radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (3): e kaluara 1 [2] 3 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.? 4 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,004 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 43.444
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.765 dediEURO
09.12.2012 23:52 / Postimi 26. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: po valla mekat i madh eshte e para un skisha mujt me jetu me at person kur nuk ma don zemra e lere etj etj :P

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1281 1281 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Yllka-Zeshkane Yllka-Zeshkane ėshtė Femerore Offline
Shenime: 11.911
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 369.125 dediEURO
09.12.2012 23:36 / Postimi 27. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po bejm se kur se don nej person nuk edi si mundet me, jetu me te, eshte me mire te thash me koh qe nuk duaa te jetoj, me ty se ta marresh nqaf at person/e kur ai ose ajo mendon, qe edon pa dashuri besoj qe atu nuk do te ket nej jet te lumtur. ;)

Signatur: Nene ti shkove ne tjetren bote ketu me le mua,me sun ta ndegjoj nga ti fjalen, bije te dua. Te mori Zoti ty moje nene e me la mua pa ty merzitem shume moj,NENE qe smuj te shof me sy.Gjithmone do te dua ,Nene do me mungosh zemra me dhemb kur ti sje me mua.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 450 450 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fatlumja fatlumja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.646
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.595 dediEURO
12.03.2012 08:33 / Postimi 28. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: jo bre bajm sevap qy,,, qaty ja lan teshat e hekuros jav maron buken qy hahahahahh

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1487 1487 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 43.444
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.765 dediEURO
12.03.2012 02:39 / Postimi 29. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Un mendoj se mekat eshte te jetojsh me nje person qe nuk e don vetem me nejt me thon hallku qe eshte e martune ka edhe ksi raste qe kam degju ama ajo eshte mekat un per veti nuk e kisha be kur se don zemra bre at njeri qy qysh jetohet me ta veq duhet me lujten msheftas deri te bahet mengjes se ndryshe tybe zdi qysh e ban mengjes me ta :D

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1281 1281 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: kobra kobra ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.950
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 62.895 dediEURO
12.03.2012 02:32 / Postimi 30. nė kėtė Faqe. RE: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Mendimi im esht se qdo kush qe esht me diken ndoshta edhe se don po ka ndonje gje qe i pelqen te person-ja edhe vazhdon me ate ,pajtohem plotsisht me ata qe kan shkrujt me heret se femija nuk ndahet nga prindi ska lidhje a nana apo baba nuk ndahet per ate qe mendon pak a ,edhe nje gje ne kohet e sotme mendoj se shumica e gjejn partnerin e vet edhe njeriu duhet ti menoj disa gjana shum ma heret para se me kan bashk me dikon ,se un mendoj nese dikon e don para se me bashkjetu me te e don gjithmon ,por ata qe bashkjetojn e nuk e dojn partnerin ,un mendoj se se kan dasht kurr ,mos te foli kur bejsh femi duhet te sakrifikohet njeriu per hater fmive dhe edhe nese se don partnerin ,duhet te mundohet ta gjejn nje zgjidhje te kalushme ,esht mendim imi ;)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 142 142 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Deshiraaa Deshiraaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 7.818
Postimi imė i pari
Pasuria: 229.780 dediEURO
12.03.2012 02:18 / Postimi 31. nė kėtė Faqe. RE: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: mekat esht kur ta impunon dikush me zor ,,sidomos familja do her kur si kan veten hiq se ku po e qojn qat qik ...a tasht se besoj kush se vepron ashtu pa deshir met que dikun ,,,por edhe me mekat esht nje her me deshten dikon e tai jo ma spo muj met deshten e me u ndaa masi te krijosh familje ,,se ata qe nuk kan krijue mos te rrin as 1 minut aiiiii s'jon veq dy vet ne bot edhe ska tjeter....

( mos i merni fort fjalt e mija afer zemres bonjani qysh doni :D veq mekate mos boni se gjynah =) )

Signatur: Gjilanase 100 % ;)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 819 819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fatlumja fatlumja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.646
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.595 dediEURO
13.12.2011 10:15 / Postimi 32. nė kėtė Faqe. RE: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po bejm me kat , edhe ata shum bilem ,,, se ste ban mall aje xhall mbi ket tok bilem 8o

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1487 1487 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Edi Pejonka Edi Pejonka ėshtė Femerore Offline
Shenime: 7.114
Mosha: 20
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 224.200 dediEURO
13.04.2011 21:18 / Postimi 33. nė kėtė Faqe. RE: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Bejme Bejm Mekat nese nuk e dashuroj nuk do te pranoj me ate person me jetu

