radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ?
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ? 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00

Informatat nga: Yllka-Zeshkane Yllka-Zeshkane ėshtė Femerore Offline | postuar me Android
Shenime: 11.891
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 368.625 dediEURO
24.12.2014 18:15 / Postimi -24. nė kėtė Faqe. A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: si gjith edhe vazhdoj tutje ti mbaj 3 persona qe si ndrroj me.askend n'bot

Signatur: Nene ti shkove ne tjetren bote ketu me le mua,me sun ta ndegjoj nga ti fjalen, bije te dua. Te mori Zoti ty moje nene e me la mua pa ty merzitem shume moj,NENE qe smuj te shof me sy.Gjithmone do te dua ,Nene do me mungosh zemra me dhemb kur ti sje me mua.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 450 450 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 43.426
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.225 dediEURO
20.12.2014 17:39 / Postimi -23. nė kėtė Faqe. A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: gjitha fotot qe kemi te vnune ne mur kan dmth dhe per ket kemi vnue

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1278 1278 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative

Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline | postuar me Android
Shenime: 11.155
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.664 dediEURO
19.12.2014 22:51 / Postimi -22. nė kėtė Faqe. A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ?

Postimi: Mbaj foton e gjyshit tim. Ai ka qene, eshte dhe do te jet çelesi I perditshmerise time... Ai me rriti, me mesoi dhe me beri ky qe jam sot.... U prefte ne parajse ishalla :-(

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1399 1399 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Shqipe Shqipe ėshtė Femerore Offline | postuar me Android
Shenime: 16.201
Postimi imė i pari
Pasuria: 444.569 dediEURO
19.12.2014 15:58 / Postimi -21. nė kėtė Faqe. A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ?

Postimi: Kam shumë Fotografi te njerzve qe i duaa dhe jan gjithka per mua dhe sbesoj qe do i hjeki donjeher... Por nje Njeri kam ne Jeten time, qe ku do qe jam dhe ne qdo vend ku une gjindem esht edhe ai me mua e ai esht "Jeta ime Babi im" Zemer pa ket njeri nuk shkon asgje ne Jeten time...

Signatur: °•° Forca e mendimit hy në punë më shumë se tehu i shpatës; prandaj ruaje atë dhe
mbaje gati për ta përdorur në kohën e duhur. •°

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 866 866 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Yllka-Zeshkane Yllka-Zeshkane ėshtė Femerore Offline | postuar me Android
Postimi imė i pari
18.12.2014 23:16 / Postimi -20. nė kėtė Faqe. A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ?

Postimi: Pooo mbaj nje foto me tre persona qe kan.vler te madhe per.mu.me ato se.krahasoj askend njettt Zemer Zemer

Signatur: Nene ti shkove ne tjetren bote ketu me le mua,me sun ta ndegjoj nga ti fjalen, bije te dua. Te mori Zoti ty moje nene e me la mua pa ty merzitem shume moj,NENE qe smuj te shof me sy.Gjithmone do te dua ,Nene do me mungosh zemra me dhemb kur ti sje me mua.

Vlerėsimet:

Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Postimi imė i pari
15.12.2014 03:00 / Postimi -19. nė kėtė Faqe. A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ?

Postimi: Plot foto te familjes qe kemi gjysen ne ks

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:

Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
06.10.2013 11:36 / Postimi -18. nė kėtė Faqe.

Postimi: Po e mbaj foton e vllaut ;( ;( Qe ma plas zemren ;( ;(

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Informatat nga: -Dreqi- -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 19.161
Mosha: shum shum kam
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.304.897 dediEURO
06.10.2013 00:20 / Postimi -17. nė kėtė Faqe.

Postimi: po mbaj dhom tnejes i kom tre thmin edhe dy pleqt e mi qe i du shum

Signatur: [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/15146/glitte
rfy-flpbk508183852718141.gif[/img][/url]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1617 1617 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative

Informatat nga: vanessa vanessa ėshtė Femerore Offline | postuar me Android
Shenime: 496
Mosha: 22
Postimi imė i pari
Pasuria: 13.500 dediEURO
23.06.2013 19:18 / Postimi -16. nė kėtė Faqe.

