radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » MP3_Down/Up » DIRECT_DOWNLOADS » Interpretet - A » Aziz Murati - Albumet & Hitet
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes Aziz Murati - Albumet & Hitet 3 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,003 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: -Dreqi-m -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 18.874
Mosha: shum shum kam
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.297.097 dediEURO
23.04.2015 17:37 / Postimi -24. nė kėtė Faqe. Aziz Murati - Albumet & Hitet
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ;)

Filat e shtuar nga -Dreqi-: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - Nuk behet mire 2015.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1492 1492 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malim dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.358
Mosha: 34
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 157.189 dediEURO
22.12.2014 04:13 / Postimi -23. nė kėtė Faqe. Aziz Murati - Albumet & Hitet
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gezuar vitin e Ri 2015
Aziz Murati


Pėr tė shkarkuar nga dj_mali: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
- Aziz Murati - As nje lire as nje lek.mp3 [Play] - [Youtube]
- Aziz Murati - Ferdez.mp3 [Play] - [Youtube]
- Aziz Murati - Potpuri.mp3 [Play] - [Youtube]
- Aziz Murati - Qyqek qyqek.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: Nese gabimisht kam ber nje gabim..ateher konsideroje gabim dhe harroje..por harro vetem gabimin..gabimisht mos me harro mua...

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 1101 1101 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Beliii Beliii ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 503
Mosha: 33
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.175 dediEURO
13.07.2014 01:45 / Postimi -22. nė kėtė Faqe. Aziz Murati - Albumet & Hitet
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ndegjim te kendshem :)

Pėr tė shkarkuar nga Beliii: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Azizi Murati - Knacu tu knac 2014.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - As ni lirë as ni lekë 2014.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 376 376 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Beliii Beliii ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 503
Mosha: 33
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.175 dediEURO
05.12.2013 00:20 / Postimi -21. nė kėtė Faqe. Aziz Murati - Lotet e mia 2014
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: :)

Filat e shtuar nga Beliii: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - Lotet e mia 2014.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 376 376 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Beliii Beliii ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 503
Mosha: 33
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.175 dediEURO
03.12.2013 00:46 / Postimi -20. nė kėtė Faqe. Aziz Murati Ft. Lumja - Rah Paraja 2014
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ndegjim te kendshem :) =)

Filat e shtuar nga Beliii: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati Ft. Lumja - Rah Paraja 2014.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 376 376 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: -Dreqi-m -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 18.874
Mosha: shum shum kam
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.297.097 dediEURO
05.07.2013 13:49 / Postimi -19. nė kėtė Faqe. RE: Aziz Murati - Vajza diaspores 2013
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 8-)

Pėr tė shkarkuar nga -Dreqi-: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - Te na sonte vallja hidhet 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Sot ka feste 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Sillu bukuroshe 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Napoloni 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Moj xhane 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Ku ke rrushe 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Karajfili i vogel 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Kalle kalle malin 2013.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Hajde shoto mashallah 2013.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 4 Vlerėsime
Vlerėsimet 1492 1492 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Beliii Beliii ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 503
Mosha: 33
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.175 dediEURO
15.12.2012 22:40 / Postimi -18. nė kėtė Faqe. Aziz Murati - Vajza diaspores 2013
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ndegjim te kendshem :)

Filat e shtuar nga Beliii: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - Vajza diaspores 2013.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 376 376 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.015
Mosha: xx
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.347 dediEURO
13.12.2012 19:42 / Postimi -17. nė kėtė Faqe. RE: Aziz Murati - Albumet & Hitet
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Aziz Murati - Para Valles 2013 8-)

Filat e shtuar nga Dj-Qaza: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - Para Valles 2013.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1030 1030 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.701
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 642.118 dediEURO
25.06.2012 17:39 / Postimi -16. nė kėtė Faqe. RE: Aziz Murati - Albumet & Hitet
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
>> Aziz Murati <<
ft. Elona Leka
Me Rrahin 7 zemra 2012


Filat e shtuar nga SStyle: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati Ft. Elona Leka - Me Rrahin 7 zemra 2012.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 2761 2761 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Beliii Beliii ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 503
Mosha: 33
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.175 dediEURO
19.06.2012 02:09 / Postimi -15. nė kėtė Faqe. Aziz Murati - LIVE 2012
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ndegjim te kendshem

