radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Për Argetim... » Fjalë të urta popullore...
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

Shko tek fundi i Faqes Fjalë të urta popullore...


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline | postuar me Android
Shenime: 10.601
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.226 dediEURO
03.01.2017 17:28 / Postimi 26. nė kėtė Faqe. Fjalë të urta popullore...
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: uki kimen e nrron po zanatin se harron

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 43.436
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.565 dediEURO
03.01.2017 17:23 / Postimi 27. nė kėtė Faqe. Fjalë të urta popullore...
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ''Ruaju nga ai i cili fjalet e te tjereve t'i percjelle ty, sepse edhe fjalet tua ua percjelle te tjerve

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1281 1281 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KIMIs KIMI ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.083
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 111.350 dediEURO
03.01.2017 15:57 / Postimi 28. nė kėtė Faqe. Fjalë të urta popullore...
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjarpëri e kish pas gjithmon një erë të barit iri,
Sa herë e ndieke kët erë u largojke dhe ikte,,
Hajt e hajt mbas një kohe ja dergoj zoti ne kokë
Dhe i tha!!!!!! Ik në paq ku me ik tash.

Te nderuar antar chatista te radiodedi24.com me këtë temë:
Keni mundesin te jepni edhe ju diqka nga fjalet e urta popullore dhe shumë domethanëse
për ne dhe për brezat që do na vin mbrapa.

Faleminderit me rrespekt kimi.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 69 69 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 2.460 | Dje: 16.641 | Gjithsej: 254.261.292