radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Për Argetim... » A shkojn taket me trenjerka??? XD XD
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (3): e kaluara 1 2 [3]

Shko tek fundi i Faqes A shkojn taket me trenjerka??? XD XD 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00

Informatat nga: Belindaa Belinda ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 8.589
Postimi imė i pari
Pasuria: 401.796 dediEURO
30.12.2011 17:38 / Postimi 51. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Per mendimin tim nuk shkoj jo amo me ka ra rasti tishof femen me trenerka dhe me take amo tek shiptaret kam pa don me thon ky stil esht veq i shqiptarkave Edhe un jam shqiptare po sdu ket stil sesht per mu ky stil palidhe :D

Signatur:

Nje dhimbje e vertete nuk eshte kur rrjedhin lotet nga faqet e tua, por kur i mban lotet brenda me buzeqeshjen ne fytyre, duke i fshir lotet dikujt tjeter

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 424 424 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Buona Buona ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 9.060
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 75.869 dediEURO
30.12.2011 14:39 / Postimi 52. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Hahahaaa jetaaa anii firmen une vetem i shiqovaaa a jann moderno dhe fort te miraa kann dal disaa nfund me llastken te gjer osee te ngusht:D dadaaa e din cfar trenjerkaa veshi une sepse bashk me ketee i blej:D ee takeet rrihn fort mire bre provonee njeher ataa qe se keni prov asnjeher:D

Signatur:
Une jam keshtu, nuk do me ndryshoni KURR....Njihmeni nese keni DURIM.
As Dielli as Hana s'jane takue dot.

Jam e embel si sheqer

B u o n a

Ngjyra vere!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1310 1310 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative

Informatat nga: hej mos luj me jet hej mos luj me jet ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.399
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 81.026 dediEURO
30.12.2011 12:25 / Postimi 53. nė kėtė Faqe.

Postimi: a i keni zgjedh firmat e trenerkave une per veti adidasin se ndrroj mer kurgja hahahahahaha

Signatur: jeta eshte jet jetoje sa je i ri shfrytzoje

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 212 212 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: fatlumja fatlumja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.646
Mosha: 25
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.595 dediEURO
30.12.2011 06:03 / Postimi 54. nė kėtė Faqe.

Postimi: Valla mu mknaqen sdi ,, kur po du mem kshyr krejt qyteti veq veshna me trenjerka e me take ,, besomni qe pe nij veten shum te lumtur a ,, krenare dyqysh spo di qysh me jav shpreh at gezim te madh qe pe kom

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 1487 1487 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Yllka-Zeshkane Yllka-Zeshkane ėshtė Femerore Offline
Shenime: 11.891
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 368.625 dediEURO
30.12.2011 02:24 / Postimi 55. nė kėtė Faqe.

Postimi: Per mendimin tim jo por si do qoft gjithkush eka at stilin e vet ;)

Signatur: Nene ti shkove ne tjetren bote ketu me le mua,me sun ta ndegjoj nga ti fjalen, bije te dua. Te mori Zoti ty moje nene e me la mua pa ty merzitem shume moj,NENE qe smuj te shof me sy.Gjithmone do te dua ,Nene do me mungosh zemra me dhemb kur ti sje me mua.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 450 450 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 43.426
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.225 dediEURO
30.12.2011 00:33 / Postimi 56. nė kėtė Faqe.

Postimi: po valla shkojn un shpesh shkoj ne pun taket i veshi trenerkat ama tek koma jo te qelne po te koma me llastyk xix a :D

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 1278 1278 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative

Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
29.12.2011 22:14 / Postimi 57. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi:
Citati:
Citati nga: SStyLe
- Hejjj kjo teme eshte ne kategorin ""per argetim"" keshtu se e kam hap veç saper me be pak shakka, per trippp,, ju lutemmm pa ofendimeee, se me offendime te kota shkaktoni urrejtje pa asnje arsyje!
Te gjith me duket se jemi te mdhajj me dit çka eshte mire per vete e çka eshte keqqq, por kjo eshte vetem pak shaka, jo me shume, ashtuu dua qe te vazhdonii ju pershendes te gjitheve,, kalonii mire ;) :D !!!

Pse kush Ofendoj Bre SStyLe? as kun nuk po shof Ofendime?

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
29.12.2011 22:12 / Postimi 58. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: Une kur kam dal me trenjerka e me take Style dashnin teme e kam vesh me trenjerka e me kaubojka ,, kuku qysh i rrishin :] hej krejt afrika na bajshin foto qe thojshin dy modelat e 2012 kta jan :] :]

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime

Postimi imė i pari
29.12.2011 22:10 / Postimi 59. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: mu veq edhe ni top pom mungon edhe me take ta kisha sos topin hahahahahahaha

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime

Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.898
Mosha: 28
Postimi imė i pari
Pasuria: 647.093 dediEURO
29.12.2011 22:07 / Postimi 60. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: - Hejjj kjo teme eshte ne kategorin ""per argetim"" keshtu se e kam hap veç saper me be pak shakka, per trippp,, ju lutemmm pa ofendimeee, se me offendime te kota shkaktoni urrejtje pa asnje arsyje!
Te gjith me duket se jemi te mdhajj me dit çka eshte mire per vete e çka eshte keqqq, por kjo eshte vetem pak shaka, jo me shume, ashtuu dua qe te vazhdonii ju pershendes te gjitheve,, kalonii mire ;) :D !!!