Filat e shtuar nga Beliii: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - LIVE 2012.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 376 376 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.228 dediEURO
07.06.2010 20:47 / Postimi -14. nė kėtė Faqe. Aziz Murat ft Hekuran Krasniqi - Per Manturant
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Diqka exta per Maturant

Ju pershendes dhe ndegjim te kendsh


Filat e shtuar nga *Dj Noki*: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati e Hekuran Krasniqi - Hajde Maturant 2010.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:


stop=1&amp;autoplay=0&amp;showinfo=0&amp;showvolume=1&amp;width=420 />

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 1419 1419 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malim dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.358
Mosha: 34
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 157.189 dediEURO
04.11.2008 07:15 / Postimi -13. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Aziz Murati & Drita Musliu - Lulije belholla

Duet shume i mire:)
Ndegjim te kendshem ne vazhdim ....


Filat e shtuar nga dj_mali: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati & Drita Musliu - Lulije belholla.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: Nese gabimisht kam ber nje gabim..ateher konsideroje gabim dhe harroje..por harro vetem gabimin..gabimisht mos me harro mua...

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 4 Vlerėsime
Vlerėsimet 1101 1101 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.228 dediEURO
27.08.2008 22:35 / Postimi -12. nė kėtė Faqe. Aziz Murati - U martove 2008
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Ju pershendes ndegjim te kendshem ju deshirojAziz Murati - U Martove - 2008


Pėr tė shkarkuar nga *Dj Noki*: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - E di.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Gjitha.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Hajde hajde.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Jalla qik.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Kno bilbil.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Lamtumir.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Oj lulije.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - U martove.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:


stop=1&amp;autoplay=0&amp;showinfo=0&amp;showvolume=1&amp;width=420 />

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 6 Vlerėsime
Vlerėsimet 1419 1419 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fierza fierza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 195
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 8.675 dediEURO
04.07.2008 09:02 / Postimi -11. nė kėtė Faqe. Aziz Murati - Me za te embel ju kendoj - Album
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Fierza dhe Dj Mali sk

Kenge ime, Shyrete, Hajde rrina.

Pėr tė shkarkuar nga fierza: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - Djali mbushi 20 vjet.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Kur te pash.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Luj luj moj belholle.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Me za te embel ju kendoj.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Per ju kendojne Avi Gazmendet.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Per ty mora rrugen pa kthim.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Shyhrete & Hajde rrina.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati - Tufa tufa S.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati.jpg

Signatur: "dashuria me e rend se rakia"
www.RadioVallezimi.com

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 11 Vlerėsime
Vlerėsimet 596 596 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: GENTI GENTI ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 413
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.125 dediEURO
27.06.2008 16:02 / Postimi -10. nė kėtė Faqe. Aziz Murati - U martove
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ja vizitor t nderuar ketu keni nji keng shum te mir nga kengetari i njohur Aziz Murati - U martove ju deshiroj ndegjim te mir

Filat e shtuar nga GENTI: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - U martove.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: Me Rrespektë ju Përshëndet
*Dj*G*E*N*T*I


Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 1009 1009 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malim dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.358
Mosha: 34
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 157.189 dediEURO
04.01.2008 00:16 / Postimi -9. nė kėtė Faqe. Aziz Murati - Pina viski, Italia & Ne kete vend 2008
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ja nje Potpuri nga Aziz Murati .... 2008
back vocals: Xheza & Bekim Kumanova .....
Ndegjim te kendshem :)


Filat e shtuar nga dj_mali: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - Pina viski, Italia & Ne kete vend .....mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: Nese gabimisht kam ber nje gabim..ateher konsideroje gabim dhe harroje..por harro vetem gabimin..gabimisht mos me harro mua...

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 4 Vlerėsime
Vlerėsimet 1101 1101 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.228 dediEURO
22.12.2007 21:07 / Postimi -8. nė kėtė Faqe. Aziz Murati, Lori, Adnan Daci, Shqipe Abazi - Potpuri 2008
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Ndegjim te kendshem.
Ju pershendes

