radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (6): e kaluara 1 2 [3] 4 5 nė vijim ... e fundit »

Shko tek fundi i Faqes A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi??? 3 Votime - Mesatare: 9,673 Votime - Mesatare: 9,673 Votime - Mesatare: 9,673 Votime - Mesatare: 9,673 Votime - Mesatare: 9,67

Informatat nga: fatlumja fatlumja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.646
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.595 dediEURO
18.10.2011 20:42 / Postimi 51. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Kom qef bre 7 apo 8 se la grun qe sban fmij shkoj adoptoj qaty qyyyyyy

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1487 1487 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Buona Buona ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 9.060
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 75.869 dediEURO
18.10.2011 20:36 / Postimi 52. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: uh une kam djal:D jamm rahatu e di se sme len por keq se ai sekretin se din:D ohh zoot

Tashh serioz:

Nje gje shum poshtruse shumm e mjer ta ben nje mashkull kete! Une definitivisht ata i quaj njerzz pa tru ne koke!! Ii madhi zot ka vendos mos te kete femi ai qohet e kundershton ncnc!!!

Signatur:
Une jam keshtu, nuk do me ndryshoni KURR....Njihmeni nese keni DURIM.
As Dielli as Hana s'jane takue dot.

Jam e embel si sheqer

B u o n a

Ngjyra vere!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1310 1310 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
18.10.2011 20:29 / Postimi 53. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: Gruja jeme kam qef me pas fmij

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:

Informatat nga: -Dreqi- -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 19.161
Mosha: shum shum kam
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.304.897 dediEURO
18.10.2011 16:39 / Postimi 54. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: po qasi po lypi qe nuk ban thmi se thmija mi mu rriten e se kom njet me hi telashe ma thmi me bi :P

Signatur: [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/15146/glitte
rfy-flpbk508183852718141.gif[/img][/url]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1617 1617 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative

Informatat nga: dj,carleone dj,carleone ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.390
Mosha: xx
Postimi imė i pari
Pasuria: 36.000 dediEURO
17.10.2011 21:07 / Postimi 55. nė kėtė Faqe.

Postimi: ishalla te gjith qiftet trashigohen me femij e askush nuk ndahet se ndarja nuk eshte e mir per dy te martuar

Signatur: .....ZEMRA RREH VETEM PER TY .....
Zemer Zemer

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 66 66 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Edi Pejonka Edi Pejonka ėshtė Femerore Offline
Shenime: 7.114
Mosha: 20
Postimi imė i pari
Pasuria: 224.200 dediEURO
17.10.2011 16:13 / Postimi 56. nė kėtė Faqe.

Postimi: Jo edhe pse jam femer po te isha mashkull kurr nuk e kisha len grun per femi nese e kisha dashuru ate grua e kisha adaptu nje femi ;)

Signatur:
php:
1:
<?php S' Ka Asnje Mundsi S' Ka As Nje Rast Qe Ne Te Dy Te Mos Jemi Bashk ?>

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 515 515 Vlerėsime Positive / 9 9 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Deshiraaa Deshiraaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 7.818
Postimi imė i pari
Pasuria: 229.780 dediEURO
17.10.2011 12:55 / Postimi 57. nė kėtė Faqe.

Postimi: kjo pytje ju takon meshkujve ... un spo mari pjes hiq ,,qa po die une qka mendojn ata =)

Signatur: Gjilanase 100 % ;)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 819 819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Era Era ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.336
Statusi: i/e Ndahur
Postimi imė i pari
Pasuria: 33.575 dediEURO
17.10.2011 08:51 / Postimi 58. nė kėtė Faqe.

Postimi: Po pse a dmth se faji koka vetem te femna kur nuk mbetet shtatzane a,,,,ka mundsi se faji apo defekti ma mir t thom te jet edhe te mashkulli,,por te ne shqiptaret faji gjithmon i mbetet femnes,,,pa marr parasysh se per qka osht fjala,,,

Signatur: ''.. Nëse dikush është aq budalla sa të largohet nga ti, atëherë tregohu më e zgjuar ta lësh të largohet...!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 110 110 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: dj,carleone dj,carleone ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.390
Mosha: xx
Postimi imė i pari
Pasuria: 36.000 dediEURO
16.10.2011 22:50 / Postimi 59. nė kėtė Faqe.

Postimi: jo nuk do ta le pse me len nese eshte puna per femij me lejen e gruas te pare do ta marr tjtrn grua per femij .

Signatur: .....ZEMRA RREH VETEM PER TY .....
Zemer Zemer

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 66 66 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative

Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
16.10.2011 22:34 / Postimi 60. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: Mekati me i madh qe mund te denoj Zoti ashper eshte kjo....po nuk vendos gruaja se dot boj apo jo,Zoti ashtu ka then edhe ashtu dot jet e dmth ai mashkull esht kunder me Zotin.

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 29.898
Mosha: 28
Postimi imė i pari
Pasuria: 647.093 dediEURO
16.10.2011 22:23 / Postimi 61. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi:
Citati:
Citati nga: Dada
Qyre bre qyre po hajt nashte ju pi lini femrat qe nuk bejn fmij ,

po qa me ba nese mashkulli nuk ban fmij se ????? :] :] :] :]

Hahahahahahahahahah :] :] :] :] :] :] dad duhett me happ tjeter per me u pergjigjj ne kett pyetje!!

Saper temen vallahh femer jam vet dhe dua te them nese nje mashkuj e le nje femer e len gruen per femij atehere nukk paska qen ajo dashuuri, se kur ke dashuriii gjithaa i pranon,, se kjo nukk eshte prejj qefin nese zotii e ka fal ne ate menyre atehere duhet me u pajtuu me mendimin e perendis,, se thon çka vien prej zotit mire se vienn sepse aii vett ashtuu ka deshtt
por nganjehere mundem me ndodhh se fajii mund te jett edhe te meshkujt ne nje menyre mire e patt dada lol
se mund te kett meshkuj se skan gjithçka duhett per prodhimin e femijeve!! Lol nejse mendimi ime!!!

