radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 2 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
Informata dhe Tema tė rėndėsishme
  Duhet tė dini: Qka Mendoni Si Duhet te quhet Kosova: ( 1 2) 45 Anita 16.526 3 Votime - Mesatare: 7,003 Votime - Mesatare: 7,00
30.10.2016 22:03
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
Temat
  Transferimi: NDIM: kam nje pyetje ne ata qe mirren me pc - lulzimi -  
17.11.2007 15:27
nga lulzimi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Urime Ditlindjen dj-beka - Anita -  
10.02.2008 22:59
nga Anita
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: shqiperia-bulgaria-1-1 - fidani550 -  
17.10.2007 22:49
nga fidani550
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Arta Bajrami ft. Loco - Asnje milimeter - Mitrovicalikja_Qiki -  
20.10.2007 20:35
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: __---__lali_london___---___urime Fejesa Hawer - fidani550 -  
16.08.2007 21:52
nga fidani550
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: lajm i mir per adhurusit e SPORTIT,futbollit ata botror sidomos kosovar - dj-beka -  
15.07.2008 20:10
nga dj-beka
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Dj. Teko - New Remix- shum te forta jan - Arta -  
01.06.2007 11:31
nga Arta
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Sami Yusuf--hasbi-rabbi -ilahi - fidani550 -  
07.02.2008 22:09
nga *Dj Noki*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Gazmend Hyda-me fat bajrami - dita62 -  
24.10.2006 21:20
nga dita62
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Keng Per ty, Cali_frz - chicca03 -  
01.11.2006 18:04
nga cali_frz
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: kerkoj nje keng nga meda ah moj jet. - Immer78 -  
10.02.2007 15:53
nga BL-DjLLoKuMi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Stupcat - kosovar-albaboy -  
16.11.2007 09:28
nga kosovar-albaboy
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: NI tallava MIHANEEEEE - Muki -  
16.09.2006 06:35
nga Muki
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Film Shqip - Dj-Pizza -  
14.01.2007 11:23
nga Dj-Pizza
 Shkoni tek postimi i fundit
  Àãåíòñòâî “Íåäâèæèìîñòü Ïèòåð” 0 Evelynhoilt 175  
21.01.2018 02:33
nga Evelynhoilt
 Shkoni tek postimi i fundit
  Transferimi: Urime Ditlindja Kastriot Kuqi - HILEQARJA -  
15.01.2008 20:16
nga Arta
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 2 file Lutje per Paris....! 1 Maylinda 266  
14.11.2015 23:51
nga Shqipe
 Shkoni tek postimi i fundit
  Me fat kurban bajrami 2016 4 KIMI 389  
14.09.2016 00:38
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Matura 0 Pejanalia 568  
12.06.2011 16:53
nga Pejanalia
 Shkoni tek postimi i fundit
  Dispozita ndaj Muzikës ne islam 0 Ebu 620  
10.01.2010 21:34
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Virus I keq po perhapet ne Facebook ... Kujdes 0 Ardi03 620 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
01.06.2012 23:56
nga Ardi03
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil A mendoni se inati nganjehere na ndihmon te ecim perpara? 3 SStyle 621  
09.04.2014 03:21
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Fjal te medha, nga njerz te medhej 6 Jetoni 638 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
04.04.2016 16:41
nga Jetoni
 Shkoni tek postimi i fundit
  Gzuar Vitin 2011 0 DJ..RED..BULL 642  
22.12.2010 07:29
nga DJ..RED..BULL
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Kur blen diçka a i jep me shume rendesi cilesise apo sasis? 0 SStyle 643  
11.03.2013 17:39
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Mesazhi nostalgjis 0 Jetoni 664  
18.08.2011 20:10
nga Jetoni
 Shkoni tek postimi i fundit
  Çfare ndikimi kane enderrat ne moralin tuaj? 1 SStyle 672  
13.07.2011 03:07
nga Edi Pejonka
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Ç’është vdekja? 0 Ebu 673  
01.03.2010 00:30
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Çfarë mendoni, pse uji i detit eshte me kripe? 0 SStyle 676  
16.10.2012 16:49
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Cila eksperienc ju ka transformuar (ndryshuar)? 0 SStyle 676  
21.05.2012 21:30
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Artikuj me 1 file Cili humorist Shqiptare ju pelqen me shume? XD lol 0 SStyle 676  
11.07.2012 19:49
nga SStyle
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Rinia në krizë 0 Ebu 686  
11.02.2010 07:56
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Cilin kufi(limit) deshironi te kaloni nje dite? 1 SStyle 695  
17.05.2012 10:36
nga fatlumja
 Shkoni tek postimi i fundit
  T'gjith i urrejm genjeshtrat, po prap se prap t'gjith genjejm 1 beni_gjilann 701  
11.03.2013 05:01
nga -Dreqi-
 Shkoni tek postimi i fundit
  Përse gratë e pranojnë Islamin 0 Ebu 702  
14.10.2009 21:22
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Meshkujt apo femrat kane jete me te lumtur 2 Dj-Qaza 734  
19.06.2012 08:56
nga **Halla**
 Shkoni tek postimi i fundit
  Përurim për muajin e Ramazanit 0 Ebu 740  
24.08.2009 13:05
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Kam 8 vjet e martuar dhe pa burre ne shtepi 0 Yllka-Zeshkane 745  
16.12.2012 20:58
nga Yllka-Zeshkane
 Shkoni tek postimi i fundit
  Dua të bëhem rob i devotshëm i Allahut...10 pika 0 Ebu 749  
09.03.2010 19:11
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Një lidhje e vërtetë 1 Saranda 754  
31.01.2013 22:55
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Mjaft, paditurisë, e përtacisë. 0 Ebu 764  
19.09.2009 01:35
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Shkaqet që pengojnë lumturinë 0 Ebu 769  
20.08.2009 00:44
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Shiko gabimet e tua e pastaj të miat 0 Ebu 777  
20.08.2009 00:48
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Ruaje Zotin gjithmonë në zemër 0 Ebu 801  
04.10.2009 16:50
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Rezultate mahnitëse të shërimit me mjaltë 1 Ebu 804  
11.01.2010 01:09
nga *Lena*
 Shkoni tek postimi i fundit
  Motër Mos e kurse Veten se rradhën e ke Ti 0 Ebu 814  
19.09.2009 01:37
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
Pfeil Çfare mendon a me shume e meriton ferrin apo parajsen? 3 SStyle 822  
25.01.2013 20:00
nga -Dreqi-
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Derisa kam agjëruar dhe jam falur në gjithësi, kam ndjerë momentin më magjik në jetën time 2 Ebu 822 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
25.11.2009 21:47
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
  Rri pak me Allahun 0 Ebu 825  
15.08.2009 23:47
nga Ebu
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 1 deri 50 nga 2.567, tė riniten nga nė mnyren nga

Faqet (52): [1] 2 3 nė vijim ... e fundit »
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 518 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.835