radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
Anxhela Peristeri - Pa Mua | nga
Video tė ngjajshme...

Verifiko "" Fshi kėtė Video
vid8500 Vleresimet: 1.0/10 (1 Vote deri me tani)


Anxhela Hamati - Kembana zemres
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-12-01 | Kl. 225 1.0/10


Anxhela Peristeri - I Joti
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-06-06 | Kl. 457 1.0/10


Blerim Marshiqi - Je bota per mua
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-05-04 | Kl. 326 1.0/10


Arbnor Berisha - Sje me mua
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-04-26 | Kl. 384 1.0/10


Leuname ft. Genty ft. Luluja - Per mua je ti
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-03-18 | Kl. 334 10.0/10


Anxhela Peristeri & Aurel Thellimi - Qesh
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-03-16 | Kl. 472 1.0/10


Yllka Kuqi - Jeton Ne Mua
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-03-14 | Kl. 481 1.0/10


Remzie Osmani - Per mua je kryeveper
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-03-12 | Kl. 445 6.0/10


InorgA - Me mua
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-02-27 | Kl. 226 1.0/10


Lule Merkulaj & Marimanga - Opa opa luej ti me mua
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-02-10 | Kl. 315 1.0/10


Sokol Jashari - Hajde me mua
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2016-10-17 | Kl. 343 1.0/10


Anxhela Peristeri - Afer Meje
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2016-10-05 | Kl. 1109 9.0/10


Anxhela Peristeri - Si po jetoj
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dedi4u
2016-08-19 | Kl. 746 1.0/10


Gold AG ft Anxhela Peristeri & Labi - Llokum
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2016-07-31 | Kl. 793 1.0/10
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 5.312 | Dje: 12.823 | Gjithsej: 256.559.480