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2851 2851 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
29.12.2011 21:50 / Postimi 61. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: Fatlumee mu kujtu diqkaa:D
Ishte nataaa oraa 1:30 dhe schatzi me thrret thot kam deshir mee te pah une isha Duke e gati diqka per fejees ai me lutet une menxi pranovaa me dal kisha nje pal trenjerkaaa rosa vesht dhee maic te bardh ishin shum super dhe mbasii ishte naataa kishaa frik prej babit thash tme del e bertet une kam dal neper terr kam marr nje pal Sandale dhe kam ik oo zooott tani kur kam hyp ne vetur si shiqova fort kur kam hy ne Kaffee kur e kam pah veten ishaa be dy metre me trenjerkaa dhe take aa dinn sa bukur rrihshin:D diqka fantazii njeher me erdh palidhje por kur e pash qe ishte Stil i veqant diqka u ndjehaa xix:P :D

Signatur:

Jam e embel si sheqer

B u o n a

Ngjyra vere!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime

Postimi imė i pari
29.12.2011 21:40 / Postimi 62. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: Ani kuku kur pi veshi trenjerkat e kuqe e qizmet e zeza me toje tkuqe ,,, e at nalt te kuqe ,, besom ateher pedin se shqiptare pernime jam

Signatur:
Citati:

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime

Postimi imė i pari
29.12.2011 21:37 / Postimi 63. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: Tybee me shku fort jo por une shpesh kur jam per ngut dhe une rregullisht rrih me trenjerka mbas pune dhe kur tme duhet me ble diqka shpejt deri afer aty ke shitorja une i shoh aty qizmet dhe iku me atoo kur tpritoj me i kerku patikat:D vallah boll mire rrihn:D nejse me llastek ne Fund i kam trenjerkat te gjithaa:D cool, elegant krejt perniher:D qysh tme bjen mua ma leht:P

Signatur:

Jam e embel si sheqer

B u o n a

Ngjyra vere!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime

Postimi imė i pari
29.12.2011 21:30 / Postimi 64. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: jaaa shikone a shkojn a nuk shkojn!! lol

Youtube-Klip ->

Shtuar nga SStyle

Signatur:
•i Zemer Prizren•

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime

Postimi imė i pari
29.12.2011 21:29 / Postimi 65. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: Ani me ba me vesh taket ,, edhe asi trenjerka qa jan nfund me llastek te ngushta ,, e trenjerkat me vija vija ,, kuku ma heshum ndunjat nuk ka ,, i kom provu jav qes fotot :] :] :]

Signatur:
Citati:

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime

Postimi imė i pari
29.12.2011 21:27 / Postimi 66. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: ja me qizme shkojn ma shum asi me toja per toke hahahahahahahahahaha

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime

Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
29.12.2011 21:27 / Postimi 67. nė kėtė Faqe.

Postimi: Definitsht Nuk shkojn as pak kush i vesh ashtu bash selaqki Absulut no Go.......

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
29.12.2011 21:24 / Postimi 68. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: Po shkojn taket me trenjerka nese trenjerkat anash jan te qelme pak ,, kuku sa mir rrijn hahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

Signatur:
Citati:

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime

Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 43.426
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.225 dediEURO
29.12.2011 21:23 / Postimi 69. nė kėtė Faqe.

Postimi: Po more qysh nuk shkojn bile edhe ni pal qorap te leshta me lara lara paske harru se ftoht viti i ri po hyn un qyshtut kam mu vesh e mos xhelezo ti style shum e te pershendes per teme e qart je a :]

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime
Vlerėsimet 1278 1278 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative

Postimi imė i pari
29.12.2011 21:21 / Postimi 70. nė kėtė Faqe. RE: A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qito dyjat sjan normal qysh me kan shti tripa po more ku shkojn taket me trenerka ncncncncncncncncncncncncnc

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime

Postimi imė i pari
29.12.2011 21:19 / Postimi 71. nė kėtė Faqe. A shkojn taket me trenjerka??? XD XD

Postimi: A shkojn taket me trenjerka???

pershendetje per juve antar te nderuar, hapa kete teme sepse LINDA USA, HEJ MOS LUJ ME JET dhe FATLUMJA jan hy ne kete debatt te madhh ndoshta mundem me ja nxerr fundin! lol

i pershendes triatt,,
gjithashtu edhe buonen e pershendes sepse e ka stilin keshtuuu!! :P :P

ju pershendes te gjitheve, argetim te kendshem ne vazhdim me radiodedi24 =) =)

Signatur:
•i Zemer Prizren•

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 3 Vlerėsime

Pėrgjigju

Faqet (3): e kaluara 1 2 [3]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 4.691 | Dje: 20.424 | Gjithsej: 248.831.735