radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A Ashte E Vertet Genta Paska Nje Femij More
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Tema e Mbyllur

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes A Ashte E Vertet Genta Paska Nje Femij More 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: BL-DjLLoKuMi BL-DjLLoKuMi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.850
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 70.921 dediEURO
27.04.2007 21:10 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. RE: A Ashte E Vertet Genta Paska Nje Femij More
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Tema mbyllet spo kam qef me ra ju ne konflikt per nje Këngetare mos te perlahim me njerin tjetrin per pak pune mjafton keto shenime!

Genta nese ke fëmije urime e ishalla rritet me Prinder :D qka met than tjeter sen bre ;) :D

Ju pershendes

Me Respekt nga Dj-4u

Signatur: ¸.•*¨)* : : . •°::: ::: ::: ::: OLSA & OLTI ::: ::: ::: ::: Shpirtat e Babit ::: ::: ::: :::°• . : : *(¨*•.¸

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 485 485 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: BL-DjLLoKuMi BL-DjLLoKuMi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.850
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 70.921 dediEURO
27.04.2007 19:26 / Postimi 2. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Hehehe

Qka jeni bre tu than po edhe nese ka fëmije gja normal esht kjo more

A veq se esht kengetare s bon me pas Fëmije a po qka ???

Tung kaloni mir ;) krejt normal esht pse a nuk bon a :D ;)

Signatur: ¸.•*¨)* : : . •°::: ::: ::: ::: OLSA & OLTI ::: ::: ::: ::: Shpirtat e Babit ::: ::: ::: :::°• . : : *(¨*•.¸

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 485 485 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: FATIME_DULI FATIME_DULI ėshtė Femerore Offline
Shenime: 381
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
27.04.2007 15:15 / Postimi 3. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
ha ha ha ka tpiki kjo informat qe ne 04 more haha


ke foto shkru "8.26.2004" :D

Signatur: cuafshi :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 50 50 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buriimi buriimi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 170
Mosha: 23
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 4.900 dediEURO
27.04.2007 00:57 / Postimi 4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: qkas mund te ndodh te na shqiptart, veq krejt kryt ja paska kput milotit krejt si aj te koka hahahahaha po edhe nuk osht shum tragjike bre se ajo femer osht ajo e bon se na meshkujt tybe sun e bajm hiq kurqysh okej qao e kalofshi sa ma mir

Signatur: One day you'll love me, the way I loved you. One day you'll think of me the way I thought of you. One day you'll cry for me, the way I cried for you. One day you'll want me, but I won't want you

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 44 44 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: FATIME_DULI FATIME_DULI ėshtė Femerore Offline
Shenime: 381
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
26.04.2007 23:41 / Postimi 5. nė kėtė Faqe. Fragezeichen
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
pom doket si 16-17 vjet


kjo foto osht e bome me "2004" nese din sa vjet i ka tani Genta mundesh te gjeish sa vjet ka pas ateher ?( =) :D

Signatur: cuafshi :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 50 50 Vlerėsime Positive / 7 7 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
26.04.2007 23:09 / Postimi 6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hej popull une sjom qerru more qetu gentaa pom doket si 16-17 vjet ma shum joee edhe ajo so tranu me pas n femiri beb aa shype malit shypeee khuuuuu

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Arta Arta ėshtė Femerore Offline
Shenime: 849
Mosha: 00
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 22.775 dediEURO
26.04.2007 22:10 / Postimi 7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: JO more qvarte ti se mu kan e kisha marr vesh se shqiptart e kan zakon me fol shum edhe ju mos besoni ne krejt senet ju pershendes

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 52 52 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: lindushjaa lindushjaa ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 12
Postimi imė i pari
Pasuria: 450 dediEURO
26.04.2007 21:38 / Postimi 8. nė kėtė Faqe. ahaha
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ne Teme pergjigju si duhet e jo me fol fjal pa ven...ma vjen keq :) e perpunuar ne Stafi...Austriakja :]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 0 0 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
26.04.2007 06:51 / Postimi 9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Lumii

