radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » ..::Info::..!!
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes ..::Info::..!! 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: buriimi buriimi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 170
Mosha: 23
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 4.900 dediEURO
12.04.2007 23:37 / Postimi 1. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Mir e ki shum Dj Llokumi se edhe un shum kam has ne kang te njojta bile kam pas ne mend me qel ket tem qe kangt qka jan te njojt mos ti bojn upload maspari te kqyrin a jan ne dedi24 e tani ti bajn upload a sa i perket un gjethmon kam kqyr mos egziston diqka e ngjashme pa marparasysh a osht kang apo tem oki qao kaloni mir

Signatur: One day you'll love me, the way I loved you. One day you'll think of me the way I thought of you. One day you'll cry for me, the way I cried for you. One day you'll want me, but I won't want you

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 44 44 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
12.04.2007 07:18 / Postimi 2. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: qashtu o njeri:)

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
12.04.2007 01:18 / Postimi 3. nė kėtė Faqe. RE: ..::Info::..!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Edhe un e kam pas ket problem e kam 2 deri 3 ni album te ngjajshum.

Ju pershendes te gjithveeeeeee

Signatur:
Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1518 1518 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.458
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.625 dediEURO
12.04.2007 00:43 / Postimi 4. nė kėtė Faqe. RE: ..::Info::..!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga *Dj*LLoOoKumMii4u*
Pershendetje separi juve Anëtar(e)

E kam nje vrejtje ne :: Upload ::

Ju kisha lute separi me kqyri a egziston Albumi apo Kënga ne :WEB:
e tani mundeni me ba :: Upload :: se ka shum Anëtar(e) etj.. qka po bajn :: Upload :: Dupell krejt e tani po duhet tani me kqyr te gjitha

E kshtu nese ne fillim e shikoni se a gjendet ne :WEB: ajo qka ju doni me ba :: Upload :: esht edhe ma mir per ju dhe per ne!!


Flm shum ne Mirkuptim
Me Respekt nga Dj-LLoOoKumMii4u:)

me vend eki dj llokum ket gabim ekam ba edhe un sepse kur ekam kerku se kam gjet disa tituj nuk jan te shkrum origjinal e edhe mendoj se ne interpretime jan aq shum te komplikuara kenget nji nga nji
qe ndoshta shum her kam desht me shti albumin komplet ekur kam ne web ka qen ekam lan krejt mas disa kohe ekam pa se ishte vetem ni kang mendoj ish kan mir mi nda kur jan vetem ni keng apo dy por nejse me falni esht vetem ni propozim jo kritik

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 388 388 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: BL-DjLLoKuMi BL-DjLLoKuMi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.850
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 70.921 dediEURO
11.04.2007 17:14 / Postimi 5. nė kėtė Faqe. Text ..::Info::..!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pershendetje separi juve Anëtar(e)

E kam nje vrejtje ne :: Upload ::

Ju kisha lute separi me kqyri a egziston Albumi apo Kënga ne :WEB:
e tani mundeni me ba :: Upload :: se ka shum Anëtar(e) etj.. qka po bajn :: Upload :: Dupell krejt e tani po duhet tani me kqyr te gjitha

E kshtu nese ne fillim e shikoni se a gjendet ne :WEB: ajo qka ju doni me ba :: Upload :: esht edhe ma mir per ju dhe per ne!!


Flm shum ne Mirkuptim
Me Respekt nga Dj-LLoOoKumMii4u:)

Signatur: ¸.•*¨)* : : . •°::: ::: ::: ::: OLSA & OLTI ::: ::: ::: ::: Shpirtat e Babit ::: ::: ::: :::°• . : : *(¨*•.¸

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 485 485 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 724 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.041