radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
Butrint Imeri - Kush | nga
Video tė ngjajshme...

Verifiko "" Fshi kėtė Video
vid8485 Vleresimet: 1.0/10 (1 Vote deri me tani)


Samanta - Kush jam
Nė Kanalin: Videoklip
Upload:
2018-07-26 | Kl. 175 1.0/10


Butrint Imeri - Ma Chérie
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-05-17 | Kl. 193 6.0/10


Butrint & Nita Bardhi - Destinacioni i lumturise
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-05-17 | Kl. 185 1.0/10


Elida Daci Gashi - Kush je Ti
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-05-17 | Kl. 163 1.0/10


Kushtrim - Hajde rrim
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-05-07 | Kl. 215 1.0/10


Kushtrim Dobra - Mke genjy
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-04-14 | Kl. 156 1.0/10


Faton Thaqi - Kush je ti
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-04-14 | Kl. 137 1.0/10


Gjovalin Shani & Gjelosh Marku - Po pyet Shkodra kush po varet
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dedi4u
2018-02-09 | Kl. 185 1.0/10


Kushtrim Tahiri - Te fala ke nga une
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2018-01-13 | Kl. 194 1.0/10


Butrint Imeri - Xhanem
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-12-17 | Kl. 245 1.0/10


Sherif Dervishi - Ishe e mbete Shqipe Lure (Kushtuar Pashk Nikoll Rajta)
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-11-01 | Kl. 216 1.0/10


Sherif Dervishi - Ishe e mbete Shqipe Lure (Kushtuar Pashk Nikoll Rajta)
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-10-25 | Kl. 265 1.0/10


Butrint Rashiti - Pranoje
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-08-29 | Kl. 230 8.0/10


Kushtrim Dobra - Rrena
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: dj_mali
2017-07-18 | Kl. 228 4.0/10
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 4.955 | Dje: 12.823 | Gjithsej: 256.559.123