radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » <<Film NOrvegjez me Aktor Shqiptar>>
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes <<Film NOrvegjez me Aktor Shqiptar>> 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
18.12.2007 07:47 / Postimi -24. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: kshyre qaj artisti ne foto qaty po doket si Muharrem Ameti
loooool
hahaha

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: agron2008 Offline
Shenime: 10
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 450 dediEURO
18.12.2007 03:03 / Postimi -23. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Une e kam kete film por. nuk i kam te drejtat me uploadu .

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 16 16 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: lulzimi lulzimi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 424
Mosha: 26
Postimi imė i pari
Pasuria: 12.650 dediEURO
18.12.2007 00:50 / Postimi -22. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: I LUS ATA QE E KAN KET FILEM TE QESIN KTU NE FAQE TA SHIKOJNA EDHE NE SE KOKA SHUM FILEM I MIR

Signatur: Mos ngani mas femrave, se mundeni me ba ndeshje me ata qe ikin prej tyre.

thithja e duhanit e shkurton CIGAREN

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 119 119 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trina Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
02.03.2007 11:06 / Postimi -21. nė kėtė Faqe. RE: <<Film NOrvegjez me Aktor Shqiptar>>
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga remi1
tung


te koka shum filmi i mire qysh po shihet


po ku mundemi me pa krejt filmin ska shanc a ?(

te pershendes


valla remi sot premier ka ne norvegji e nuk e di se as une se kam par akoma sot e shof me vllavin.. por nese e gjej doj kund do ta vendosi ketu.. por smuj premtoj asgjë se vetem ne norvegji u reklamu me sa edi.. :)

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: remi1 remi1 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 129
Postimi imė i pari
Pasuria: 5.175 dediEURO
02.03.2007 10:52 / Postimi -20. nė kėtė Faqe. RE: <<Film NOrvegjez me Aktor Shqiptar>>
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: tung


te koka shum filmi i mire qysh po shihet


po ku mundemi me pa krejt filmin ska shanc a ?(

te pershendes

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 219 219 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trina Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
02.03.2007 09:27 / Postimi -19. nė kėtė Faqe. <<Film NOrvegjez me Aktor Shqiptar>>
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Filmi thirret: <<BLODSBÅND>>Ky është nje film i cili është ber nga nje ngjarje e vertet ne Norvegji, është edhe aktruar disa vende ne kosov me aktor shqiptar dhe aktor norvegjez.. Bëhët fjal per ni djal i cili kerkon babain e ti, babai i ka shkuar ne Norvegji kur ka qen ky i vogel edhe është martuar me nje grua Norvegjeze. Dhe prandaj ka harruar familjen qe ka ne kosovë. po dhe ka nje shumë gogja te madhe borgj te nje grupit mafiasha ne Norvegji e nga ky borgj dalin edhe disa probleme tjera..E kshtu me radh.. Sot me daten 02.03.07 luhet ne Kino per spari here..


Ja ku e keni linkun nese deshironi ta shikoni Reklamen..


http://atvs.vg.no/player/film/7598-trail...blodsbaand.html

Filat e shtuar nga Trina: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
blods.jpg

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 683 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.000