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 2851 2851 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
16.10.2011 21:50 / Postimi 62. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: po qasi po lypi qe nuk ban thmi se se thmija mi mu rriten :P :P

Signatur: [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/15146/glitte

Vlerėsimet:

Postimi imė i pari
20.04.2011 07:07 / Postimi 63. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: Qyre bre qyre po hajt nashte ju pi lini femrat qe nuk bejn fmij ,

po qa me ba nese mashkulli nuk ban fmij se ????? :] :] :] :]

Signatur:
Citati:

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime

Postimi imė i pari
19.04.2011 23:42 / Postimi 64. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: jo se lo po emarr tjetren nese edhe ajo ska e marr edhe njo e qishtu meren deri te boj ekip te futbollit

Vlerėsimet:

Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.580
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 287.701 dediEURO
19.04.2011 23:06 / Postimi 65. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: ME PARAMENDU KETE ME DOKET SHUM E VESHTIR E LEJE ME M BE NJE BE ;NJE GJE TE TILL

KURRRRRRRRRR

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative

Informatat nga: buUm buUm ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.000
Mosha: 29
Postimi imė i pari
Pasuria: 23.575 dediEURO
19.04.2011 20:17 / Postimi 66. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: JO ne asnjeh Menyr se gruja nuk eshte kriusii ce e fal femiunn por All-llahu osht ai ce fal femij dhe atina duhet per cdo moment me ju lut per cdo sen ce te mungon dhe ka lidhje me Gruajen apo burrin.!

Signatur: Catch Me if u Can..!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 134 134 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Edi Pejonka Edi Pejonka ėshtė Femerore Offline
Shenime: 7.114
Mosha: 20
Postimi imė i pari
Pasuria: 224.200 dediEURO
19.04.2011 20:11 / Postimi 67. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: Ai person qe i ben keto gjera per .Mendimin tim sesht normal

Signatur:
php:
1:
<?php S' Ka Asnje Mundsi S' Ka As Nje Rast Qe Ne Te Dy Te Mos Jemi Bashk ?>

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 515 515 Vlerėsime Positive / 9 9 Vlerėsime Negative

Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.898
Mosha: 28
Postimi imė i pari
Pasuria: 647.093 dediEURO
19.04.2011 16:25 / Postimi 68. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: sjan normal me vetevete ata qe bejn ket gje!!
kush po thot qe gruja nuk mundet me lind, nganjehere faji mund te jet edhe tek meshkujt e jo vetem te femrat, por kam kuptar qe tek shqiptart femra gjithmone ish gabim per çdo gje kurse meshkujt gjithmone i kan gjitha te drejtat, kjo eshte absurde!!!

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2851 2851 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Buona Buona ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.060
Postimi imė i pari
Pasuria: 75.869 dediEURO
07.04.2011 16:56 / Postimi 69. nė kėtė Faqe.

Postimi: hmm, ata qe bejn nje gje poshtruse denohen nga i madhi zot! Nuk eshte mire sepse cdo kush ka qef te ket fmi po ja qe disave nuk ju sjell zotii kjo eshte por disa jan aq pa shkoll nuk kuptojnn!

Signatur:
Une jam keshtu, nuk do me ndryshoni KURR....Njihmeni nese keni DURIM.
As Dielli as Hana s'jane takue dot.

Jam e embel si sheqer

B u o n a

Ngjyra vere!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1310 1310 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
07.04.2011 16:53 / Postimi 70. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: jo more se la qy :] :]

Signatur:
Citati:

Vlerėsimet:

Postimi imė i pari
07.04.2011 12:01 / Postimi 71. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: se lo po komi palu mas dere grat deri te vjenj thmija

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime

Informatat nga: murat murat ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 69
Mosha: pleqnija shum shpejt po vjen 34
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.601 dediEURO
18.03.2011 20:00 / Postimi 72. nė kėtė Faqe. RE: A do ta leni gruen nese nuk mund te lind nje femi???

Postimi: ju pershendes te gjithve, po per menimin tem nuk e la deri ne vdekje nese kam apo nuk kam femi ,nese hasin te 2 ne mirkuptrim mujn me ba qfar do zgjidhje

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2 2 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
16.07.2010 14:56 / Postimi 73. nė kėtė Faqe.

Postimi: jo nuke lo pe emarr edhe nje rjeter

Vlerėsimet:

Informatat nga: BlueStar BlueStar ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.000
Mosha: 21
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 26.700 dediEURO
16.07.2010 00:33 / Postimi 74. nė kėtė Faqe.

Postimi: skisha dasht hiq mu pergjigj, se osht ni moment fatal, sdi qa thom

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 143 143 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Informatat nga: edi shkoder edi shkoder ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.190
Postimi imė i pari
Pasuria: 226.960 dediEURO
15.07.2010 21:59 / Postimi 75. nė kėtė Faqe.

Postimi: Jo kurren e kurres se kisha lene se ka edhe nga ne mashkujt qe jane me difekte,nqs fatit tend ja ke dhene besen se do vdesesh me te me te mire e me te keq atere mbaje fjalen ose mos i thuaj vehtes njeri,opinjoni im eshte keshtu

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 1069 1069 Vlerėsime Positive / 11 11 Vlerėsime Negative

Pėrgjigju

Faqet (6): e kaluara 1 2 [3] 4 5 nė vijim ... e fundit »

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 4.852 | Dje: 10.362 | Gjithsej: 248.867.673