radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A deshironi ta takoni personin e te kaluares
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (9): « e para ... e kaluara 7 8 [9]

Shko tek fundi i Faqes A deshironi ta takoni personin e te kaluares 7 Votime - Mesatare: 8,717 Votime - Mesatare: 8,717 Votime - Mesatare: 8,717 Votime - Mesatare: 8,71


Informatat nga: XiX_a XiX_a ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 900
Postimi imė i pari
Pasuria: 27.500 dediEURO
26.01.2006 00:00 / Postimi 201. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: qka spo ta kana

me shku te Frizerka aaaaaaaaaaaaaaa

Signatur: /t´paren her t´marr me t´mir , dyten her t´marr me t´keq , e ne 3reten her t´hi n´gjak si dreq.\
MOS Shkruj qka mendon,por Mendo qka po shkruan

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 108 108 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.458
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.625 dediEURO
25.01.2006 23:59 / Postimi 202. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: o ipa vakt valla pe di po spo ma kana kaniher

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 388 388 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.458
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.625 dediEURO
25.01.2006 23:08 / Postimi 203. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: mendoj se mvaret per disa persona shum shum persona kisha pas qef ti takoj prap por vetem nji person te vetem sdo te deshiroja kurr te ndegjoj apo ta shoh kam pas rast edhe un dita ashtu ni shoqe te ngusht nga shkolla fillore deri ne klass 8 jemi kan bashk dit e thuajse edhe shpesh her nat kemi qen bashk e ashtu qe ajo u martu meniher se lan me vazhdu shkollen ma kurr se kam pa deri para dy viteve jam taku ne internet tash ajo ne münchen un ne shtutgart edhe qdo wochenende apo qdo te dyten shihemi sikur mu kthy rinija per ni koh te shkurt domethan mvaret kend e takon perseri ka edhe njerz qe kan ndryshu ne negativitet

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 388 388 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dita62 dita62 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.993
Mosha: 99
Postimi imė i pari
Pasuria: 56.750 dediEURO
25.01.2006 23:01 / Postimi 204. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga PaEmer
Dita kur po takomi more une e ti e idealja,,se mka marr malli..
me shka vjen ti pi katunit

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 235 235 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: XiX_a XiX_a ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 900
Postimi imė i pari
Pasuria: 27.500 dediEURO
25.01.2006 22:57 / Postimi 205. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Dita kur po takomi more une e ti e idealja,,se mka marr malli..

Signatur: /t´paren her t´marr me t´mir , dyten her t´marr me t´keq , e ne 3reten her t´hi n´gjak si dreq.\
MOS Shkruj qka mendon,por Mendo qka po shkruan

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 108 108 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _BELI_ Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
25.01.2006 22:50 / Postimi 206. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: shum teme interesante

hmmmmm shum shum shum kujtime dhe dite te veqanta qe i kishim ne te kaluaren nuk mundem ti harroj asnjer... si ne shkoll si ne shoqeri deri ne klasen e 5 isha ne ks, por prap asnjer e harrova shoqerin ne ks

pas 7 vite ne gyrbet per her te par ne ks isha ne vitin 2004 kurr gjithcka me duket sikur ne enderr disa prej shokve dhe shoqet ishin ne studime ne prishtin
e disa prej tyre gjinin femrore ishin martuar disa ne ks e disa ne gyrbet kshtu qe nuk i pash te gjithe
E kam pasur nje shok teper dynamik shok per qefi dhe kurr i pyeta shoket T"jer per te se ku eshte tani e mora nje lajm te trishtuar aiii kishte ber ndeshje ne autostraden ne zwicer me nje speci shum te madhe dhe e kishte humbur jeten ky ka cen lajm teper teper i dhimshem
jeta nga njeh herr nuk eshte ferr por altenativ tjeter nuk kemi vazhdo vazhdo

kujtime kam shum te gjitha i kam ne koken time dhe aty jan te mbuluara me mall e kujtes pergjithmon

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: XiX_a XiX_a ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 900
Postimi imė i pari
Pasuria: 27.500 dediEURO
25.01.2006 22:48 / Postimi 207. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ja valla une skam qef me taku hiq ma ..
se krejt vagabonda i kam pase...

hahahah

Signatur: /t´paren her t´marr me t´mir , dyten her t´marr me t´keq , e ne 3reten her t´hi n´gjak si dreq.\
MOS Shkruj qka mendon,por Mendo qka po shkruan

