radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » "Vetëvendosja" proteston kundër planit të Ahtisarit
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Tema e Mbyllur

Faqet (3): e kaluara 1 2 [3]

Shko tek fundi i Faqes "Vetëvendosja" proteston kundër planit të Ahtisarit 1 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,001 Votime - Mesatare: 1,00


Informatat nga: Elshani2005 Offline
Shenime: 197
Postimi imė i pari
Pasuria: 6.950 dediEURO
11.02.2007 18:31 / Postimi 51. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Kemi drete te protestojmper pakenaqesin qe kjo porpozimi shpreh Ju lutem mereni ket propozim dhe lexojeni se si luajn me fatin e kosoves keta nderkombetaret.

LAVDI DESHMOREVE QE VDIQEN PER SHPREHJEN E TYRE PER LIRIN E KOSOVES. ATA MBROJEN GJAKUN E DESHMOREVE TON

Propozimi i ahtizairt nuk e permend TMK apo UCK si faktor i rendesishm nese keni deshir ta dini UCK asht futur ne listen e grupeve terroriste nga kta nderkombtare pra si mundeni te mendoni se kta kan me na dhuru pamvarsine Jo kur. Politikanet tan jan te shitur dhe bejne PAZARRLLEKE ME TROJET TONA qe mijera persona dhan jet hic ma shum vetem 9 vite. Per 8 Bite VUAJTE per kosoven PAPUNSI DROG VJEDHJE Bravo I qoft studentave qe dolen 1997 dhe 2004 edhe 2007 Sepse ka prej disa shqiptareve se thojshin gabim ishin edhe at 1997 apo 1991 (se Republik kishim apo jo ) KETYRE DITEVE DUHET TE JEMI TE BASHKUAR PO FATKEQESIT JEMI TE NDAR ATA QE PRESIN NDARJE DHE BEJN PAZAR ME TOKAT TONA DHE ATA TE CILET E JAPIN JETEN PER GJDO PLLAMP QE NA KAN JET( SE SHUM NA VJEDHEN )

RRNOFT USHTRIA CLIRIMTARE E KOSOVES
RRNOFT VETEVENDOSJA
RRNOFT KOSOVA E PAMVARUR

PRA LAVDI atyre qe vdesin per trojet Tona
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXX

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 212 212 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: 100% Gjilanas 100% Gjilanas ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.490
Mosha: 32
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 44.350 dediEURO
11.02.2007 18:21 / Postimi 52. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: I pari jam une kunder qatyre qe bejn demostrata

se nuk esht si mendojn shqiptart Pavarsin e mer me nje her Pavarsia vjen ngadal ngadal e jo mu gut se sen nuk bojn me demostrata e me sene po vetem i humbimi gjin e sen tjeter po edhe ata qe dalin ne demostrata nuk jan gjin po jan Egersira oik tung klm

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 163 163 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
11.02.2007 18:14 / Postimi 53. nė kėtė Faqe. RE: "Vetëvendosja" proteston kundër planit të Ahtisarit
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: une nuk pi lexoj hiq shenimet qka i kini shkru po veq kam deshir me than se qekjo parti apo qka asht kjo vetevendosja ska qka perzihet ne statusin e kosoves apo te planeve te ahtisarit!!!

Veprimet e huja ne kosov kunder ksaj organizate qka u ba ne demonstrata jan te qelluar!

FLM PER MIRKUPTIM!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1819 1819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
11.02.2007 18:11 / Postimi 54. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ju Lutemi qe te veni nga ne X per Vdekjen e dy pjestareve te Levizjes Vetvendosja te cilet kan ndrruar Jet per shkak te plageve te marra dhe ju lutem shperndajeni kit informacion te te gjith shoket/shoqet tuaja.

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Elshani2005 Offline
Shenime: 197
Postimi imė i pari
Pasuria: 6.950 dediEURO
11.02.2007 17:55 / Postimi 55. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: situata do te keqsohet po ishallah DASH ME GJAK DASH PA GJAK PAMVARSIA DO TE VJEN

SHQIPTARET JAN MSU DHE GJDOHER GATI TE SHKREPIN ALLTIAT DHE TE LUFTOJME PER LIRI

JAven e ardheshem protesta do te ket ne gjith kosoven sa kam degjuar

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 212 212 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
11.02.2007 17:08 / Postimi 56. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: cncnnc kshyre shka osht tu u bo veq ni kallash edhe me shku me vre ni qeveri ska met qeter

Si mbas informatave Vetvendosja planifikon prav Protesta ne Prishtin.
Shum keq osht ka shkon 2 te vrar niher perniher edhe disa ne gjendje shum te rend ni Zot e din qysh ka me perfundu kjo situtat ka mu bo Sikur ato Protestat tjera qe kan qen ne 16-17 mars mduket kshtu ka qen data dot behet katastrof e madhe,.

