radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » Informatat Aktuale » Info (radio)dedi24.com
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (5): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »

Shko tek fundi i Faqes Info (radio)dedi24.com 4 Votime - Mesatare: 7,754 Votime - Mesatare: 7,754 Votime - Mesatare: 7,75


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
27.12.2019 03:21 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Me 01.01.2020 (radio)dedi24.com dotë shkon për një Kohë (se pakti 3 muaj) offline!
Shpresojmë pas kësaj Kohe të gjatë të shifemi përseri në Faqen tonë të re Sociale dhe krejt ndryshe.

Faleminderit qe ishit me ne!

dedi4u & Stafi

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
24.05.2018 05:52 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pershendetje,

dua te jap nje informacion: Ne Vijim jemi ka i ndrrojme gjitha Serveret te projekteve tona si edhe reprogramimi i disa funksioneve do te sjell pengesa kohe pas kohe neper projekte tona.

Faleminderit per mirekuptim!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
17.02.2018 23:38 / Postimi 3. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pershendetje

Tani mund te degjoni Radio Dedi 24 edhe Platformen ma te madhe boterore TuneIN (www.tunin.com)
Duke kerkuar "radio dedi 24" ose "dedi 24"
ose duke njek kete url: https://tunein.com/radio/Radio-Dedi-24-Live-s290190/

Muzikë

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline | postuar me Android
Shenime: 10.602
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.251 dediEURO
11.02.2018 11:18 / Postimi 4. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Te lumt dedi se ka shum degjues tan te cilet po kan problem ne resgjistrim ,kjo esht nje lehtsim per te gjith ata dhe nje inkurajim nga ana e juaj per te gjith ne per punen e pa kursyer qe po ben
*SHËNDETJE*

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
11.02.2018 00:20 / Postimi 5. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ne te adhmen edhe koh pas kohes do ket pengesa Serveri jon, ckaku eshte:

Implementimi i perdorjes te regjistrimit te Facebook-it. Thjesht ata qe jan te Regjistruar ne Facebook e perdorin Emrin edhe te dhenat qe i kan ne FB edhe nuk kan nevoj mu Regjistru ne dedi24.com. Natyrisht se dhenat te ndishme si fjalkalimi nuk tranferohen po vetem Elementaret si Emri, Gjinia, edhe Foton aktuale qe e keni ne FB!

Ju pershendes

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Adelajda Adelajda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 251
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 11.505 dediEURO
05.02.2018 07:57 / Postimi 6. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Ka Cituar: dj_mali
Kliko pėr tė lexuar Citatin
Postimi: Suksese tyy

Signatur: Jam e Tmerrshme si Cunami,kur te Godas shpërthen Vullkani

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
11.01.2018 23:20 / Postimi 7. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Brenda muajit aktual ose ne fillim te Shkurtit do jet edhe Applikacioni i ri dedi24.APP 3.0

Funksionet (si pas idet te mia do jesin keto):

- Player Finksional per Radiodedi24.com
- Chat i Shpejt dhe i sigurt
- FileTransfer per Foto edhe VoiceMessages
- Gjith Arkivi dedi24.tv (Video) dhe MP3 (Me funksion Shkarkimi ne SmartPhone)
- Kategoria per Degjues / Vizitor per Idea Implementimi (Funksione te rea)

Kjo eshte edhe arsyja qe un do kem shum koh per pergjigjeje te shumta nga ju per momentin!

Flm per Mirekuptim
Ju pershendes!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
16.03.2017 04:17 / Postimi 8. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Hajde perhajr, gjithmone me idea dhe projekte te reja!
Suksese ne të ardhmen dedi4u Yes

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1465 1465 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
16.03.2017 01:04 / Postimi 9. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Te shtunen / Te djelen 19.03.2017 nga ora 03:00:

- Disa punime ne Faqe (eventualisht do jet gjithka offline)!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline | postuar me Android
Shenime: 10.602
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.251 dediEURO
14.01.2017 21:02 / Postimi 10. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Vetem suksese

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
14.01.2017 15:00 / Postimi 11. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Na pshtove dedi , dankeschon

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1465 1465 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
14.01.2017 05:45 / Postimi 12. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Tani besoj cdo gja eshte Sexyfunksional, perndryshe mund te me tregoni najsen ;)
tani eshte edhe koha per gjum per mu kshtu se ju pershendes
dedi4u

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline | postuar me Android
Shenime: 10.602
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.251 dediEURO
14.01.2017 01:35 / Postimi 13. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: shpresojm dhe i themi jo komplikimev

Signatur:

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
14.01.2017 01:35 / Postimi 14. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: mir shum, se mesim keq Dedi, e di ti! :P

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1465 1465 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
14.01.2017 01:34 / Postimi 15. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: nese nuk ka komplikacione shum shpejt :)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
14.01.2017 01:32 / Postimi 16. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Kur eshte faqja prap online?

