radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ?
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

Shko tek fundi i Faqes A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ? 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: Yllka-Zeshkane Yllka-Zeshkane ėshtė Femerore Offline
Shenime: 11.911
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 369.125 dediEURO
28.04.2010 16:11 / Postimi 26. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Un e mbaj ni foto te familjes time qe jemi dal komplet qe ajo foto per mu eshte gjithqka

Signatur: Nene ti shkove ne tjetren bote ketu me le mua,me sun ta ndegjoj nga ti fjalen, bije te dua. Te mori Zoti ty moje nene e me la mua pa ty merzitem shume moj,NENE qe smuj te shof me sy.Gjithmone do te dua ,Nene do me mungosh zemra me dhemb kur ti sje me mua.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 450 450 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
28.04.2010 15:54 / Postimi 27. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: nese mendon ne shtepi..po kamplot fotografi te djalit..te mijat dhe te burrit..ne cdo kend te dhomave.

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SHOKO SHOKO ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 409
Postimi imė i pari
Pasuria: 10.480 dediEURO
18.08.2008 20:51 / Postimi 28. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: po mbaj foto per te cilat kam nevoj qe ti shof qdo dit
-kam nje koleksion te fotografive me nje hapesir prej 13.42GB se mund te them se secila foto eshte diqka e veqant sepse pershkruan nje moment te veqant,....shiqoi fotot me endje sepse ato jan ne nje menyr kalendar dhe deftese e se kaluares
Fotot e moshes time shkollore jan zhdukur tersisht(ne lufte) dhe lejn nje hapesire shum te zbrazet ne kujtesen time..kurse nga vendelindja ime kam vetem fotot qe i gjej ne ,,net" ....mua me mungon mundesia qe te kem foto nga atje,por edhe dashamiret e mi kur jan ne pushime jan te nxanun me halle te tjera kshtu qe deri me sot me ka ardh ne dor vetem nje foto nga atje dhe ate foto e kam pran PC-se time dhe e shiqoi tash perderisa jam duke shkruar

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 34 34 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: xhani-xh xhani-xh ėshtė Femerore Offline
Shenime: 868
Mosha: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 23.950 dediEURO
17.08.2008 12:07 / Postimi 29. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 1 foto qe osht baba jem me nanen tem...

Signatur: Po t'Doket Qe JetEn Pe Qon ZhaG po N'FakT JetA tY Ta Bon RrAfsh...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 29 29 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
17.08.2008 01:23 / Postimi 30. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Fotografin e babit qe DMTH Shum Per Mu!

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
16.08.2008 22:26 / Postimi 31. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Asgje...:) Para nje kohe i kam pasur disa piktura te dashuris ...por tash i kam humb te gjitha:D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: M!n4 M!n4 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.309
Mosha: 30
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 40.897 dediEURO
16.08.2008 22:15 / Postimi 32. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: uhhhhhhhh mbaj shum valla ehh mbaj nje foto kompet te familjes time ecila dmth per mua shumm shummmmmm qka .
shtepis time ne ks dmth per mu se gjdo her se ulem pran pc shikoj ohh sa shtepi tbukur kam:D .
mbaj foton eh teqes e madhe trahovecit ecila dmth per mu shum qka jo se osht nje piktur se ekam ber vet por dmth per mua shum shum qka.
ehh mbaj foton ehh gjamis te turqish sultanameht ecila me pelqen thjesht ka nje pamje shum te bukur.
mbaj foton ehh mat madhit te kosoves RAMUSH HARADINAJ mbaj shum gjera te cilat jan shum te veqanta per mu

Signatur: Verletze nie den Menschen,
den du liebst.
Denn er wird dir vielleicht verzeihen,
doch vergessen wird er nie!


live your life the way you like it like

!...Only God Can JudGe mE...!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 96 96 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lejlaa Lejlaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.294
Mosha: 21
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 34.524 dediEURO
15.08.2008 15:29 / Postimi 33. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Nuk kam dicka ndonje foto apo portret te vecant qe ta mbaje,pervec nje fotoje kur kam qene 3 vjec me dore te thyer e mbaj ende se kisha qen duke qajtur ;( dhe me pelqen ajo foto..

Signatur: ''Po qe se hunda nuk të nuhat dot, të paktën mos e fajëso trëndafilin!.''

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 94 94 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
13.03.2007 22:48 / Postimi 34. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: une ne dhomen time vetem nje piktur e kam eshte nje piktur e ures se gurit te Vushtrris eshte nje piktur qe mua me pelqen shum dhe kam per qefi ket piktur prandaj edhe e kam vendos ne muri te dhomes sime

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: doni84 doni84 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 58
Mosha: 21
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.650 dediEURO
10.03.2007 18:31 / Postimi 35. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: un valla z. hysi e mbaj fotografin e maqorrit tem ne kulet

Signatur: liridon gashi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Arta Arta ėshtė Femerore Offline
Shenime: 849
Mosha: 00
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 22.775 dediEURO
09.03.2007 18:58 / Postimi 36. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: une e maj fotografin e qikes te dajes qe me ka dek

edhe fotografit e nanes babes dhe 2 vllaznive i mbaj kuptohet se i dua

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 52 52 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.602
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.251 dediEURO
08.03.2007 19:50 / Postimi 37. nė kėtė Faqe. A mbani ndonje fotografi apo ndonje portret apo diqka e njejt-(nese po )qfar domethnje ka ajo ?
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: eshte fjala ne dhomen tuaj personale

Un nuk kam diqka te veqant por kam nje lloi fotografi me disa sintenca

latine qe me pelqejn dhe qe i pershtaten profesionit tim

kurse tash ju mebtet juve ne vazhdim

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 676 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.993