radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

Shto kėt Forum nė Favorit | Selekto Forimun si tė lexur

(Aktiv nė kėt forum: 1 Vizitor(e)) Njė Temė e re
Tema Pėrgjegjet Autori Klikime Vlerėsimi Shenimi i fundit
  Urime ditelindjen Avni 11 -Sara Engjell- 1.069 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
20.04.2016 22:29
nga Yllka-Zeshkane
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 11 file Urime ditelindjen Linda-usa ( 1 2) 26 fatlumja 7.945 6 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,00
10.06.2011 02:35
nga Yllka-Zeshkane
 Shkoni tek postimi i fundit
  Urime ditelindjen ~~~Saranda~~~~~ 18 Granit 3.552  
18.05.2012 12:30
nga edi shkoder
 Shkoni tek postimi i fundit
  Urime Ditlindjen Sstyle 11 Shqipe 887  
30.08.2015 18:34
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Urime ditlindjen Miftar 6 KIMI 443 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
21.04.2016 09:30
nga Hysi
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 3 file Vetem per ty... ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 3.071 Nora 412.963 23 Votime - Mesatare: 8,5223 Votime - Mesatare: 8,5223 Votime - Mesatare: 8,5223 Votime - Mesatare: 8,52
05.11.2018 21:58
nga sara
 Shkoni tek postimi i fundit
  Vjen nje moment dhe.... ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 428 Saranda 31.214 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00
02.03.2017 20:12
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Voto "Antarin Apo Antarën Më të Mir të Muaji" 11 KIMI 246 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00
02.03.2017 20:10
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Vritet ne Pakistan Osama Bin Laden!!! 0 dj_mali 743  
02.05.2011 07:14
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
  Vuaj kur.... ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 625 *Lena* 79.044 8 Votime - Mesatare: 9,008 Votime - Mesatare: 9,008 Votime - Mesatare: 9,008 Votime - Mesatare: 9,00
01.04.2017 19:52
nga borushe
 Shkoni tek postimi i fundit
  Zemra ime... ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 961 engjull 97.332 11 Votime - Mesatare: 10,0011 Votime - Mesatare: 10,0011 Votime - Mesatare: 10,0011 Votime - Mesatare: 10,0011 Votime - Mesatare: 10,00
02.05.2018 20:22
nga Maylinda
 Shkoni tek postimi i fundit
  Zeri yt...?! ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 496 Buona 57.797 6 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,00
01.04.2020 21:58
nga Yllka-Zeshkane
 Shkoni tek postimi i fundit
  Artikuj me 1 file Zgjidh nga keta 3 persona... ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 451 KaTiLe 55.211 4 Votime - Mesatare: 8,004 Votime - Mesatare: 8,004 Votime - Mesatare: 8,00
09.01.2017 14:05
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Zgjidh nga keto 2 gjera.. ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 1.199 KaTiLe 134.457 6 Votime - Mesatare: 7,676 Votime - Mesatare: 7,676 Votime - Mesatare: 7,67
09.01.2017 14:07
nga KIMI
 Shkoni tek postimi i fundit
  Zhgjedh nje nga Antaret siper edhe thuj cfare ke deshir ( 1 2 3 4 ... e Fundit) 148 dedi4u 12.291  
13.02.2017 03:01
nga dj_mali
 Shkoni tek postimi i fundit
Shiko Temat 351 deri 365 nga 365, tė riniten nga nė mnyren nga

Faqet (8): « e para ... e kaluara 6 7 [8]
Njė Temė e re
Shko tek:

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 1.120 | Dje: 6.342 | Gjithsej: 255.662.616