radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » Kërko » Kërkoj Kënge... » KËRKOJ KËNGËN e SALI MANIT - Drenica
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Tema e Mbyllur

Shko tek fundi i Faqes KËRKOJ KËNGËN e SALI MANIT - Drenica


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
09.11.2007 21:49 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. RE: sali mani
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ju pershendes..

Ndegjim te kendshem...


Filat e shtuar nga *Dj Noki*: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
Sali Mani--Drenica--dy Dj Noki.mp3 [Play] - [Youtube]

Signatur:
Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1488 1488 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: HILEQARJA HILEQARJA ėshtė Femerore Offline
Shenime: 518
Mosha: 19
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 17.510 dediEURO
09.11.2007 16:40 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. KËRKOJ KËNGËN e SALI MANIT - Drenica
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: kerkoj kengen sali manit Drenica tung rrespekt per ju

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 365 365 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Tema e Mbyllur

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 15.350 | Dje: 21.000 | Gjithsej: 245.214.365