Dj Noki & dedi24.com


Pėr tė shkarkuar nga *Dj Noki*: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Azizi & Lori & Adnan & Shqipe Abazi - Me dit qik qe me len vet.mp3 [Play] - [Youtube]
Azizi & Lori & Adnan & Shqipe Abazi - O ti djal pa martue.mp3 [Play] - [Youtube]
Azizi & Lori & Adnan & Shqipe Abazi - Oj e mir e bukur shum.mp3 [Play] - [Youtube]
Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Ju do luni e vallzoni.mp3 [Play] - [Youtube]
Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Koka kan e shkrume.mp3 [Play] - [Youtube]
Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Koka puna mir me vend.mp3 [Play] - [Youtube]
Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Lule e kuqe lule e bardh.mp3 [Play] - [Youtube]
Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Luni vajza luni quna.mp3 [Play] - [Youtube]
Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Me dy defe bjen muzika.mp3 [Play] - [Youtube]
Azizi & Lori & Adnani & Shqipe Abazi - Oj e embel o sheqer.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:


stop=1&amp;autoplay=0&amp;showinfo=0&amp;showvolume=1&amp;width=420 />

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 8 Vlerėsime
Vlerėsimet 1419 1419 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malim dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.358
Mosha: 34
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 157.189 dediEURO
06.11.2007 09:10 / Postimi -7. nė kėtė Faqe. AZIZ MURATI me GAZMENDËT - Fato Fato 1 kenge
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Live nga AZIZI
me grupin Gazmendet:
Gazmend Murati me daulle
Bashkimi me kitare
Pleurat Haziri me Sint.
Ymer Rullani me saksofon ....

Ndegjim te kendshem


Filat e shtuar nga dj_mali: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Azizi me Gazmendet - Fato Fato.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: Nese gabimisht kam ber nje gabim..ateher konsideroje gabim dhe harroje..por harro vetem gabimin..gabimisht mos me harro mua...

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 4 Vlerėsime
Vlerėsimet 1101 1101 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malim dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.358
Mosha: 34
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 157.189 dediEURO
06.11.2007 08:40 / Postimi -6. nė kėtė Faqe. AZIZ MURATI - Valdet 1 kenge
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 1 kenge shummmmmmmmmm e vjeter nga Azizi nga albumi i pare i karieres se tij ...... Perpara me duket kan kendu ma mire bre:) Komplet me orkester .....
me sa e mbaj mend qito jan kan orkestra:
Bekim Hamiti - daulle
Gitare - Naser Aliu
Bass Kitare - Agim Kamishi
Imer Rullani - Klarinet
edhe Harmonike Sme kujtohet qysh e ka pas emrin aj harmonikashi( u kan te grupi Artanet perpara)

Ndegjojeni ne vazhdim dhe mos ja jepni kujt:P


Filat e shtuar nga dj_mali: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Azizi - Valdet.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur: Nese gabimisht kam ber nje gabim..ateher konsideroje gabim dhe harroje..por harro vetem gabimin..gabimisht mos me harro mua...

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 1101 1101 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
01.06.2007 15:24 / Postimi -5. nė kėtė Faqe. AZIZ MURATI - Kur i Mbusha 10 vjet
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ndegjim te kendshem =) :D

Filat e shtuar nga _____: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Aziz Murati - Kur i Mbusha 10 vjet.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 62 62 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KastriotKuqi KastriotKuqi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 484
Mosha: 23
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 15.675 dediEURO
23.01.2007 02:17 / Postimi -4. nė kėtė Faqe. Aziz Murati
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Aziz Murati - Lujma doren me Unaz - NEW

Ndegjim te Kendshem

Pėr tė shkarkuar nga KastriotKuqi: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Dhandri nusja si sheqeri - Kastriot Kuqi -.mp3 [Play] - [Youtube]
Ah moj dushmane - Kastriot Kuqi -.mp3 [Play] - [Youtube]
Dhandri nusja si sheqeri - Kastriot Kuqi -.mp3 [Play] - [Youtube]
Hajde mashalla - Kastriot Kuqi -.mp3 [Play] - [Youtube]
Lujma doren me unaze - Kastriot Kuqi -.mp3 [Play] - [Youtube]
O moj cike - Kastriot Kuqi -.mp3 [Play] - [Youtube]
Oda me tavan - Kastriot Kuqi -.mp3 [Play] - [Youtube]
Po vete daja - Kastriot Kuqi -.mp3 [Play] - [Youtube]
Shkojshin e thojshin - Kastriot Kuqi -.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 8 Vlerėsime
Vlerėsimet 567 567 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Elshani2005 Offline
Shenime: 197
Postimi imė i pari
Pasuria: 6.950 dediEURO
12.01.2007 19:37 / Postimi -3. nė kėtė Faqe. Aziz Murati, Aferdita Demaku, Labinoti - Sonte po vallezojn o krejt Shqiptaria
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Azizi, Afërdita & Labinoti
Sonte po vallëzonjë o krejt Shqiptaria