Postimi: Kam foto te familjes qe kan domethanje shum per mu jan gjithshka per mu edhe e kam ni foto e nje perosnj qe u largu prej ksaj jete ka vdeken edhe na mungon shum per kujtim te fundit me ka meten ajo foto ;(

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 28 28 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
02.02.2013 15:53 / Postimi -15. nė kėtė Faqe.

Postimi: Normal famijes...edhe Loqkes tem.....

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
02.02.2013 00:05 / Postimi -14. nė kėtė Faqe.

Postimi: po e mbajm te legjendarit Adem jasharit mendoj se e din krejt kosova qfar dmth ka ;)

Vlerėsimet:

Informatat nga: Shqipe Shqipe ėshtė Femerore Offline
Postimi imė i pari
27.10.2012 14:40 / Postimi -13. nė kėtė Faqe.

Postimi: Poo kaammm te Dashurit e miii atyy

Signatur: °•° Forca e mendimit hy në punë më shumë se tehu i shpatës; prandaj ruaje atë dhe

Vlerėsimet:

Informatat nga: -Dreqi- -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 19.161
Mosha: shum shum kam
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.304.897 dediEURO
27.10.2012 14:30 / Postimi -12. nė kėtė Faqe.

Postimi: po ne monitor te pc e komn dashnin

a ne mur i kam tri foto e thmive te mi

Signatur: [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/15146/glitte
rfy-flpbk508183852718141.gif[/img][/url]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1617 1617 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative

Informatat nga: -Sara Engjell- -Sara Engjell- ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.248
Postimi imė i pari
Pasuria: 127.993 dediEURO
27.10.2012 12:27 / Postimi -11. nė kėtė Faqe.

Postimi:
Citati:
Citati nga: sara engjell
po ne dhomen time kam vetem nje ujvar qe punon me korent dhe atu ka dhe cicirimat e zogjve,,deri para ca kohesh ishte thjesht nje korrniz qe me pelqente po tani ajo ujvar per mua ka shum kuptim dhe domethenje

Signatur: [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/13141/glitte
rfy3100845T691B81.gif[/img][/url]
[url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/13141/glitte
rfy-flpbk310101899518141.gif[/img][/url]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 306 306 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
27.10.2012 11:36 / Postimi -10. nė kėtė Faqe.

Postimi: Ne Dhomen timee kam si Portret Prinderit e mi gjithashtuu njee Foto te madhe ku jam une me Motrat dhe Vllaun te Vogel kur jem kan Foto me Shoqe me Teze dhe me Gjysherit e mi dmth edhe nga ana Babit edhe Mamit :D Dhomaa jeme vetem me Foto esht

Vlerėsimet:

Informatat nga: -Sara Engjell- -Sara Engjell- ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.248
Postimi imė i pari
Pasuria: 127.993 dediEURO
26.10.2012 22:15 / Postimi -9. nė kėtė Faqe.

Postimi: po ne dhomen time kam vetem nje ujvar qe punon me korent dhe atu ka dhe cicirimat e zogjve,,deri para ca kohesh ishte thjesht nje korrniz qe me pelqente po tani ajo ujvar per mua ka shum kuptim dhe domethenje

Signatur: [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/13141/glitte
rfy3100845T691B81.gif[/img][/url]
[url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/13141/glitte
rfy-flpbk310101899518141.gif[/img][/url]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 306 306 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
26.10.2012 21:29 / Postimi -8. nė kėtė Faqe.

Postimi: Jo as nje foto diqka te veqant e me dmth nuk kam vetem dy foto tek dhoma ime e gjumit e kam te Medes dhe Jenifer lopez ketynve dyve skam tjera foto :)

Vlerėsimet:

Postimi imė i pari
12.06.2012 15:53 / Postimi -7. nė kėtė Faqe.