Po edhe nëse e ka një fëmijë çfar ka të keqe .... nuk është bërë si shumë të tjera që sa të jetë me barrë të shkojë dhe ta abortojë e të bëhet vrasëse e frytit të vetë { fëmijës së vetë} e ka ishalla i rritet dhe i banë edhe nja 7/ 8 fëmijë të tjerë çka t'i bëshë edhe kjo ndodh si në shumë vende tjera të botës.
S'është si para 20/30 vjete, që posa e ke një fëmi jasht martese e ka marrun vesh edhe Shkupi, se filanes i ka ndodhur kjo punë.
Po mua po ma merr mendja se atë fëmijë Genta e ka marrë për me dalë në foto në jetimore dikund, apo e ka të ndonjë të afërmi, shikone me kujdes atë deren pas Gentes i ngjan më shumë derës së ndonjë spitali apo jetimorje, se sa ndonjë banese apo shtëpije.

O lumi, a i ke pa ti banesat apo shpijat ketu ne Amerike se qysh doken? qe po thu jetimore apo spital?:P

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lumii Lumii ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 276
Postimi imė i pari
Pasuria: 7.300 dediEURO
25.04.2007 17:10 / Postimi 10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Po edhe nëse e ka një fëmijë çfar ka të keqe .... nuk është bërë si shumë të tjera që sa të jetë me barrë të shkojë dhe ta abortojë e të bëhet vrasëse e frytit të vetë { fëmijës së vetë} e ka ishalla i rritet dhe i banë edhe nja 7/ 8 fëmijë të tjerë çka t'i bëshë edhe kjo ndodh si në shumë vende tjera të botës.
S'është si para 20/30 vjete, që posa e ke një fëmi jasht martese e ka marrun vesh edhe Shkupi, se filanes i ka ndodhur kjo punë.
Po mua po ma merr mendja se atë fëmijë Genta e ka marrë për me dalë në foto në jetimore dikund, apo e ka të ndonjë të afërmi, shikone me kujdes atë deren pas Gentes i ngjan më shumë derës së ndonjë spitali apo jetimorje, se sa ndonjë banese apo shtëpije.

Signatur: Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 48 48 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
25.04.2007 14:26 / Postimi 11. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga xhebraili
emrin e kish hugo sanchezhahahahahahahahahaha

jo more ashtu nuk e kisht emrin po ndryshe...Eddy Murphy

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SAKICA SAKICA ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 706
Mosha: 40
Postimi imė i pari
Pasuria: 19.400 dediEURO
25.04.2007 14:22 / Postimi 12. nė kėtė Faqe. RE: A Ashte E Vertet Genta Paska Nje Femij More
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Idealja
Citati:
Oregjinal nga SAKICA
8o 8o 8o 8o VEQ NJA A!!!!!!!!ahhahahahaahahhahaha sakica veq i mshon cungit haahhahahahhaa
po nime qka po ju duket interesant kaher kam lexu qe ka femij por sesht interesant per mendimin tim asgjeHEHEHEHE IDEALJA EDHE QET GAJLE E KAM KETO JAN GJERA PERSONALE NUK UM INTERESON QAQ NE PAST FEMI MIR O ZOT MOS PAST SHNOSHO ZOT QAQ.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 30 30 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Esati_Prej_Gadimes Esati_Prej_Gadimes ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 561
Mosha: 24
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 12.926 dediEURO
25.04.2007 14:19 / Postimi 13. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: A edhe un kam lexu per ket rast po hec e besoju tash kaja belan veq me shkru diqka edhe me ba llug kejt kta qe shkrujn.

