radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Përshendetje dhe Urimet » *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes *Shume Urime Per Ditlindje Jura* 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: Vetoni84 Offline
Shenime: 42
Mosha: 26
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.095 dediEURO
22.05.2010 00:35 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pakez me vones shoki..
Jura---------------------------------------------------------------------- -----
-----
Urime edhe prej meje Ditelindjen me gjitha tmirat ne jet tu plotsofshin deshirat

Signatur: Rruget jan te gjata
Netet jane pa fund
Qendroj larg teje e ste gjej askund,
Eja ti pran meje mos me le ne vetmi
Lejoma te puthi njeher ,(Tina) dhe t'a largoj ket merz

TINA.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 6 6 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
21.05.2010 23:35 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: urime jura te pershendes dhe te gjithat te mirat ne jet.....

Signatur:
Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1488 1488 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.896
Mosha: 28
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 647.043 dediEURO
21.05.2010 23:21 / Postimi 3. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: urime juraaa te uroj çdo te mire!!!

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2842 2842 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.626
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.286 dediEURO
21.05.2010 22:33 / Postimi 4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga *Lena*
jura dedi ka than pse spo vdes huauhahuahuauh je plak huahuahuahuauhahuhu
hajgare pasi sot erdhe online edhe nje her urime...

:P :P :P :P

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1765 1765 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Belindaa Belinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 8.585
Postimi imė i pari
Pasuria: 401.696 dediEURO
21.05.2010 22:26 / Postimi 5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: urime edhe nga une

Signatur:

Nje dhimbje e vertete nuk eshte kur rrjedhin lotet nga faqet e tua, por kur i mban lotet brenda me buzeqeshjen ne fytyre, duke i fshir lotet dikujt tjeter

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 424 424 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: harisi-pr harisi-pr ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.197
Mosha: 34
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 41.426 dediEURO
21.05.2010 21:02 / Postimi 6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: jura urime edhe nga un ditlindja i mbushes 100 vjet me gezim dhe lumturi :) :) :)

Signatur: ][\][ (( )) ][_ ][ ][\/][ ][ "]["

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 127 127 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lolababy Lolababy ėshtė Femerore Offline
Shenime: 632
Mosha: 22
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.800 dediEURO
21.05.2010 16:04 / Postimi 7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime edhe nga une Ditlindja Jura u bofsh plak 100 vjet :D :D :D

Signatur: .....Nuk Jam Ma e Mira, Po Ma Te Mir Se Un S´ka.....

=) =) =) =) =) =)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 27 27 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: jura jura ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.028
Mosha: 27
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 28.875 dediEURO
21.05.2010 15:19 / Postimi 8. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga *Lena*
urime ditlindjen vlla i dashur jura te uroj gjitha te mirat ne jet.gezimi ,shendeti dhe lumturia qofshin gjithnje me ty. me respekt nga *Lena*-(Peshorja)Flm shuuuuum shuuuuuum separi iniciatoren qe ka hap temen Lenen, respekte
ju falnederoi te gjitheve perzemersisht per urimet qe keni bere, jeni me te mireeeett

Signatur: jura

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 131 131 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
21.05.2010 15:04 / Postimi 9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: jura dedi ka than pse spo vdes huauhahuahuauh je plak huahuahuahuauhahuhu
hajgare pasi sot erdhe online edhe nje her urime...

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Yllka-Zeshkane Yllka-Zeshkane ėshtė Femerore Offline
Shenime: 11.883
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 368.425 dediEURO
19.05.2010 00:34 / Postimi 10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: gjithashtu i bashkangjitem keti urimi


****URIME***ditlindja i bofsh edhe 100 tjera fati e lumturia te percjellt ne gjdo hap te jetes

Signatur: Nene ti shkove ne tjetren bote ketu me le mua,me sun ta ndegjoj nga ti fjalen, bije te dua. Te mori Zoti ty moje nene e me la mua pa ty merzitem shume moj,NENE qe smuj te shof me sy.Gjithmone do te dua ,Nene do me mungosh zemra me dhemb kur ti sje me mua.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 449 449 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Ariana Ariana ėshtė Femerore Offline
Shenime: 106
Postimi imė i pari
Pasuria: 2.925 dediEURO
18.05.2010 21:37 / Postimi 11. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjith ashtu edhe nga une

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 9 9 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nora Nora ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.601
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.857 dediEURO
18.05.2010 20:53 / Postimi 12. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Jura te uroj dhe une Ditelindjen,jete sa me te lumtur dhe shendet te mire..