Postimi: Kam fotografii personat me te dashur per muaa dhe qe i kam gjithmon ne zemren timee Zemer

Vlerėsimet:

Informatat nga: Buona Buona ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 9.060
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 75.869 dediEURO
30.07.2011 21:50 / Postimi -6. nė kėtė Faqe. RE: A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo

Postimi: drejt me tregu deri sot asgje skam pasur, sot ne ch tek nje piktor kam ber veten dhe te fejuarin edhe se me kushtoj pak si shum por kisha deshir ta kem te vizatuar! eshtee sikur reale me shum me pelqen piktura se sa footoja qe e kam;) e tash e tutje do e mbaj ate domethenje hmm vlen shum per mua dhe per ate!

Signatur:
Une jam keshtu, nuk do me ndryshoni KURR....Njihmeni nese keni DURIM.
As Dielli as Hana s'jane takue dot.

Jam e embel si sheqer

B u o n a

Ngjyra vere!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1310 1310 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative

Informatat nga: fatlumja fatlumja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.646
Mosha: 25
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.595 dediEURO
13.04.2011 21:12 / Postimi -5. nė kėtė Faqe.

Postimi: PO e kem kthy ka kibla qaty nji portret te mekes se nana sa her qe po falet sun pe xhan ka mu kthy , e tash ja kem vnu qaty ja kem ujdis

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1487 1487 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative

Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
25.01.2011 22:45 / Postimi -4. nė kėtė Faqe.

Postimi: Po i kam do ne Mobil d.m.th sekrt... :)

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1502 1502 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Yllka-Zeshkane Yllka-Zeshkane ėshtė Femerore Offline
Postimi imė i pari
25.01.2011 22:14 / Postimi -3. nė kėtė Faqe.

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga **Zeshkanja_Pr**
Un e mbaj ni foto te familjes time qe jemi dal komplet qe ajo foto per mu eshte gjithqka

:)

Vlerėsimet:

Informatat nga: Ardixx Ardixx ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.552
Postimi imė i pari
Pasuria: 84.300 dediEURO
25.01.2011 17:10 / Postimi -2. nė kėtė Faqe.

Postimi: po i mbaj do fotografi te cilat kan vleren e jetes time qe ne vakt disa persona mungojn ne ket jet, mirpo vlerat dhe edukimi i tyre ndaj meje nuk peshohen me asgje ne jet

Signatur: [i][size=14][color=purple][b]DASHURIJA U JEP MEND ATYRE QE SKAN,NDERSA U MERR MEND ATYRE QE KAN ..........[/b][/color][/size][/i]

[i][size=14][b]NENA ESHTE E VETMJA DASHURI E VERTET DHE E SINQERT NE KETE JET ,DHE PA INTERES........[/b][/size][/i]

[i][size=14][color=#ff0000][b]The day i will stop lovin YOU, is the day when I close my eyes .........[/b][/color][/size][/i]

[SIZE=16][I][B]At qe Zoti nuk me dhuroj ,nuk e kerkoj nga njerzit[/B][/I][/SIZE]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 676 676 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.580
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 287.701 dediEURO
20.01.2011 22:51 / Postimi -1. nė kėtė Faqe.

Postimi: Un nuk kam diqka te veqant por kam nje lloi fotografi me disa sintenca

latine qe me pelqejn dhe qe i pershtaten profesionit tim

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
28.04.2010 17:46 / Postimi 0. nė kėtė Faqe.

Postimi: I mbaj disa foto nga Kosova kur kemi dal per shetitje si psh te Drini i bardh ,te Rugova e Pejes ky vend me pelqen shum saher qe shkoj ne pushime kete vend e vizitoj kam edhe disa nga Kosova dhe disa Foto te djalit te vllaut qe e kam engjull shum e dua me mungon shum qe eshte ne Kosov e kam syn ,zemer, loqk gjithqka I'love so much .

Vlerėsimet:

Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 6.721 | Dje: 12.867 | Gjithsej: 248.859.180