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1465 1465 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
14.01.2017 01:32 / Postimi 17. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Sonte fillon Puna!

ju pershendes

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
11.01.2017 23:05 / Postimi 18. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Info:

Te Shtunen me 14.01.17 nga ora 02:00 dote jet Radio/Faqja Offline. Nje Update i ri te Streamit (Radio) dote Eliminon edhe problemin e Radios qe disa paisje nuk mundem te bejn Straming radiodedi24.com.

Flm dhe pershenderje per te gjith!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
23.12.2016 17:06 / Postimi 19. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Edhe me Internet Explorer ose Edge(windows10) bon pa problem.

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1465 1465 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 43.444
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.765 dediEURO
23.12.2016 14:36 / Postimi 20. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Muzikë Yes

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1281 1281 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
23.12.2016 14:13 / Postimi 21. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Per te gjith ata qe kan problem me Google Chrome dhe aty qe nuk ju ben Radio:

Instaloni Mozilla Firefox: https://www.mozilla.org/firefox/new/?scene=2 i cili ben ashtu si Google Chrome, si te rregullohet Chrome ju informoj edhe nje here!

FLM ju pershendes

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
29.11.2016 22:53 / Postimi 22. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pershendetje...

disa ndryshime per vitin arshme:

Se pari dote kalojn gjitha projekte ne Serverat e ri me te fort

e dyta dhe ajo me rendesi eshte: Personat e dyshuar do ken vetem hyrje nese pranojn ti publikojn disa Informata per "Staf" si Device-Info (Shenimet e sakta nga Kompjuteri/Telefona, Kompania e sakt e Internetit, lokalizimi i vendbanimit e tjera...). Edhe njeher kjo eshte "vetem per Persona te dyshuar" edhe ata "duhet te Pranojn" sepse pyten nga Sistemi!

dedi24.APP - eshte fol moti edhe besoj qe do jet ne menyr ma profesionale!

FLM per mirekuptim!
dedi4u

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
21.07.2016 23:30 / Postimi 23. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pershendetje per te gjith me nje Info!

Eksistojn dis individia se mundohen gjith me bo probleme kshtu se du me ju tregu ni gja:
Brenda muajt te arshme do i kushtoj shum pun faqes jo vetem qka i perket designit te ri po edhe funksioneve te rea te cilet lejojn stafin mi perjashtu keqbersit qka do thot se ata qe nuk respektojn rregullat si edhe antarsin do perjashtohen pahumbur kohe sidomos ata qe regjistrohem me emra te re ketu vetem per te sulmu palidhje.

Me tej dua edhe te ju them qe un personalisht nuk do merrem ma me probleme personale te antarve po as stafi. Kominikoni privat per te gjet gjuh te perbashket. Pika e fundit eshte kjo per ata qe shenojn me emra te ndryshme ne Facebook. Besoj se shum shpejt do me vin edhe Informata nga Stafi i Facebookut dhe tani e di 100% "kush pse qka" edhe kuptohet qe ai njeri dote perjashtohet nga un sespse un e di qe eshte i njeti person qe vazhdimisht regjistrohet veq ndoshta me naj prish disponimin e ne fund e prish te veten!

Merrni keto fjal si serioze nese deshironi te kalloni sa ma mir ne vazhdim ne (radio)dedi24.com

i juaj dedi4u

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
14.07.2016 19:20 / Postimi 24. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 17.07.2016 nga ora 2:00 - ??? OFFLINE - Disa Punime te mdhaja ne Server!
dedi4u

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
30.06.2016 01:45 / Postimi 25. nė kėtė Faqe. Info (radio)dedi24.com
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 01.07.2016 nga ora 2:00 - 5:00 Disa punime / Aktualizime ne Servera (ndoshta Offline)
dedi4u

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1812 1812 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (5): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 12.172 | Dje: 38.003 | Gjithsej: 257.135.756