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Elshani2005 Offline
Shenime: 197
Postimi imė i pari
Pasuria: 6.950 dediEURO
11.02.2007 14:55 / Postimi 57. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: TURP katastrofal kjo asht kur nderkombetaret tash na kan coptu Dhe i kan Futur Shqiptarin kunder Shqiptaritte lufton

QDO KUSH ASHT I LIR TE DEMOSTROJ SE ESHTE I PA KNAQUR PAKOJA I AHTIZARIT NUK ASHT ASPAK NE FAVOR PAMVARSIS APO SHQIPTAREVE TE KOSOVES

VETEM SHIKONI SE SA HER PERMENDEN SERB NE KET PAKO SHUM MA SHUM SE SHQIPTARET. Kurse ata PERMBAJNE vetem 5% te POPULATTES dhe mbajne 25%te teritorit te saj dhe mbajne 99% te historis se saj pra kjo asht ofruar nga pako i ahtizarit

ATA QE DIJNE ANGLISHT PRA LEXONI PAKON E AHTIZARIT KTU E KENI

Dy të vdekur nga protestat e djeshme, konfrimon SHPK...
Dy protestues kanë vdekur nga plagët që morën dje në protestat e Lëvizjes Vetëvendosje, konfirmoi për RTK, zëdhënësi i SHPK-së, kapiten Veton Elshani. Sipas burimeve te RTK-së, të vdekur janë Arben Xheladini, 1972, nga Prishtina, dhe Mon Balaj, i lindur ne vitin 1967, nga Podujeva. Në anën tjetër, në një kumtesë të Vetvendosjes, thuhet se jane tre te vdekur...
Ndërsa në QKUK thanë se 3 të lënduar me gjendje të rëndë janë marrë nën përkujdesje të KFOR-it dhe se nuk ka informatë kthyese për ta.
Në këtë qendër sot janë të shtrirë 5 të lënduar nga protestat ku vetëm njëri e ka gjendjen e rëndë tha drejtori i QKUk-së. Dr. Avdyl Krasniqi. Dje në këtë Qendër kërkuan ndihmë 82 persona.

Filat e shtuar nga Elshani2005: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
kosovo_proposal.zip

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 212 212 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: alibaba alibaba ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 58
Mosha: 44
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.850 dediEURO
11.02.2007 12:36 / Postimi 58. nė kėtė Faqe. RE: "Vetëvendosja" proteston kundër planit të Ahtisarit
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Tung
nuk e di se a i ndigjuat lajmet ne tv jen dy te vdekur dhe ende nuk po e tregojn vezionin zyrtar turp i madh eshte per te gjith qeverin

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 0 0 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Muki Muki ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.225
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 61.077 dediEURO
11.02.2007 12:20 / Postimi 59. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Un jom me ALBIN KURTIN edhe pik ka shum Arsye veq ne KS kurr mir ska mu ba se na shqiptart shitum me pare e sja nin kerkujt per POPULL.

Signatur:
In Love Untill Death Emrie & Muki 

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 49 49 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Elshani2005 Offline
Shenime: 197
Postimi imė i pari
Pasuria: 6.950 dediEURO
11.02.2007 03:00 / Postimi 60. nė kėtė Faqe. "Vetëvendosja" proteston kundër planit të Ahtisarit
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:


77 te gjith jan te lenduar,

2 Jane ne Gjendje te rende.

6 Jane duke u operuar.

Pra kshtu Brutalisht Riihen dhe vriten me plumbat gome at qe dojn PAMVARSINE e kosoves e jo Mashtrimet e NderkombetarevePAMVARSIA NUK VJEN ME NJE PAKO SI DHURAT NGA NOELI(BABADMIRI)
A NJERI AS PAKO A NOEL(BABADMIRI) Nuk e egziston

Pėr tė shkarkuar nga Elshani2005: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
capt.sge.rca80.100207233605.photo03.phot o.default-512x321.jpg
capt.sge.rca80.100207233605.photo00.phot o.default-512x324.jpg
1_212924_1_5.jpg
capt.sge.rca75.100207233400.photo02.phot o.default-512x321.jpg
capt.pri10802101634.kosovo__protest_pri1 08.jpg

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 212 212 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Tema e Mbyllur

Faqet (3): e kaluara 1 2 [3]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 1.140 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.457