur të vije në pyetje për allahun
Ai është një dhe ska tjetër për veq ti.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 70 70 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
22.12.2016 23:11 / Postimi 3. nė kėtė Faqe. 1 Minutë për Allahun
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Falënderimi i takon Allahut. Atë e falënderojmë dhe prej Tij falje dhe ndihmë kërkojmë. Kërkojmë mbrojtje nga Allahu prej të këqijave të vetvetes dhe të veprave tona. Kë e udhëzon Allahu s'ka kush e lajthitë dhe kë e largon nga rruga e vërtetë, s'ka kush e udhëzon. Dëshmoj se s'ka hyjni tjetër përveç Allahut, i Cili është Një dhe dëshmoj se Muhammedi është rob dhe i dërguar i Ti....

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
22.12.2016 05:15 / Postimi 4. nė kėtė Faqe. 1 Minutë për Allahun
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Eshte mekat, se as 1 minut sja falim All-llahut, fatkeqesisht! :(

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
24.02.2013 11:15 / Postimi 5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ndalo 1 minutë për Allahun dhe thuaj: SubhanAllah, Elhamdulilah, Allahu Ekber, La ilahe ilall-llah, Allahume sali ala Muhammed.
Postoje këtë në faqen tuaj dhe do të bësh shum njerëz të ndalen për All-llahun. Bëje për ALL-LLAHUN !

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Deshiraaa Deshiraaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 7.818
Postimi imė i pari
Pasuria: 229.780 dediEURO
29.10.2011 13:38 / Postimi 6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hec bre qfar teme kan futur ktu ncncncnccn edhe kush me dhonen komente o zot runa :)

allahu nuk thot keshtu asnje her ,,vetem me fjal te besh per allahun ..por me veper ajo esht qe te shpton nga allahu ....

Signatur: Gjilanase 100 % ;)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 819 819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
29.10.2011 11:32 / Postimi 7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Unë kam vetëm një zemër, në të mbaj vetëm një Emër...
Emrin e Atij që më krijoi...
Emrin e Atij që jetën ma dhuroi...

Zemer ALLAHU Zemer

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KaTiLe KaTiLe ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.479
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 144.073 dediEURO
23.10.2011 16:07 / Postimi 8. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Citati nga: KaTiLe
Falënderimi i takon Allahut. Atë e falënderojmë dhe prej Tij falje dhe ndihmë kërkojmë. Kërkojmë mbrojtje nga Allahu prej të këqijave të vetvetes dhe të veprave tona. Kë e udhëzon Allahu s'ka kush e lajthitë dhe kë e largon nga rruga e vërtetë, s'ka kush e udhëzon. Dëshmoj se s'ka hyjni tjetër përveç Allahut, i Cili është Një dhe dëshmoj se Muhammedi është rob dhe i dërguar i Tij

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 315 315 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj,carleone dj,carleone ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.390
Mosha: xx
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 36.000 dediEURO
22.10.2011 19:31 / Postimi 9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: o zoti im mi fal te gjith gabimet qe i kam ber .te pendohem me gjith zemr

Signatur: .....ZEMRA RREH VETEM PER TY .....
Zemer Zemer

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 66 66 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dredhëza Dredhëza ėshtė Femerore Offline
Shenime: 110
Mosha: 27
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.025 dediEURO
22.10.2011 19:15 / Postimi 10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: O Zoti im me fal mua dhe familjen time.

Signatur: Jeta ėshtė ėndėrr"REALIZOJE" Jeta ėshtė e hidhur pėrballu me tė" Jeta ėshtė enigm"ZBULOJE" E till ėshtė Jeta JETOJEEEE!!!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 8 8 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 43.444
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.765 dediEURO
22.10.2011 18:26 / Postimi 11. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Amin

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1281 1281 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Edi Pejonka Edi Pejonka ėshtė Femerore Offline
Shenime: 7.114
Mosha: 20
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 224.200 dediEURO
22.10.2011 16:05 / Postimi 12. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Un dy minuta po ja kushtoje jo vetum 1 se jan pak

Signatur:
php:
1:
<?php S' Ka Asnje Mundsi S' Ka As Nje Rast Qe Ne Te Dy Te Mos Jemi Bashk ?>

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 515 515 Vlerėsime Positive / 9 9 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KaTiLe KaTiLe ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.479
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 144.073 dediEURO
22.10.2011 15:55 / Postimi 13. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Citati nga: Adja06
Selamun Alejkum we Rahmetullahi we Berekatuhu

Falenderimi e Adhurimi i Takon All-llahut [Subhana we Teala], shpëtimi dhe mëshira e All-llahut qofshin mbi të dërguarin e Tij të fundit Muhammedin S.A.W.S

Arsya pse jetojm ësht që ta adhurojm All-llahun e Madhëruar sepse All-llahu na krijoj për të gabuar dhe që të pendohemi sinqerisht dhe duke e adhuruar vetëm Atë, duke falenderuar për të gjitha të mirat dhe begatit që Na i dhuroj. Gjithmonë kan thën dhe kështu do mbetët: Më mirë ësht të jetosh në shator me besim se sa në palace me mosbesim!