Signatur: ‚ƒ„…†‡ˆŠ Jam Gadimali 100% edhe jam shum krenarë qe jam shqiptar

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 14 14 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: hati hati ėshtė Femerore Offline
Shenime: 133
Postimi imė i pari
Pasuria: 4.375 dediEURO
25.04.2007 14:06 / Postimi 14. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
Ikkkk bee sosht e ver8 more edhe ajo ka qef me dal ne foto me beba kumedit osht e naj kujna tjeter bebaa e shqiptart si e kan pa mulu meja lshu bishtin me than qy gentaa me fmi tvet ik be shuj jom i sigurt qe sosht i vetii ii hiq hiqqqqqq amo joooooohiqqqqqqqqqqqqqq qao...
edhe un kshtu mendoj valla

Signatur: Krejt Po e Shohim S'po Shkon Mo A Po Ju Doket Pernime Qe u Ba '' BOLL MA ''....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 32 32 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: deli Offline
Shenime: 1.319
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.075 dediEURO
25.04.2007 12:58 / Postimi 15. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po Femer asht more duhet me ba fëmij mu rrin nataliteti edhe ju qkas po thoni ju ka kajt e dhe e ka ba e kajtna asht tesh e madhe

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 59 59 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Fula Fula ėshtė Femerore Offline
Shenime: 89
Mosha: 21
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.075 dediEURO
25.04.2007 12:42 / Postimi 16. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
Ikkkk bee sosht e ver8 more edhe ajo ka qef me dal ne foto me beba kumedit osht e naj kujna tjeter bebaa e shqiptart si e kan pa mulu meja lshu bishtin me than qy gentaa me fmi tvet ik be shuj jom i sigurt qe sosht i vetii ii hiq hiqqqqqq amo joooooohiqqqqqqqqqqqqqq qao...edheune mendoj ashtun se qysh thojshin pleqt perpara

"kush se ka bishtin ngjesin e kush e ka ja presin"
se skan tjter pun

Signatur:
Krejt Mas Teje...Ti mas Meje...!!!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
25.04.2007 10:49 / Postimi 17. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ikkkk bee sosht e ver8 more edhe ajo ka qef me dal ne foto me beba kumedit osht e naj kujna tjeter bebaa e shqiptart si e kan pa mulu meja lshu bishtin me than qy gentaa me fmi tvet ik be shuj jom i sigurt qe sosht i vetii ii hiq hiqqqqqq amo joooooohiqqqqqqqqqqqqqq qao...

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
25.04.2007 09:40 / Postimi 18. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Vetëm i uroj Jetë të gjatë edhe të lumtur ...ishallah rrihtet sa malet cka me ba ajo vet e ka ba tash ne sen nuk kemi cka me ba... :D :]

Po i mir koka bre :P

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.458
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.625 dediEURO
25.04.2007 09:17 / Postimi 19. nė kėtė Faqe. RE: A Ashte E Vertet Genta Paska Nje Femij More
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga SAKICA
8o 8o 8o 8o VEQ NJA A!!!!!!!!ahhahahahaahahhahaha sakica veq i mshon cungit haahhahahahhaa
po nime qka po ju duket interesant kaher kam lexu qe ka femij por sesht interesant per mendimin tim asgje

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 388 388 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Gjoni20 Offline
Shenime: 17
Postimi imė i pari
Pasuria: 550 dediEURO
25.04.2007 07:44 / Postimi 20. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: valla qofse osht e vertet

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
25.04.2007 07:02 / Postimi 21. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Zoti na rujt, qka sban vaki, me doket qe koka far mexicani, a far Portorikani, qysh pu doket ne foto .... skom ni, sdi qka me ju than;)

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: xhebraili xhebraili ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 153
Mosha: 25
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 4.175 dediEURO
25.04.2007 02:55 / Postimi 22. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: emrin e kish hugo sanchez

Signatur: no comment

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2 2 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dita62 dita62 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.993
Mosha: 99
Postimi imė i pari
Pasuria: 56.750 dediEURO
25.04.2007 02:55 / Postimi 23. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Lidhja e dashurise mes Genta Ismajlit dhe Milotit ka marr nje forme tjeter. Genta ka deklaruar koheve te fundit per disa media ne Shqiperi se Miloti, pervec qe eshte i dashuri i saj.njeherit eshte edhe menagjeri i ri i saj.


