radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » 12 shenjat qe tregojnë se ke rënë ne dashuri....
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

Shko tek fundi i Faqes 12 shenjat qe tregojnë se ke rënë ne dashuri.... 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: MiLi i 3nt MiLi i 3nt ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 3.656
Mosha: -0
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 159.025 dediEURO
23.09.2007 21:34 / Postimi 26. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: valla do shenja pi qetu kokan te verteta ama nja 3 a 4 jooo

Signatur: ...E...Shkuara...Shkoiiiiiiii...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 160 160 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mitrovicalikja_Qiki Mitrovicalikja_Qiki ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.350
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 125.276 dediEURO
23.09.2007 21:21 / Postimi 27. nė kėtė Faqe. RE: 12 shenjat qe tregojnë se ke rënë ne dashuri....
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga fidani550
o ARDI qeto shenja po me del qe jam dashuru ne qikin hahahahahha
qyqy sa intresan as nje shenj nuk po te dalin per mu qy hehehe

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 171 171 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mitrovicalikja_Qiki Mitrovicalikja_Qiki ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.350
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 125.276 dediEURO
23.09.2007 21:21 / Postimi 28. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Ardi03
MU PO ME DALIN 24 E JO 12 SE 2 x 12=24 wow te kokan shum ma mir spo dashurohna hiq ne kerkan se spasna llogari se smuj me i maj mend krejt hehhehhehahhahaha ardi sa mir ma mos gabo se te fikun :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 171 171 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
23.09.2007 20:21 / Postimi 29. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: mueee veq qekjo shej pom del 12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
qekjo e 12 po a tjerat tybe pomdoket jo ahahhaha se di se di nashta edhe naj njo del amo spom kujtohet a qekjo e 12 pom kujtohet mir ahahah.

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fidani550 Offline
Shenime: 1.889
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.475 dediEURO
23.09.2007 20:10 / Postimi 30. nė kėtė Faqe. RE: 12 shenjat qe tregojnë se ke rënë ne dashuri....
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: o ARDI qeto shenja po me del qe jam dashuru ne qikin hahahahahha

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Ardixx Ardixx ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.552
Postimi imė i pari
Pasuria: 84.300 dediEURO
23.09.2007 19:56 / Postimi 31. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: MU PO ME DALIN 24 E JO 12 SE 2 x 12=24 wow te kokan shum ma mir spo dashurohna hiq ne kerkan se spasna llogari se smuj me i maj mend krejt hehhehheh

Signatur: [i][size=14][color=purple][b]DASHURIJA U JEP MEND ATYRE QE SKAN,NDERSA U MERR MEND ATYRE QE KAN ..........[/b][/color][/size][/i]

[i][size=14][b]NENA ESHTE E VETMJA DASHURI E VERTET DHE E SINQERT NE KETE JET ,DHE PA INTERES........[/b][/size][/i]

[i][size=14][color=#ff0000][b]The day i will stop lovin YOU, is the day when I close my eyes .........[/b][/color][/size][/i]

[SIZE=16][I][B]At qe Zoti nuk me dhuroj ,nuk e kerkoj nga njerzit[/B][/I][/SIZE]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 679 679 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mitrovicalikja_Qiki Mitrovicalikja_Qiki ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.350
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 125.276 dediEURO
23.09.2007 15:08 / Postimi 32. nė kėtė Faqe. RE: 12 shenjat qe tregojnë se ke rënë ne dashuri....
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 1. mendon gjithmon per te
2 .gjithmon shikon rrotull se mos ai eshte diku aty
3.te iken oreksi
4. nuk e ke mendjen ne muhabetet e njerezve qe flasin me ty por ne mendjen tende eshte vetem ai
5. bene gjithcka per te
6. qan kur nuk e shikon
7. behesh shume nevrike kur e shikon me dike tjeter
8. ndryshon sjelljen tende qe ti pelqesh atij
9. rri me ore te tera ne pasqyre qe ne syte e tij te jesh e vetmja bukuroshe
10. do te rrish vetem prane tij
11. skuqesh shpejt kur flet
12. dhe e shikon gjithmone ne sy:( :(

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 171 171 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mitrovicalikja_Qiki Mitrovicalikja_Qiki ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.350
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 125.276 dediEURO
23.09.2007 15:05 / Postimi 33. nė kėtė Faqe. 12 shenjat qe tregojnë se ke rënë ne dashuri....
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 12 shenjat qe tregojnë se ke rënë ne dashuri....

01. Tani qe po lexon këtë, kishe vetëm një person ne mendje te gjithë kohën...
02. Do beje çdo gjë për te...
03. Kupton qe gjithmonë buzeqesh me vete kur mendon për te
04. Emocionohesh vetëm nga aroma e tij/saj
05. Fillon të mendosh gjithmonë e me shumë për te
06. Fillon te degjosh këngë te lehta
07. Kur sheh atë, nuk i ve re njerëzitë e tjerë përreth teje
08. Kur degjon zërin e tij/saj...buzeqesh pa asnjë arsye
09. Kur mendon për te zemra te rreh gjithmonë e me shpejt
10. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
11. Ecen shumë ngadalë kur je me te
12. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 171 171 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 369 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.686