radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » Dashuria lind nga shpresa dhe vdes nga dyshimi??
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes Dashuria lind nga shpresa dhe vdes nga dyshimi??


Informatat nga: Shqipe Shqipe ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 16.259
Postimi imė i pari
Pasuria: 446.019 dediEURO
16.06.2020 02:55 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. Dashuria lind nga shpresa dhe vdes nga dyshimi??
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Dashuria nuk vdes kurre , por nga dyshimi te cilen keni, mundeni te largoheni nga Dashuria qe mos te lendoheni me vone me shume!

Signatur: °•° Forca e mendimit hy në punë më shumë se tehu i shpatës; prandaj ruaje atë dhe
mbaje gati për ta përdorur në kohën e duhur. •°

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 867 867 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
18.10.2009 20:58 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. RE: Dashuria lind nga shpresa dhe vdes nga dyshimi??
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: aspak nuk asht e vertet dashuria nuk vdes kurr edhe sa do qe dyshon ne partnerin
pa pas fakte ska shanc me vdek vetem nga dyshimi
keshtu mendoj un ..

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
18.10.2009 20:27 / Postimi 3. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Kur t'dashurona hy ketu e jap pergjigjen adekuate:P

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Beckham Beckham ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 136
Mosha: 19
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 50 dediEURO
18.10.2009 17:36 / Postimi 4. nė kėtė Faqe. Dashuria lind nga shpresa dhe vdes nga dyshimi??
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: a mund te jepni pergjegjje per ket tem??

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 6 6 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 891 | Dje: 8.146 | Gjithsej: 263.412.464