Prej fillimit te karrieres se saj, kur Genta behet me fame dhe e adhuruara nga fancat e muzikes zbavitese, kur ajo deperton sukseshem ne jeten e show biznesit, me ndihmen e Sunai Saraqit dhe Vera Oruqit, Genta Ismajli ka ndryshuar shumecka ne jeten profesionale, ka ndryshyar stilin, kenget, performancen, veshjen, kompozitoret, etj.


Gjate gjithe kesaj kohe Genta nuk ka nderruar vetem nje gje, nuk e ka nderruar te dashurin e saj. E ky i dashur qe Genta Ismajli, thuhet, se eshte e dashuruar marrezisht, eshte Miloti nga Prishtina. Ka pasur thashetheme te shumta rreth kesaj lidhje, pse Genta me Milotin, ose pse Miloti me Genten. Gjitha thashethemet mbeten vetem thashetheme dhe dashuria e Genta Ismajlit deri sot mbetet vetem per Milotin. Ka pasur shpesh shkrime te ndryshme rreth Genta Ismajlit, ne gazeta dhe ne forume te ndryshme neper internet. Ka pasur prej tyre qe kane qene nga rrethi i Gentes qe jane paraqitur me shkrime kunder Gentes neper forume, por gjitha keto Genten e kane bere edhe me te forte.

As puthja e saj me Adelinen nuk ka qene puthje interesi, apo puthje imigji, ngase Adelina nuk ka nevoje per kete imigj, por thjesht ka qene nje puthje Frnaceze per Genten. Ndoshta ka qene e njejte sikur kjo puthja tani ne foto, puthje para kamerave, por ja qe Milotit nuk i ben edhe aq pershtypje, eshte me teper i dashuruar ne vetveten se kush e fotografon dhe jo kush i jep puthje, njejte sikur duket vet Genta se kjo nuk eshte puthja ime e zemres, por puthja ime per menagjerin e ri, Milotin.

TANI DIHET MIRE SE KUSH E KONTROLLON GENTA ISMAJLIN, KUSH E KA NE DUAR DHE KJO PUTHJE PARA KAMERAVE DO TE JETE E GJATE AQ SA DO TE JENE TE THELLE XHEPAT E GENTES DHE TE MILOTIT.

Filat e shtuar nga dita62: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
MILOT_GENTA.jpg

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 235 235 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
25.04.2007 00:22 / Postimi 24. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Mashallah sa te mir e paska (djalin ) hej po a muni me dit qysh e ja paska lan emrin more heehehehhe [/I]Ooo ard um doket bashkom um doket.hehheeh :D :D

Signatur:
Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1518 1518 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Ardixx Ardixx ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.552
Postimi imė i pari
Pasuria: 84.300 dediEURO
25.04.2007 00:17 / Postimi 25. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: [I]Mashallah sa te mir e paska (djalin ) hej po a muni me dit qysh e ja paska lan emrin more heehehehhe [/I]

Signatur: [i][size=14][color=purple][b]DASHURIJA U JEP MEND ATYRE QE SKAN,NDERSA U MERR MEND ATYRE QE KAN ..........[/b][/color][/size][/i]

[i][size=14][b]NENA ESHTE E VETMJA DASHURI E VERTET DHE E SINQERT NE KETE JET ,DHE PA INTERES........[/b][/size][/i]

[i][size=14][color=#ff0000][b]The day i will stop lovin YOU, is the day when I close my eyes .........[/b][/color][/size][/i]

[SIZE=16][I][B]At qe Zoti nuk me dhuroj ,nuk e kerkoj nga njerzit[/B][/I][/SIZE]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 679 679 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Tema e Mbyllur

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 971 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.288