Signatur:
php:
1:
<?php S' Ka Asnje Mundsi S' Ka As Nje Rast Qe Ne Te Dy Te Mos Jemi Bashk ?>

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 515 515 Vlerėsime Positive / 9 9 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fatlumja fatlumja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.646
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.595 dediEURO
13.04.2011 21:06 / Postimi 34. nė kėtė Faqe. RE: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: jo bre qfarti qy shyqyr bele qe po na man dikush qy :] :] :] :] :] :] hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1487 1487 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Deshiraaa Deshiraaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 7.818
Postimi imė i pari
Pasuria: 229.780 dediEURO
08.04.2011 21:49 / Postimi 35. nė kėtė Faqe. RE: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Jo moj qfar mekati ban njeri me nejten veq ... rri edhe kurgjo mos thuj haahahahaahahaah :] :] :]

Signatur: Gjilanase 100 % ;)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 819 819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Buona Buona ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.060
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 75.869 dediEURO
08.04.2011 20:17 / Postimi 36. nė kėtė Faqe. RE: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po bejm mekat sepse pa dashuri jeta nuk shkon larg zot mos na provo uroj tbashkohen te gjith me ken don!!!

Signatur:
Une jam keshtu, nuk do me ndryshoni KURR....Njihmeni nese keni DURIM.
As Dielli as Hana s'jane takue dot.

Jam e embel si sheqer

B u o n a

Ngjyra vere!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1310 1310 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fatlumja fatlumja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.646
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.595 dediEURO
08.04.2011 20:03 / Postimi 37. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: sdi qa me ju than veq lumturi aty nuk ka , se mas pari as muhabet sun ban qysh duhesh ta kthen me te keqe , ta thot nje gje qe se meriton , kshyr veq me te largu prej veti edhe qaty mun me kuptu se nuk te don , por nashte edhe i vjen keq me than

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1487 1487 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: edi shkoder edi shkoder ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.190
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 226.960 dediEURO
09.07.2010 21:37 / Postimi 38. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: nuk eshte mekat por ja ven jetes tende kapakun per ter jeten dhe kurr nuk do ndjehesh i lumtur ne jete

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1072 1072 Vlerėsime Positive / 11 11 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Yllka-Zeshkane Yllka-Zeshkane ėshtė Femerore Offline
Shenime: 11.911
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 369.125 dediEURO
12.04.2010 22:30 / Postimi 39. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hmmm un mendoj qe eshte mekat i madh te jetosh em diken qe se don apo qe sta don zemra aq me pak te jetosh me te e te krijosh nje familje________________
jetoj se te DUAAA

Signatur: Nene ti shkove ne tjetren bote ketu me le mua,me sun ta ndegjoj nga ti fjalen, bije te dua. Te mori Zoti ty moje nene e me la mua pa ty merzitem shume moj,NENE qe smuj te shof me sy.Gjithmone do te dua ,Nene do me mungosh zemra me dhemb kur ti sje me mua.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 450 450 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *ArbNore* *ArbNore* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 10.120
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 438.070 dediEURO
12.04.2010 21:44 / Postimi 40. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Normal qe eshte mekat sepse ashtu e lendon edhe vetene dhe ate person qe jeton me te edhe em shume e lendon dhe eshte shume gjynah em mar ne qaf dike

Signatur: Mos Ler Dike Te Behet Gjithqka,Sepse Kur Te Ike Do mbetesh Pa Asgje...!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 326 326 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 43.444
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.765 dediEURO
12.04.2010 20:20 / Postimi 41. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Sipas mendimit tim eshte mekat te jetosh me nje person qe nuk ta don zemra me mir eshte me heret me tregu nuk je per mua se sa me genjy tan jeten ;)

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1281 1281 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: tukuluku Offline
Shenime: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 550 dediEURO
12.04.2010 20:14 / Postimi 42. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Qdo gje qe e ben kunder vullnetit tend dhe qe i shkaketon vetes merzi apo diqka tjetr ahste mekat keshtu qe sja vlen te jetohet me dikend qe se don

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KaTiLe KaTiLe ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.479
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 144.073 dediEURO
03.03.2009 04:39 / Postimi 43. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Un mendoj se gjdo gje esht e percaktuar nga zoti... siq thojn tek ne kysmeti.. Por ndodh qe edhe me personin qe dikur e ke dashur marrezisht ndahesh.. sepse nuk jemi ne qe caktojm se cka ndodh me tutje.. Mekat e quaj bashkjetesen me nje njeri qe e urren.. Se urrejta nuk shendrohet ne dashuri kurr...

