radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
Kombinati - Episodi -21 | nga Dj-Qaza Video tė ngjajshme...

vid2344 Vleresimet: 7.8/10 (5 Vota deri me tani)
Nėse deshiron shkruaj njė Koment guest. Faleminderit pėr Komentin tuaj guest! :) :D ;) =) :P :( ;( :evil:
 
:D :D :D
04.02.2015 21:46


Qka Ka Shpija - Episodi Festiv 31.12.2016
Nė Kanalin: Humor
Upload: dj_mali
2017-01-01 | Kl. 962 10.0/10


O Sa Mire O Sa Feste - Episodi Special
Nė Kanalin: Humor
Upload: dj_mali
2017-01-01 | Kl. 604 0.0/10


Kombinati - Episodi -20
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-12 | Kl. 18970 10.0/10


Kombinati - Episodi -19
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-12 | Kl. 18683 5.5/10


Kombinati - Episodi -18
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-12 | Kl. 19347 9.0/10


Kombinati - Episodi -17
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-12 | Kl. 21934 10.0/10


Kombinati - Episodi -16
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-12 | Kl. 17867 9.0/10


Kombinati: - Episodi -15
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-11 | Kl. 38191 7.0/10


Kombinati - Episodi -14
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-11 | Kl. 19712 10.0/10


Kombinati - Episodi -13
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-11 | Kl. 17713 10.0/10


Kombinati - Episodi -12
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-11 | Kl. 16034 10.0/10


Kombinati - Episodi -11
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-11 | Kl. 15339 8.0/10


Kombinati - Episodi -10
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-11 | Kl. 17020 10.0/10


Kombinati - Episodi - 9
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-11 | Kl. 5280 5.0/10
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 5.701 | Dje: 12.823 | Gjithsej: 256.559.869