radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » 3 Deshira
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (7): « e para ... e kaluara 5 6 [7]

Shko tek fundi i Faqes 3 Deshira 6 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,006 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
07.11.2006 14:53 / Postimi 151. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Auuuuuuuuu

1...Te kam lumturi ne jet me Familjen ...
2...Te jem bashk me at qe ma don zemra
3...Te kam deri ne vdekje rrugen e zotit sikur tash ...

Ju pershendes kiß kiß

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Malesorja Malesorja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 28
Mosha: 24
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 875 dediEURO
07.11.2006 13:41 / Postimi 152. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Edhe une kam deshira, si te gjithe:

1. Ne vitin 2008 dua me pas nje bebe :]
2. Dua lumturi familjare gjithehere
3. E treta deshire eshte aq sekrete, sa qe kam frige ta shenoj ket, dhe nuk do ta shenoj.

pastaj vazhdojne deshirat 4., 5., 6., 7., etj. etj. por qe nuk po i radhis te gjitha, sepse tema po thot vetem 3 deshira :D

Ndersa juve ju deshiroj plotesimin e te gjitha deshirave qe i keni.

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 9 9 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
07.11.2006 10:51 / Postimi 153. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ishalla hin ta Aladini edhe naj plotson te gjitha kto deshira eheh..

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Muki Muki ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.225
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 61.077 dediEURO
07.11.2006 04:11 / Postimi 154. nė kėtė Faqe. RE: 3Deshira
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga dj-beka
Citati:
Oregjinal nga Rrezja
3. te vdes i lumtur me ta!
2. ta kalojm nje jet me shendet dhe
1. Te jam bashke me te dashuren time,

Ma teper me te vertet nuk dua,...as pasuri as sen....
..kiss zemer kudokoft qe je!Mendim i njejt keshtu mendoj edhe un
A edhe ti BEKO si RREZJA edhe un qashtu valla

Signatur:
In Love Untill Death Emrie & Muki 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 49 49 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj-beka dj-beka ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.314
Mosha: 33
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 37.480 dediEURO
07.11.2006 03:43 / Postimi 155. nė kėtė Faqe. RE: 3Deshira
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Rrezja
3. te vdes i lumtur me ta!
2. ta kalojm nje jet me shendet dhe
1. Te jam bashke me te dashuren time,

Ma teper me te vertet nuk dua,...as pasuri as sen....
..kiss zemer kudokoft qe je!mendim i njejt keshtu mendoj edhe un

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 282 282 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
07.11.2006 02:59 / Postimi 156. nė kėtė Faqe. RE: 3Deshira
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 1. Shendeti se nese nuk e ki shendetin te tjerat nuk te duhen asgj e dyta vjen
2. Puna sepse nuk ke pun dhe shendet as tjerat nuk i kidhe e treta
3. Dashurija sepse dashurija eshte kulmacioni i te gjitha knaqsive ky eshte mendimi im

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Muki Muki ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.225
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 61.077 dediEURO
07.11.2006 01:42 / Postimi 157. nė kėtė Faqe. RE: 3Deshira
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Rrezja
3. te vdes i lumtur me ta!
2. ta kalojm nje jet me shendet dhe
1. Te jam bashke me te dashuren time,

Ma teper me te vertet nuk dua,...as pasuri as sen....
..kiss zemer kudokoft qe je!
Rreze pse ma ke marr mendimin tem a hahaha edhe un si ti valla

Signatur:
In Love Untill Death Emrie & Muki 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 49 49 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: cali_frz cali_frz ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.520
Mosha: 22
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 41.775 dediEURO
06.11.2006 13:42 / Postimi 158. nė kėtė Faqe. RE: 3 Deshira
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pershendtje .....

Un me nje pergjigje jo 3 deshira po krejt deshirat plotsohen hehe

! ! ! ! LUMTURIA ! ! ! !

Se kur tjesh i lumtur don me than spot vyn sen tjeter se i lumtur je, gjithat i ki DASHURI, shendet, krejt hehe ....... por per fatkeq, LUMTURI tan jeten kush ska pas dhe kerkush ska me pas, se keshtu esht jeta, i lumtur i lumtur por vjen dita qe ndodh diqka edhe ske mu kan i lumtur... bardh e zi esht kjo bote her me gzim :) e her me lot ;( ...... keshtu qe spari kisha deshiru Shendet, DASHURI, emmm edhe mos me ma pru zoti me ju bo iftijaq askujt hiqqq ........... kaloni siq esht me mir ju pershendes

Signatur: :::.......wWw.Kosova1.com.........wWw.Dedi24.com.....:::

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 235 235 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trina Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
06.11.2006 13:15 / Postimi 159. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Spari përshendetje Artan_Kongjeli vllaqko dhe te lumt per temen.

Kshtu 3 deshirat e mija jan:

1. Lumturi te perjetshme
2. Dashuri te rregullt
3. Shendet te mirë

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: Sunbeam Sunbeam ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 175
Mosha: 20
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 6.550 dediEURO
06.11.2006 12:10 / Postimi 160. nė kėtė Faqe. cool 3Deshira
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 3. te vdes i lumtur me ta!
2. ta kalojm nje jet me shendet dhe
1. Te jam bashke me te dashuren time,

Ma teper me te vertet nuk dua,...as pasuri as sen....
..kiss zemer kudokoft qe je!

Signatur: S'ka qast per urrejtje!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 4 4 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Bashkim™ Bashkim™ ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 242
Mosha: **
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 6.850 dediEURO
05.11.2006 22:40 / Postimi 161. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hmmm spo di bre

1. Shendeti
2. Me kry shkollen
3. Me dal ne perendim


:D

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 29 29 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: BL-DjLLoKuMi BL-DjLLoKuMi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.850
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 70.921 dediEURO
18.09.2006 21:55 / Postimi 162. nė kėtė Faqe. RE: 3 Deshira
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 1. Shendeti
2. Lumturi
3. PEACE

Signatur: ¸.•*¨)* : : . •°::: ::: ::: ::: OLSA & OLTI ::: ::: ::: ::: Shpirtat e Babit ::: ::: ::: :::°• . : : *(¨*•.¸

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 485 485 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KkOoLlGgEeCi KkOoLlGgEeCi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 33
Mosha: 24
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.400 dediEURO
18.09.2006 21:50 / Postimi 163. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 1.shendet
2.lumturi
3.dashuri

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 40 40 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
18.09.2006 21:41 / Postimi 164. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 3 deshirat e mija jon
1.Kosova sa ma shpejt me mar Pavarsin
2.Meq Qen I luMtur Gjith Jeten
edhe e 3 osht kisha pas qe mu bo edhe 1 her luft mi kshyr do trima T'sodit ...

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: deli Offline
Shenime: 1.319
Postimi imė i pari
Pasuria: 35.075 dediEURO
18.09.2006 21:07 / Postimi 165. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: O unë mendoj
1. Shëndeti
2.lumturija
3. pasurija.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 59 59 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: ---- Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
18.09.2006 19:51 / Postimi 166. nė kėtė Faqe. 3 Deshira
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ne qoft se do te jepej mundesia te shprehje tre deshira te cilat do te realizoheshin menjehere, cilat do ishin ato?

Mund te pergjigjeni vetem 1 her se ndryshe nuk ka kuptim tema....prandaj mendohuni mir perpara qe te pergjigjeni! ;)

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (7): « e para ... e kaluara 5 6 [7]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 641 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.958