radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!


Informatat nga: kosovare93 kosovare93 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 770
Mosha: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 21.450 dediEURO
29.01.2010 14:57 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Peshorja
ja ketu ku jemi ne krejt dekt asht ska kush e feston...ne cilin vend je ti?

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 19 19 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Tola Tola ėshtė Femerore Offline
Shenime: 2.053
Mosha: 21
Postimi imė i pari
Pasuria: 52.576 dediEURO
29.01.2010 11:52 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Se pari ju pershendes te gjithve dhe ju uroj per kete feste te madhe dhe me ne fund jemi te pavarur,une do ta fesoj kete feste te pavarsis me shoqni dhe shpresoj qe gjdo kush te jete i lumtur dhe i gezuar ne familje dhe ne dashuri dhe ishalla do te ket punsim sa me shum ketu ne Kosove Shum urime per festen e Pavarsis ;) :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 56 56 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
29.01.2010 05:33 / Postimi 3. nė kėtė Faqe. RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ketu ne Floride, do festohet nje mbremje gazmore per pavaresine e Kosoves, me duket qe eshte e shtune ate dite, apo e diel, nuk jam i sigurte, dhe une do jem DJ per ate mbremje :)
shpresoj qe do t'ju sjell ca foto edhe ndonje video nga kjo mbremje ...;)

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
28.01.2010 23:40 / Postimi 4. nė kėtė Faqe. RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ja ketu ku jemi ne krejt dekt asht ska kush e feston...

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: harisi-pr harisi-pr ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.197
Mosha: 34
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 41.426 dediEURO
28.01.2010 19:12 / Postimi 5. nė kėtė Faqe. RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ne Prishtin 1 vjetori u festu ma merr mendja se edhe ket vit do te festohet und per veti e festoi ne qytet me shoqni ;)

Signatur: ][\][ (( )) ][_ ][ ][\/][ ][ "]["

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 127 127 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.898
Mosha: 30
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 647.093 dediEURO
28.01.2010 18:25 / Postimi 6. nė kėtė Faqe. RE: 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: po do ta festoj këtë fest, me shoqerin time sigurisht do të shkojë në Muzik shqip, e ta kallim krejt!!!
si pas mendimit timë është tepër shum e rëndësishme, se kjo date e 17 shkurti thotë shumë për mua,
ti kujtojm ata që kanë dhan jetën e tyre për këtë liri, pavarsi dhe vetem për ata do të festojmë,
shumë vite kemë prit këtë dhe në fund arriti, pse mos me festuuu?, gëzimin tonë, lirinë e shtetit tonë,
për mua është krenarii shum e madhe kjo ditë!!!
për ata që nuk e festojn këtë ditë është turpë, duhet vetëm pak respekt për ata që kanë derdhur gjak, kanë vdekur per kosoven dhe ju nuk jeni në gjendje për të festuar vetëm një ditë,!!!


Filat e shtuar nga SStyle: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
2275622075_3bb172f962.jpg

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2869 2869 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: kosovare93 kosovare93 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 770
Mosha: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 21.450 dediEURO
28.01.2010 17:48 / Postimi 7. nė kėtė Faqe. 2 vjetori i Pavarsis te Kosoves!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: pershendetje antar te dashur!!

po e hapi ket tem qe te flasim per festen e pavarsise te kosoves qe dot festohet per afersisht pas 20 diteve.
mendoj qe per te gjith kosovaret esht nje dit shum e rendesishme ashtu edhe per mu mirepo ketu ne itali ku jam un nuk po mundohet askush qe ta festojm ket dit si duhet dhe un kisha pas shum deshir me e festu por spo kam mundesi me organizu asgje..
pra tema esht kjo.. si do ta festoni ju festen e pavarsis te kosoves? a mendoni qe esht fest e rendesishme?? qfar mendoni per ata qe nuk interesohen aspak per fest?

pres pergjigjet e juaja

respekte :)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 19 19 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 686 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.003