radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » 50 Cent ne Prishtin! 17 Dhjetor 2007
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Tema e Mbyllur

Faqet (3): e kaluara 1 2 [3]

Shko tek fundi i Faqes 50 Cent ne Prishtin! 17 Dhjetor 2007 2 Votime - Mesatare: 6,502 Votime - Mesatare: 6,50


Informatat nga: fidani550 Offline
Shenime: 1.889
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.475 dediEURO
19.11.2007 22:28 / Postimi 51. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ASHTU AHSTE ASHTU SHKRUN NE WEBFAQEN E TIJ

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
19.11.2007 22:16 / Postimi 52. nė kėtė Faqe. RE: 50 Cent ne Prishtin! 16 Dhjetor 2007
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga valmir9
Tung...

Deshta vetem me kalxu per arudhuesit e hip-hop/rap-it qe ne Kosov me 16 Dhjetor kish me ardh 50 Cent ne Prishtin ne stadionin IPKO ne ora 16:00. Kjo shkrun ne faqen zyrtare nga 50 Cent.

U bo edhe 50 Cent me ardh ne Kosov avvvvvvvvvvv edhe kjo pi bika mas 6 dite mas sit shpalen pavarsia hajdeee 50 hajde .... hahaha

Qka mendoni.. :Dooooo mir se na vjen por me sa e di une ne Prishtin Stadium IPKO nuk ka

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: valmir9 valmir9 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 899
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.000 dediEURO
19.11.2007 19:07 / Postimi 53. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: spo besoni a???? edhe une ne fillim nuk besova po tani shkova ne faqen e 50Cent www.50cent.com dhe aty ne Tour dhe faqja dyt aty shkrun

esht faqja zyrtare nga 50Cent kshtu si 100% ka me ardh sipas faqes

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1748 1748 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nimanjub Offline
Shenime: 66
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.900 dediEURO
19.11.2007 19:03 / Postimi 54. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: atina Kosova e Maqedonija i duken se me knu ne rrug
e del me kendu aj ne rrug a kurr jo sasht e mundun
po ape po tham ndoshta vjen se edhe per Ibrahim tatlisesin kan than se kurr nuk vjen po erdh.sedi cka tju tham.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 4 4 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Arta Arta ėshtė Femerore Offline
Shenime: 849
Mosha: 00
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 22.775 dediEURO
19.11.2007 18:58 / Postimi 55. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: kuuuuuuuu po shqiptart edhe shum besojn bre ncncncnncnc
aj as qe e nje kosoven

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 52 52 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: valmir9 valmir9 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 899
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.000 dediEURO
19.11.2007 16:35 / Postimi 56. nė kėtė Faqe. 50 Cent ne Prishtin! 17 Dhjetor 2007
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Tung...

Deshta vetem me kalxu per arudhuesit e hip-hop/rap-it qe ne Kosov me 16 Dhjetor kish me ardh 50 Cent ne Prishtin ne stadionin IPKO ne ora 16:00. Kjo shkrun ne faqen zyrtare nga 50 Cent.

U bo edhe 50 Cent me ardh ne Kosov avvvvvvvvvvv edhe kjo pi bika mas 6 dite mas sit shpalen pavarsia hajdeee 50 hajde .... hahaha

Qka mendoni.. :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1748 1748 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Tema e Mbyllur

Faqet (3): e kaluara 1 2 [3]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 688 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.005