RESPEKT NGA Elshani2005

Pėr tė shkarkuar nga Elshani2005: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
01 Flakë e kuqe, Flakë e verdhë.mp3 [Play] - [Youtube]
02 Sonte po vallëzojnë.mp3 [Play] - [Youtube]
03 Dada Sale.mp3 [Play] - [Youtube]
04 Ngnoni shokë.mp3 [Play] - [Youtube]
05 Rrang Dang.mp3 [Play] - [Youtube]
06 Hej Hej.mp3 [Play] - [Youtube]
08 Rushhja e Lalës.mp3 [Play] - [Youtube]
09 Bani Mashallah.mp3 [Play] - [Youtube]
10 Jena mbledhë.mp3 [Play] - [Youtube]
image 3.jpg
07 Digjem shkrihem.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 10 Vlerėsime
Vlerėsimet 199 199 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: riki007 riki007 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 69
Mosha: -
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 2.675 dediEURO
16.11.2006 00:50 / Postimi -2. nė kėtė Faqe. AZIZ MURATI dhe CORONA - Dashuria Ime e Pare
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Dashuria Ime E Pare(sentish)

Filat e shtuar nga riki007: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
03 Dashuria ime e pare.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 15 15 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: GENTI GENTI ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 413
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.125 dediEURO
13.11.2005 23:22 / Postimi -1. nė kėtė Faqe. AZIZ MURATI - Hitet (ALBUM)
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Albumi nga këngëtai i mirnjohur ''''AZIZ MURATI....ky albumi është dalur ne vitet e ,,, 90,,, dhe ka disa kang shumë të mira.Pra ju uroj ndëgjim të mirë.TUNG.Me respektë ju përshëndet

***GENTI***
-------------------------
www.dei24.com

Pėr tė shkarkuar nga GENTI: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
1.Aziz Murati--Dashnore.mp3 [Play] - [Youtube]
2.Aziz Murati--Esmere.mp3 [Play] - [Youtube]
3.Aziz Murati--Na u nis dasma.mp3 [Play] - [Youtube]
4.Aziz murati--E kush u que nji loj me lue.mp3 [Play] - [Youtube]
5.Aziz murati--O dola jasht.mp3 [Play] - [Youtube]
6.Aziz murati--Oj oj Emine.mp3 [Play] - [Youtube]
7.Aziz murati--Te kam dasht ma shum se veten.mp3 [Play] - [Youtube]
8.Aziz murati--Rrnoftë Dshurija.mp3 [Play] - [Youtube]
9.Aziz murati--Hajde hajde vetull zez.mp3 [Play] - [Youtube]
10.Aziz murati--Lumturije.mp3 [Play] - [Youtube]
11.Aziz murati--O bilbil i dashuris.mp3 [Play] - [Youtube]
12.Aziz Murati--Hajde shkupjane.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz murati--hitet.jpg

Signatur: Me Rrespektë ju Përshëndet
*Dj*G*E*N*T*I


Vlerėsimet:
Ky Postim ka 14 Vlerėsime
Vlerėsimet 1009 1009 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: 100% Gjilanas 100% Gjilanas ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.491
Mosha: 26
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 44.375 dediEURO
20.10.2005 22:16 / Postimi 0. nė kėtė Faqe. AZIZ MURATI - Një Unazë (ALBUM)
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Një Unazë

Pėr tė shkarkuar nga 100% Gjilanas: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Këndojna.mp3 [Play] - [Youtube]
Lujma, Lujma Gishtin.mp3 [Play] - [Youtube]
Sa e Mir Na Doli Nusja.mp3 [Play] - [Youtube]
Lujma Belin.mp3 [Play] - [Youtube]
Një Unazë.mp3 [Play] - [Youtube]
Një Mi Herë.mp3 [Play] - [Youtube]
Emri im është i pa fat.mp3 [Play] - [Youtube]
Hajde Lule.mp3 [Play] - [Youtube]
Do Të Këndohet Kënga.mp3 [Play] - [Youtube]
Ah Moj Jetë e Shkretë.mp3 [Play] - [Youtube]
Aziz Murati.jpg

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 11 Vlerėsime
Vlerėsimet 150 150 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2015 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe Kodimi - dedi4u (C)

Vizitat Sot: 59.818 | Dje: 67.267 | Gjithsej: 192.433.296