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 315 315 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: BlueStar BlueStar ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.000
Mosha: 21
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 26.700 dediEURO
14.12.2009 00:42 / Postimi 14. nė kėtė Faqe. RE: 1 Minutë për Allahun
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: jo 1minut po sa dush..
nom nom qaj far power point

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 145 145 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Adja06 Adja06 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 40
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.200 dediEURO
05.06.2009 23:29 / Postimi 15. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Selamun Alejkum we Rahmetullahi we Berekatuhu

Falenderimi e Adhurimi i Takon All-llahut [Subhana we Teala], shpëtimi dhe mëshira e All-llahut qofshin mbi të dërguarin e Tij të fundit Muhammedin S.A.W.S

Arsya pse jetojm ësht që ta adhurojm All-llahun e Madhëruar sepse All-llahu na krijoj për të gabuar dhe që të pendohemi sinqerisht dhe duke e adhuruar vetëm Atë, duke falenderuar për të gjitha të mirat dhe begatit që Na i dhuroj. Gjithmonë kan thën dhe kështu do mbetët: Më mirë ësht të jetosh në shator me besim se sa në palace me mosbesim!

Signatur: Nëse nuk shkruan që ti bësh dobi tjerëve, atëhere lexo që ti bësh dobi vetës!!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 29 29 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Zejna Aliu Zejna Aliu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 250
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.430 dediEURO
07.03.2009 03:35 / Postimi 16. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: per cdo dit duhet muju faliminderu allahut xheleshanuhu qi jemi shnosh e rahat zoti esht mene ne cdo moment selam alejkum

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: HILEQARJA HILEQARJA ėshtė Femerore Offline
Shenime: 518
Mosha: 19
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 17.510 dediEURO
06.03.2009 19:17 / Postimi 17. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: OHAAAAAAAAAAAA

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 375 375 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nora Nora ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.601
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.857 dediEURO
06.03.2009 17:11 / Postimi 18. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Idalja te lumte loqke,po ne duhet njo nje minut po krejt jeten ti perkushtohemi Allahut xh.sh

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 291 291 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KaTiLe KaTiLe ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.479
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 144.073 dediEURO
06.03.2009 16:36 / Postimi 19. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Falënderimi i takon Allahut. Atë e falënderojmë dhe prej Tij falje dhe ndihmë kërkojmë. Kërkojmë mbrojtje nga Allahu prej të këqijave të vetvetes dhe të veprave tona. Kë e udhëzon Allahu s'ka kush e lajthitë dhe kë e largon nga rruga e vërtetë, s'ka kush e udhëzon. Dëshmoj se s'ka hyjni tjetër përveç Allahut, i Cili është Një dhe dëshmoj se Muhammedi është rob dhe i dërguar i Tij

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 315 315 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: N!La N!La ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.877
Postimi imė i pari
Pasuria: 49.953 dediEURO
20.01.2009 23:28 / Postimi 20. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Allahu te shperbleft per ket ezan te mrekullueshem qe e keni vendos Idealja. Dihet se jo veq nje minut por ma shum duhet te ja kushtojm Allahut(xh.sh.). Atij i Falem. per te gjitha edhe Ishalla ana falen gabimet tona.

Signatur:
*Mos E Humb Kohen Se Do Ta Kerkojsh Nje Dite Ate Por Nuk Do Te Kthehet Me Kurre..

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 181 181 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: nëntorii Offline
Shenime: 544
Mosha: 5
Statusi: i/e Ndahur
Postimi imė i pari
Pasuria: 14.000 dediEURO
14.01.2009 16:26 / Postimi 21. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ne jem njerz te zotit dhe jemi ne sherbim te tij gjithmon.

Signatur: i blokuar për qeshtje primitive

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
13.01.2009 21:59 / Postimi 22. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Rrobit te Allahut nuk mjafton as e ter jeta duke ju kushtuar rruges se tij dhe fjalve te tij....shpresoj se dot na i fale mekatet e bera..

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: kthiza kthiza ėshtė Femerore Offline
Shenime: 39
Postimi imė i pari
Pasuria: 2.250 dediEURO
13.01.2009 19:50 / Postimi 23. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: jo 1 minut per ALLAHUN po gjithe jeten e kushtoj per adhurimin ndaj TIJ

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 11 11 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Kabil Kabil ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1
Mosha: 24
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 125 dediEURO
13.01.2009 19:10 / Postimi 24. nė kėtė Faqe. RE: 1 Minutë për Allahun
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pershendetje si jeni ok Per Allahun nuk mjaftopn nje minut po duhet tan jeten me ja kuishtu Allahut biles prap nuk mjafton dhe kaq

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 0 0 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: duli_kercova duli_kercova ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 473
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 13.275 dediEURO
10.09.2007 12:48 / Postimi 25. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: dhe une i kam do po sdi me i postu shum te mira jan

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 47 47 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 575 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.892