radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
Sala Bekteshi - Ditelindje | nga
Video tė ngjajshme...

Verifiko "" Fshi kėtė Video
vid8491 Vleresimet: 1.0/10 (1 Vote deri me tani)


Gezim Salaj & Bardh Spahja & Arben Dema & Emiljano Lekaj - Potpuri Dasme
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-10-13 | Kl. 75 1.0/10


Sala Bekteshi - Parisi i Kosoves
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-06-21 | Kl. 111 7.0/10


Gezim & Egzona Salaj - Gjysma e shpirtit
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-06-21 | Kl. 207 1.0/10


Gold AG ft. Buraku - Urime Ditelindjen
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-01-28 | Kl. 208 1.0/10


Fidan Gashi - Ditelindje pa urime
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-10-25 | Kl. 203 1.0/10


Gezim Salaj - Me fal o zot
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-08-21 | Kl. 221 1.0/10


Sala Bekteshi - Mergimtar
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-07-01 | Kl. 217 1.0/10


Diana Shillova - Simsalabim
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-06-23 | Kl. 260 1.0/10


Sala Bekteshi - Mire se erdhe
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-05-24 | Kl. 319 1.0/10


Perlat Sheqeri - Urim per ditelindje
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2016-09-26 | Kl. 524 1.0/10


Valdet Luka & Egzona Salaj - E vrame nje dashuri
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2016-09-14 | Kl. 1316 7.0/10


Egzona Salaj - Artizane
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dedi4u
2015-09-29 | Kl. 703 1.0/10


Gezim Salaj - Ulqinakes
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dedi4u
2015-05-03 | Kl. 1446 1.0/10


Inva Mula - Dhurate per ditelindje
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: SStyLe
2013-02-12 | Kl. 2397 1.0/10
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 5.054 | Dje: 18.135 | Gjithsej: 252.974.222