radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » "Mashkulli shtatzene” ka lindur femijen e dyte..!!
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

Shko tek fundi i Faqes "Mashkulli shtatzene” ka lindur femijen e dyte..!! 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
12.06.2009 06:10 / Postimi 26. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Lahilaheilallah!

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: lulzimi lulzimi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 424
Mosha: 26
Postimi imė i pari
Pasuria: 12.650 dediEURO
11.06.2009 20:49 / Postimi 27. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: HEHEH MOS VET SE QKA PO NDOSH PO I PERZIN PUNET E ZOTIT:

DAL NGA DAL FEMRAT MA NUK PO NA DUHEN HIQ JU FEMRAT KET PERPARSI E KENI PAS EDHE KTA JAV MURREN HEHEHE
VALLA MOS VET KIAMET O KIAMET

Signatur: Mos ngani mas femrave, se mundeni me ba ndeshje me ata qe ikin prej tyre.

thithja e duhanit e shkurton CIGAREN

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 119 119 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: kosovare93 kosovare93 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 770
Mosha: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 21.450 dediEURO
11.06.2009 16:50 / Postimi 28. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: valla qka sban vaki sidomos kohet e fundit po ndodhin do sene qe hmmmmmm mazamakeq heheh :)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 19 19 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
11.06.2009 15:26 / Postimi 29. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ;) hoho ky njeri kur ka lind ka lind femer me shum opracione esht ba si mashkull kishe, ne mnyre künstlich esht mbet shtatZan..

Edhe bineq ikish...

ju pershendes

Signatur:
Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1518 1518 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: donna donna ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.281
Mosha: 23
Postimi imė i pari
Pasuria: 34.977 dediEURO
11.06.2009 15:00 / Postimi 30. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: RUNA ZOT

Signatur: Kur ti linde qave kurse te tjeret qeshen, jetoje jeten ne at menyr
qe kur te vdesesh te shkosh i qeshur kurse te tjeret te qajn

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 38 38 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Jetoni Jetoni ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 328
Postimi imė i pari
Pasuria: 8.700 dediEURO
11.06.2009 13:39 / Postimi 31. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Jo njerzore , trishtushe.

Signatur: Nuk e ndjejme veten kurre me shume te gjalle sesa ne prag te vdekjes.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 34 34 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: harisi-pr harisi-pr ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.197
Mosha: 34
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 41.426 dediEURO
11.06.2009 13:35 / Postimi 32. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: po normal se femer ka qen se perndryshe skish mujt me qen shtatzan cila femer e hjek mitren mo le ti fshin durt per qe mundet prap me mbet shtazan se smundet prap me ngjit mitren e qysh mujti ky kur po thojn se mashkull u kan ska pas as 1 organ te femres kjo esht rren se kjo garant femer esht po ka ba opercion plastike me ba kish ma intersan se po lind nje mashkull femij ,..

Signatur: ][\][ (( )) ][_ ][ ][\/][ ][ "]["

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 127 127 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: M!n4 M!n4 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.309
Mosha: 30
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 40.897 dediEURO
10.06.2009 22:51 / Postimi 33. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: EJ MORE AJ KA QEN GRU NJEHER KADAL SE NUK OSHT TAMON MASHKELL AJ ZOTI NARUJT EDHE JU KEJT I BESONI


KA BO SHUM OPERACIONE PLASTIKE(KIRURGJIKE)PER TU BER MASHKELL VET KA THEN AJ NE SHUM INTERVISTA NE TELEVIZIONE


POR SI DO QET JET ISHALLA ME YMER IKA FMIJJEN

Signatur: Verletze nie den Menschen,
den du liebst.
Denn er wird dir vielleicht verzeihen,
doch vergessen wird er nie!


live your life the way you like it like

!...Only God Can JudGe mE...!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 96 96 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: HILEQARJA HILEQARJA ėshtė Femerore Offline
Shenime: 518
Mosha: 19
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 17.510 dediEURO
10.06.2009 21:28 / Postimi 34. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: KATASTROF

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 375 375 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Snickersi** Snickersi** ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.140
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 29.843 dediEURO
10.06.2009 20:24 / Postimi 35. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Subhanall-llah qfare kohe po perjetojm.. po i shofim me sy shenjat e Kijametit... Elhamdulilah qe jam prej besimit Islam dhe qe po thuajse cdo here e me shume po deshmohet ashtu siq na ka mesu Zoti te gjitha keto ndodhi qe po ndodhin jane te lajmeruara si dhe jan te emeruara ' shkaterrimi i kesaj bote '' apo shenjat e Kijametit.. Ndertesa te medhaja pa nevoj sa te dush edhe ate jo qe i nevojitet por qe te shef kojshia se qfare ke be apo per inati dikuj tjeter...homosexualizimi ka ardh Motiiiiiiiiii .... urrejtja ndaj njeri tjetrit motiiiiiiiii... vershime ne shume vende me stuhi te ndryshme motiiiiiiiii... dridhje e tokes me shkall t larta motiiiiiiiiiiii , ndarje te shumta te bashkeshorteve motiiiiiiii .. lindje te pazakonshme edhe ajo ne Kosove rasti i fundit qe kam ndegju me dy krer ... prap po theme vaj halli per neve qe po i shofim shenjat e kijametit dhe nuk po DOJM te shikojm,, Nuk po DOJM te ndegjojm...nuk po DOJM te themi te VERTETES te vertet por i shikjojm knaqesit e ksaj Bote... Zoti na ruajt nga cdo e keqe...
Kam ndegju per kete rast Nora dhe ne MSN NEWS me duket qe ende ska lind te dytin femij por i njejti person ka lind njeher tash po e pret femijen tjeter.. Subhanallah !!

Ju pershendes

Signatur: http://www4.pic-upload.de/thumb/24.04.10/yrvqju4gri7c.jpg

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 115 115 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Grisss* *Grisss* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 233
Mosha: 24
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 5.800 dediEURO
10.06.2009 20:10 / Postimi 36. nė kėtė Faqe. pershendes
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: mendoj se femer esht ki person organet nuk ika ndrru por vetem gjoksin e disa gjera nga veti per te mar formen e mashkullit kshtu mendoj une klm

Signatur: Mos i besoni KURR gjithkujt para se me par syt e tu dhe me ja ndie zerin dhe levizjen e gojes se si flet

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 9 9 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: beni_gjilann beni_gjilann ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.182
Mosha: 27
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 33.444 dediEURO
10.06.2009 19:54 / Postimi 37. nė kėtė Faqe. RE: "Mashkulli shtatzene” ka lindur femijen e dyte..!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hajde perhajr,,, a qik a djal hahah nese eshte djal te qes pushke ,hehehe

qkas po bahet more ivvv i ka ndrru djali organet se i ka pelqy me kan femen edhe tash hmmm ka pas qef me ba edhe femijj =)

Signatur: Në mengjes apo ne mbrëmje,,, heret apo vonë,,,, Radio Dedi qdo herë ju disponon !!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 564 564 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nora Nora ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.601
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.857 dediEURO
10.06.2009 19:50 / Postimi 38. nė kėtė Faqe. "Mashkulli shtatzene” ka lindur femijen e dyte..!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Cka nuk nin njerri a..

Cka mendoni ju per kete.?

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 291 291 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 569 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.886