radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

Shko tek fundi i Faqes >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<< 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
04.04.2007 00:19 / Postimi 26. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: dyt por valla pa keq kuptime por dj-pizza vertet po e tepron me tallava sepse kur po e kerkon dikush naj keng te mirfillt nuk po e len kengen ndersa kur po eshte tallava po e len deri ne fund kengen e kjo nuk po me pelqen per dj-pizzen e nashta dj-llokumi e kish ndrru pak a

pa keq kuptime ju lutem

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
04.04.2007 00:18 / Postimi 27. nė kėtė Faqe. RE: >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: une mendoj se dyt jan te fort

dhe i deshiroj llokumit pun te mbar

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1819 1819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
04.04.2007 00:16 / Postimi 28. nė kėtė Faqe. RE: >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Edhe un Mendoj ashtu pa dallim

Ju pershendesssssssssssss

Signatur:
Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1518 1518 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mitrovicalikja_Qiki Mitrovicalikja_Qiki ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.350
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 125.276 dediEURO
04.04.2007 00:16 / Postimi 29. nė kėtė Faqe. RE: >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: medimi im eshte keshtut qe te 2 i thain mir pershendetj dhe urimet,,,,,, po per dryshe DJ Lllokumi4u eshte ma i mir ne radio dediju pershendes

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 171 171 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
04.04.2007 00:11 / Postimi 30. nė kėtė Faqe. RE: >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Trina
Tenderuar vizitor po ashtu dhe ndegjues te radiodedi24.com

Kshtu osht tema se, Cili keni deshir ti lexon përshendetjet dhe urimet ne radio..

Dj-Pizza i cili i jep rregullisht.

apo

*Dj*LLoOoKumMii4u* i Cili tash ka fillu..


???


Pres mendimin e juaj ;)2 per nje her :D :D
))) Stereo (((

Ju pershendes

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1819 1819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trina Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
03.04.2007 22:39 / Postimi 31. nė kėtė Faqe. >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Tenderuar vizitor po ashtu dhe ndegjues te radiodedi24.com

Kshtu osht tema se, Cili keni deshir ti lexon përshendetjet dhe urimet ne radio..

Dj-Pizza i cili i jep rregullisht.

apo

*Dj*LLoOoKumMii4u* i Cili tash ka fillu..


???


Pres mendimin e juaj ;)

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 535 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.852