radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (6): « e para ... e kaluara 4 5 [6]

Shko tek fundi i Faqes A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi??? 3 Votime - Mesatare: 9,673 Votime - Mesatare: 9,673 Votime - Mesatare: 9,673 Votime - Mesatare: 9,673 Votime - Mesatare: 9,67


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.602
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.251 dediEURO
03.10.2007 22:20 / Postimi 126. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Nga ana ime eshte shum e pakupimt e pa logjikshme dhe krejtsisht e tmerrshme nese nje gje e till ndodh. Po per nga mendimi im edhe nese nuk e len gruan ,per ket qellim ose me u martu me tjetren eshte e pa pranueshme per mua sikur qe ne-un deshirojm me pas femi ashtu edhe gruaja ka te njejten deshire shpresoi qe kjo mos ti ndodh askujt

Keso temash jan shum te mira per debat besoi qe duhet pasur edhe me shum kesi lloi e flm lartshenuesen dhe autoren ekesaj teme

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: duli_kercova duli_kercova ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 473
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 13.275 dediEURO
03.10.2007 22:13 / Postimi 127. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga donna
Ju per shendes te gjithve se pari

deshta ta di nga ju A do ta lini gruan nese nuk mund te lind
dhe qka mendoni per ata burra qe ndahen nga gruja qe nuk mund te lind?


pershendes edhe une ty me ket tem teme qelluar
une sjam i martum po zoti si ta shkruaj bëhet gjithqka nuk e kisha lan nuk kam zemer me len grun per kesi senesh por kujna mos i ndodh kjo i lutemi allahut te gjith me femi e krejt na jep

Po kjo tem me pelqen dona po a ka ndodh kjo qka po e ke qel ket tem ke pa rast qe ka lan burri gruan??

klm te pershendes bahj

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 47 47 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: cali_frz cali_frz ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.520
Mosha: 22
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 41.775 dediEURO
03.10.2007 22:05 / Postimi 128. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga donna
Ju per shendes te gjithve se pari

deshta ta di nga ju A do ta lini gruan nese nuk mund te lind
dhe qka mendoni per ata burra qe ndahen nga gruja qe nuk mund te lind?


jo sdo ta lija kurr esht keq me i ndodh dikujt por ajo ska faj zoti e ka lan ashtu skem qka boj, dot martona me kan tma don zemra dhe me dashuri dhe ndodhi qka ndodhi kurr nuk heqi dor prej saj dhe do ta kem nje jet te lumtur, e vetmja gje qe mund tme largon esht tradhtia.... njeri qe esht njeri qeshtu ja bon e sa per ata qe e lajn gruan esht shum e pa drejt :( ...... ju pershendes kaloni mir ju deshiroj fat ne dashuri dhe jet t lumtur :)

Signatur: :::.......wWw.Kosova1.com.........wWw.Dedi24.com.....:::

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 235 235 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: donna donna ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.281
Mosha: 23
Postimi imė i pari
Pasuria: 34.977 dediEURO
03.10.2007 20:51 / Postimi 129. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: per mu ata burra qe i lajn grat qe smund te lind,per mu ata nuk jan njerez jan pa zemer pa shpirt,se nuk ka faj gruja qe nuk mund te lind,po nuk edi,ka tulifar njeri po ishalla ZOTI kerkan nuk e len pa femi ju pershendes shum

Signatur: Kur ti linde qave kurse te tjeret qeshen, jetoje jeten ne at menyr
qe kur te vdesesh te shkosh i qeshur kurse te tjeret te qajn

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 38 38 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fidani550 Offline
Shenime: 1.889
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.475 dediEURO
03.10.2007 20:44 / Postimi 130. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: sjam i martuar veq me siguri nese don zoti do te martohem edhe njeriu martohet me nje femer psh qe ta don shpirti

nese nuk lind femij a do ta lija jo kurr sdo ta lija edhe pse thojn qe jeta pa fmi sene vene ku ta di une po do ta kisha adoptu nje apo dy edhe sisha nda nga gruja qe e du psh


po ka edhe asi kategorie njerzish qe gruen e ka vetyem si fabrik per prodhim femijsh ku ta di une sdi me siguri shumica kan ndionje arsye tjeter ndoshta ose i ka ardh puna cic mic e ahste martu e tani menxi nuk e pret nje mundesi per tu kapur per te e per ta leshuar e shum e shum sene tjerainshalla don allahu qe te gjithe te ken femij dhe te mos ket asnje ndarje ma mes bashkeshorteve

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: stupcat stupcat ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.723
Postimi imė i pari
Pasuria: 47.847 dediEURO
03.10.2007 20:35 / Postimi 131. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: JO:evil:

Signatur: Ku jeni Gjergj Kastrioti Plisin nuk e ndryshon moti Mos shikoni Kisha e Xhamia Feja jonė ėshtė Shqiptaria Gjaku i shqipes nuk humb kurr Ai gjak mbetet ne flamur

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 288 288 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: donna donna ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.281
Mosha: 23
Postimi imė i pari
Pasuria: 34.977 dediEURO
03.10.2007 20:33 / Postimi 132. nė kėtė Faqe. A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ju per shendes te gjithve se pari

deshta ta di nga ju A do ta lini gruan nese nuk mund te lind
dhe qka mendoni per ata burra qe ndahen nga gruja qe nuk mund te lind?

Signatur: Kur ti linde qave kurse te tjeret qeshen, jetoje jeten ne at menyr
qe kur te vdesesh te shkosh i qeshur kurse te tjeret te qajn

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 38 38 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (6): « e para ... e kaluara 4 5 [6]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 468 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.785