radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.TV
Upload:
| | | |
Edona Llalloshi - Dilema
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-05-21
Kl. 2057 | 0.0/10
Xheki - Nje nat me shi
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-05-01
Kl. 2349 | 7.0/10
Shaqir Cervadiku - Qou Rexho
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-04-29
Kl. 1697 | 10.0/10
Shaqir Cervadiku - Alfabeti i Dashuris
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-04-29
Kl. 1904 | 0.0/10
Bes Kallaku - Katunari Gangster
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-04-23
Kl. 2873 | 0.0/10
Mendi ft. Blero - Nje me nje
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-04-23
Kl. 1594 | 0.0/10
Shpat Kasapi - Medikament
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-04-23
Kl. 3058 | 0.0/10
Korab Shaqiri - Ska me dy Luge
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-04-09
Kl. 2101 | 0.0/10
Yll Demaj - Qe dy Jav
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-03-11
Kl. 3836 | 0.0/10
Edita Sopjani - Tjeter kush
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-03-10
Kl. 1986 | 0.0/10
Alberie Hadergjonaj - Kur Nuk Shkon Nuk Shkon
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-03-10
Kl. 3483 | 8.0/10
Freax ft. Blero - Rock City
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-02-25
Kl. 1488 | 0.0/10
Besa Kokedhima - Kaloresi i nates
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-02-25
Kl. 3083 | 0.0/10
Rovena Stefa - Mallkuar
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-02-25
Kl. 5042 | 10.0/10
Fahrije Zogaj - Shanci i fundit
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-02-25
Kl. 2222 | 10.0/10
Shaqir Cervadiku dhe Sabit Imeri - Qikat e Kosoves
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-02-11
Kl. 2746 | 1.0/10
Edona Llalloshi - Fati dhe Vuajtja
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-02-10
Kl. 3550 | 0.0/10
Yllka Deliu - U Kry
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-02-09
Kl. 2781 | 9.0/10
Kosovare Haxha - Bye Bye
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-02-05
Kl. 1915 | 0.0/10
Shkelzen Jetishi - Koha nuk te pret
Gjatėsia: 0:00
Nė Kanalin: Videoklip
Upload: *Dj Noki* | 2011-02-05
Kl. 2856 | 9.0/10

Reziultate gjithėsej: 91 | (5 Faqe)
Faqja nė Vazhdim 2
Informata te ndryshme

Shtatistika | Kanalet nė dedi24.TV
Film: 125
Humor: 233
Videoklipe: 7699
Dokumentar: 43
Matėriale gjithėsej: 8101

Genre:

Balada 375
Argetuese/HipHop 533
Folk/Popullore 585

Klipet mė tė shikuara | TOP 3


Kombinati: - Episodi -15
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-11 | Kl. 38191 7.0/10


Kombinati - Episodi -21
Nė Kanalin: Humor
Upload: Dj-Qaza
2012-12-12 | Kl. 28331 7.8/10


Stupcat Egjeli - Filmi i plote
Nė Kanalin: Film
Upload: Dj-Qaza
2012-12-05 | Kl. 26956 10.0/10

Video tė shuar nga Anėtart | Staf
dj_mali
Videoklipe: 2889
Profili | IM | Klipet
SStyle
Videoklipe: 2806
Profili | IM | Klipet
dedi4u
Videoklipe: 1505
Profili | IM | Klipet
Dj-Qaza
Videoklipe: 490
Profili | IM | Klipet
*Dj Noki*
Videoklipe: 91
Profili | IM | Klipet
ARTORi
Videoklipe: 11
Profili | IM | Klipet
dedi24.TV Hack by dedi4u (2011 - 2018)
Update i fundit: 29.01.2018

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 5.866 | Dje: 12.823 | Gjithsej: 256.560.034