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 108 108 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: mc_preshevaa mc_preshevaa ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 21
Mosha: 17
Postimi imė i pari
Pasuria: 625 dediEURO
25.01.2006 16:26 / Postimi 208. nė kėtė Faqe. RE: A deshironi ta takoni personin e te kaluares
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: une e kam humber shokun ma te ngusht ce 2 vjetesh per ni fjal te vogel dhe kam deshir qe do te bohem apet shok si tjera her po at vaket nuk mundem me kthy tembas

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 0 0 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Enri Enri ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 239
Mosha: 29
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 7.000 dediEURO
25.01.2006 16:21 / Postimi 209. nė kėtė Faqe. RE: A deshironi ta takoni personin e te kaluares
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: edhe un kisha pas qef me i taku shoqrin e shkolles

Signatur: www.dedi24.com
për disponimin e
të gjithve

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2 2 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: leonardo leonardo ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 37
Mosha: 21
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.075 dediEURO
25.01.2006 16:17 / Postimi 210. nė kėtė Faqe. RE: A deshironi ta takoni personin e te kaluares
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: LEONARDO

edhe une kisha pas deshir mej takuar shoket e shoqet e shkolles

Signatur: Jepne mendimin e juaj

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Qatani Qatani ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.854
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 51.450 dediEURO
25.01.2006 10:58 / Postimi 211. nė kėtė Faqe. RE: A deshironi ta takoni personin e te kaluares
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: valla dita nifar teme interesante paske qit shum po me pelqejka

po ju kallxoj ni sen qe i perket temes

une qe 4 vjet jam ne Austri edhe sa her te shkoj ne kosov kam qef mi taku shoqet e shokt e klasses qe kena kalu bashk tung ju pershendes

Signatur: Timi_qatani

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 33 33 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Elvira Elvira ėshtė Femerore Offline
Shenime: 468
Postimi imė i pari
Pasuria: 12.525 dediEURO
25.01.2006 10:07 / Postimi 212. nė kėtė Faqe. RE: A deshironi ta takoni personin e te kaluares
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: :) shum tem e mire zonja dita ;)

Hëmm dhe une ekom nje shoqe ne ks....qe gjithnje kemi qen bash qdo gje kom biseduar me te , kemi ndejt me orë te tera bashk , por une u largova nga ks... dhe ajo jeton atje , disa her kemi biseduar ne tel...por kur shkova une ne pushim prita se ajo dot vjen te me vizitoj se paku gjys ore , por jo nuk erdhi une pyta per te me than u punsua ska kohe! dhe une shkova tek ajo , ajo nuk ishte qen aty ndejta me familjen e saj per gjys ore , pastaj kom shkuar edhe sa her ne ks...ajo nuk ka ardhur kur pyta me treguan se eshte martuar, uaa thash si nuk me ka treguar se paku te ja uroj martesen!,por tani nuk di cfar te them pas kesaj kohe kom deshir ta takoj te qeshi si dikur kur kemi qesh bashk , por u kriju nje largsi ne mes ton , por une dhe sot bej çudi si ndryshojn njerzit aq shum per nje kohe te shkurtur apo i mundon xhelozia apo cfar smundem ti kuptoj dot!?

dita mos thuj ashtu se duhet te bisedosh prap me te , e ajo tet kerkoj falje e ti te ja besh hallall keshtu ti dota ndish njeletsim dhe kur dota kujtosh dote qeshesh me te ,para zotit dot dalesh zemer bardh :) mos qesh me mua tani e tme thuash ti pom tregon mua ahahahahaaa

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 5 5 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dita62 dita62 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.993
Mosha: 99
Postimi imė i pari
Pasuria: 56.750 dediEURO
25.01.2006 01:03 / Postimi 213. nė kėtė Faqe. A deshironi ta takoni personin e te kaluares
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Kjo tem nuk don te thot qe veq dashnin e par kisha pas qef ta takoj por edhe shokun apo shoqen .jam shume e sigurte qe te gjithe ju do kishit pas qejf ta takoni perseri ndonje person nga e kaluara e juaja dhe te bisedoni...

cilet jane ata dhe per cfare do te bisedoni...???

une e kam pas shqipen shoqe as gjumi nuk na ka nda 10 metra largesi prej shpis teme te ajo .8 vjet pas 8 vjetve ma kurr nuk kemi fol une jam martu kam femij jam ba gjyshe shqipja asnjanen .me mujt e me taku najher kisha pas deshir edhe ate vetem nje pytje me ja ba pse u mundu mem shkaterru mu e shkaterroj veten.kurr hallall nuk ja baj .

viel spasssssssss

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 235 235 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (9): « e para ... e kaluara 7 8 [9]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 816 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.133