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 291 291 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: PeDanTi PeDanTi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.434
Mosha: 99
Postimi imė i pari
Pasuria: 111.480 dediEURO
18.05.2010 20:50 / Postimi 13. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime edhe nga une Ditlindja Jura u bofsh plak 100 vjet

Signatur: Shumë o ka ma don ka po dalmi sonte huhuh

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 272 272 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: engjull engjull ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.137
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 80.749 dediEURO
18.05.2010 18:52 / Postimi 14. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime edhe nga une dhe gjdo te mira

Signatur: Peje oj Lule e Dukagjinit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 320 320 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *ArbNore* *ArbNore* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 10.120
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 438.070 dediEURO
18.05.2010 16:56 / Postimi 15. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime ditelindja i befsh 100 vite te lumtura

Signatur: Mos Ler Dike Te Behet Gjithqka,Sepse Kur Te Ike Do mbetesh Pa Asgje...!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 326 326 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mimoza87 Mimoza87 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 80
Mosha: ?
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 2.115 dediEURO
18.05.2010 14:05 / Postimi 16. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime Ditelindjen jura i befsh edhe 100 te tjera me shendet e gezime /

Signatur: .*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ : (´¸.•*´¯`*•-->>>> …~ ~…!
¨˜"º••º°"˜¨¨˜"º••º°"˜¨¨˜"º••º°"˜¨¨¨˜"º••º°"˜¨¨¨˜"°••º°"˜¨¨¨˜"°

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 15 15 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.030
Mosha: xx
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.771 dediEURO
18.05.2010 13:52 / Postimi 17. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjithashtu edhe nga une urime te uroj fat dhe lumturi ne jet

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1070 1070 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Driton .S Driton .S ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 62
Mosha: 23
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.830 dediEURO
18.05.2010 13:49 / Postimi 18. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjithashtu edhe ne emer ti urimmmmmm jura ditlindja

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 13 13 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: shpresa21 shpresa21 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.003
Mosha: ??
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 30.994 dediEURO
18.05.2010 13:38 / Postimi 19. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime ditlindja dhe ngo une jura ishalla me gzime ne jet

Signatur: e bukur esht fjala NENE
pse pa te jetoi
e di se je diku larg
pershendetie te dergoi

do t puth nga larg
sa shum t kerkoi
ku mund te gjei
nier te perqafoi

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 108 108 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: isaaaaa isaaaaa ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.796
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 118.950 dediEURO
18.05.2010 13:23 / Postimi 20. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Urime ditlindja dhe ishalla jeton me gzime ne jet ...

Signatur: Pranoje realitetin,qmoje sinqeritetin,duaje ate qe e dashuron por tradhtin kurr mos e mendo.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 116 116 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.626
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.286 dediEURO
18.05.2010 13:19 / Postimi 21. nė kėtė Faqe. RE: *Shume Urime Per Dilindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Shum urime jura, ishalla jeton gjat ..

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1765 1765 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
18.05.2010 13:16 / Postimi 22. nė kėtė Faqe. *Shume Urime Per Ditlindje Jura*
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: urime ditlindjen vlla i dashur jura te uroj gjitha te mirat ne jet.gezimi ,shendeti dhe lumturia qofshin gjithnje me ty. me respekt nga *Lena*-(Peshorja)

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 15.400 | Dje: 21.000 | Gjithsej: 245.214.415