radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
Albina Kelmendi - Ishim | nga
Video tė ngjajshme...

Verifiko "" Fshi kėtė Video
vid8496 Vleresimet: 1.0/10 (1 Vote deri me tani)


Drilon Jahdauti - Ishim po sjena
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-02-17 | Kl. 115 1.0/10


Albina Jahjaga - Jo nuk ka si na
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-12-17 | Kl. 112 1.0/10


Albina Jahjaga - Nena ime
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-11-06 | Kl. 125 1.0/10


Albina Bekteshi - Loqko Loqkoman
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-07-31 | Kl. 183 1.0/10


Bledi Telha Ft. Albina Xhons - Je me e bukura ne Shqiperi
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-04-30 | Kl. 428 1.0/10


ENCA - Ishim Ne
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dedi4u
2015-10-23 | Kl. 821 9.5/10


Albina Jahjaga - Gezuar Kosove
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2013-12-11 | Kl. 2257 1.0/10


Albina Ratkoceri - Hajde ma ngat
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2013-12-05 | Kl. 2130 10.0/10


Albina Jahjaga - Pse gabove
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2013-06-23 | Kl. 1929 1.0/10


Albina Xhons ft. Marsel Shans (Selita) - Per ty ekzistoj
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2012-12-02 | Kl. 2537 10.0/10


Albinas Band - Tash vone te kujtoj
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2012-11-10 | Kl. 1611 1.0/10


Albina Gjura - Jam pa ty
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2012-10-28 | Kl. 3754 1.0/10


Remzie Osmani - Sa ishim pa martu
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: Dj-Qaza
2012-04-30 | Kl. 2151 1.0/10


Albina Xhons - A me ndjen sot
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dedi4u
2012-03-06 | Kl. 1951 1.0/10
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 4.952 | Dje: 18.135 | Gjithsej: 252.974.120