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 315 315 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
03.03.2009 01:40 / Postimi 44. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po mekatii me i madh eshte te jetosh me nje person te cilin nuk e ndjen, por nganjeher kur skemi rugdalje na duhet edhe te jetojm me at person per çeshtje te ndryshme dhe se skemi ka te ja mbajm .... :(

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mjalta_e_Snickersit** Mjalta_e_Snickersit** ėshtė Femerore Offline
Shenime: 212
Mosha: 22
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 873 dediEURO
02.03.2009 19:41 / Postimi 45. nė kėtė Faqe. RE: A bejm mekat te madhe, nese jetojm me dikend qe se dojm.?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hmmm.. mir e kini ju te gjith sepse vertet mekat osht.. por mendimi im osht qe nuk duhet te vije deri aty mendoj se kur nuk e don ni njeri nuk duhesh te bahskohesh me te .. kishtu qe nuk dot ta lendosh askend dhe nuk dot kishin mbet femijet pa nen ose pa babe siq po ndodh ...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 17 17 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Balada Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
02.03.2009 18:48 / Postimi 46. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Mendoj vërtet është mëkat të jetosh me dikë që nuk e do, në momentin kur nuk ekziston dashuria aty, duhet të ja mbathësh apo të ja mbadh edhe po nëse i pate 10 fëmi!

Po nëse vërtet nuk ke nga të ja mbash, hëm... mendoj që gjithmon gjejm rrugëdalje nga të i'a mbajm sepse kështu nëse do vazhdosh të jetosh me atë që nuk e do, ti lere që po e lëndosh e po e mundosh vetën por po e mundosh edhe përsonin e kundër por edhe fëmijët ashtu, edhe pse ata ndiejn cdo gjë tek prindërit e tyre, duhen a po jo.
Sepse në momentin kur nuk e do, dhe vazhdosh të jetosh me të, do vinë zënkat, do vjen tradhëtia (sepse nuk e do) e kështu që syri gjithmon do të shkoj tek dikush tjetër, dhe me të jeton sa për sy e faqe, mendoj që vërtet vërtet është shumë gabim i rënd të jetosh me njeriun që nuk e do, sepse herët a vonë ajo ndarje do vjen edhe pse i themi vetës, ndoshta do ta dua më vonë, ndoshta do më lind dashuria për këtë por më vonë e kuptojm që vërtet kemi gabuar.

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
22.01.2009 22:16 / Postimi 47. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Per deri sa ke krijuar familje ke femij, me mekat eshte qe kta femij ti ndash nga nena e tyre se sa te jetosh me te edhe pse nuk e don.

mendimi im!

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: N!La N!La ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.877
Postimi imė i pari
Pasuria: 49.953 dediEURO
22.01.2009 20:30 / Postimi 48. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po sipas mendimit tim eshte mekat te jetojsh me dikend qe se don, Gabim edhe do thojsha qe eshte ti thuash "te dua" kur se don e genjen veten edhe at me kend je. Besoj se zgjedhja ma e mir eshte ndarja edhe sa ma heret se sa von keshtu ndoshta edhe nuk e lendon shum at njeri qe je gjithashtu edhe veten. Ma mir heret se sa von.

Signatur:
*Mos E Humb Kohen Se Do Ta Kerkojsh Nje Dite Ate Por Nuk Do Te Kthehet Me Kurre..

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 181 181 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
10.01.2009 23:18 / Postimi 49. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Nuk e di a jetohet me dikend dhe mos me dasht hmmm ndoshta ma perpara kan jetuar ashtu por ne ket koh nuk besoj qe ka ashtu çifta qe jetojn bashk por nuk duhen,ata pak duhen por jo aq sa eshte e nevojshme per nje jetë....por kur kuptojm se dikend duam me shum se ate qe kemi dhe qe Lumturia eshte pikerisht te ai person dhe nuk mundemi te ndahemi per shkaqe te lart permendura imponimi apo familja eshte mekati me i madh ne Jetë.. POr besoj qe Zoti regullon te gjitha nuk mund te bej bashk dy vet qe nuk ka dashuri te paster aty :(
nejse se e zgjata shum... KLM te gjith ;)

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: HILEQARJA HILEQARJA ėshtė Femerore Offline
Shenime: 518
Mosha: 19
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 17.510 dediEURO
10.01.2009 18:01 / Postimi 50. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: po mekat osht sigurisht sban ashtu njerin me lendu ashtu

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 375 375 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (3): e kaluara 1 [2] 3 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 703 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.020