radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Përshendetje dhe Urimet » Pershendesim anetaret me ndonje kenge nga YouTube!
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (187): « e para ... e kaluara 185 186 [187]

Shko tek fundi i Faqes Pershendesim anetaret me ndonje kenge nga YouTube! 25 Votime - Mesatare: 9,9625 Votime - Mesatare: 9,9625 Votime - Mesatare: 9,9625 Votime - Mesatare: 9,9625 Votime - Mesatare: 9,96


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.417
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.398 dediEURO
13.10.2009 08:44 / Postimi 4651. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Me kete keng i pershendes te gjitha BIJAT e forumit e ju tham kur me ardh me ju marr N'opqin hahahahhaha

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga buli_vu

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 419 419 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: leea leea ėshtė Femerore Offline
Shenime: 23
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 725 dediEURO
12.10.2009 23:40 / Postimi 4652. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pershendetjet e mija deri ke ju te gjith antarve te keti forumit ,kudo qe te jan edhe me kedo qe jan fröhlich fröhlich

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga leea

Signatur: Dont ever let the eagele die in you

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Deo90 Deo90 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 36
Mosha: 20
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.400 dediEURO
12.10.2009 23:03 / Postimi 4653. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Un me ket kang e pershendes Yllin engjullushen ma te mir qe e kom Aniten e pershndes shummmmmmm edh e ka nje mpuqq te madh se ket e kom motrushen ma te miren Te Pershendes Ylli i kesaj nates qe bon drit ne ket nat te freskt mpuqqq llokume großes Grinsen großes Grinsen großes Grinsen veq per ty je ma e mira edh je ma e mira großes Grinsen

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga Deo90

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 0 0 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
12.10.2009 19:50 / Postimi 4654. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: qe nja keshni veq ruhuni kur te shkoni me naj pishin edhe ju hahahahha

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga *Lena*

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.635
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.511 dediEURO
12.10.2009 17:55 / Postimi 4655. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: un ju pershendes me ket insan smile

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga dedi4u

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1792 1792 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mitrovicalikja_Qiki Mitrovicalikja_Qiki ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.350
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 125.276 dediEURO
12.10.2009 16:46 / Postimi 4656. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: O moturshe se pari te gezoj per ket tem me ket Kenge e pershendes te dashurin tim si dhe motrushete e miaAugenzwinkern

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga Mitrovicalikja_Qiki

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 171 171 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: linaa21 linaa21 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9
Mosha: 24
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 325 dediEURO
12.10.2009 11:09 / Postimi 4657. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: I Pershendes Motrat E Mija Shum Linden,Tinen,Diten Qe I dua Shummm

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga linaa21

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2 2 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.417
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.398 dediEURO
12.10.2009 08:34 / Postimi 4658. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ju pershendes te gjithve dhe ju deshiroj nje fillim jav te mbar

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga buli_vu

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 419 419 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
11.10.2009 23:00 / Postimi 4659. nė kėtė Faqe. RE: Pershendesim antarin/antaret e forumit me ndonje keng prej youtube...!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ju pershendes te gjitheve me ni ksi vallzimi heheheheh!! Zunge raus

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga *Lena*

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Modeli Modeli ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 135
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.900 dediEURO
11.10.2009 20:57 / Postimi 4660. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ju pershendes te gjitheve ne vecanti startuesen e kesaj teme Zunge raus ANILEN

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga Modeli

Signatur: www.youtube.com/kodamusic

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 21 21 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Anita Anita ėshtė Femerore Offline
Shenime: 2.157
Mosha: 31
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 58.811 dediEURO
11.10.2009 19:48 / Postimi 4661. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: E pershndes me ket kang -ALBIN- te ciin e dua shum dhe me mungon shummmmmm traurig traurig traurig

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga Anita

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 149 149 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
11.10.2009 19:44 / Postimi 4662. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: E pershendes Peshoren .. me qet Kang.. SHum be Zo i omel Met knaq.. ishalla mbetesh e pershendetur po edhe e knaqt me cilen kang tkom pershendet hehe ..

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga Trimi_2005

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: N!La N!La ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.877
Postimi imė i pari
Pasuria: 49.953 dediEURO
11.10.2009 19:29 / Postimi 4663. nė kėtė Faqe. Pershendesim anetaret me ndonje kenge nga YouTube!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pershendetje...E pash qe ka edhe dicka 3 ne dedi...Dmth qe mund te vendojm kengat a po gjerat prej youtube ne postime...Prandaj mduket se kjo nuk egziston ende...Dhe vendosa me e hap kete teme per ta pershendet njeri tjetrin me ndonje keng prej youtube...Ose te gjith antaret...

Pra ketu mund me pershendet me kengat direkt prej youtube....

Une ju pershendess gjithve me kete keng...

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga N!La

Signatur:
*Mos E Humb Kohen Se Do Ta Kerkojsh Nje Dite Ate Por Nuk Do Te Kthehet Me Kurre..

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 181 181 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (187): « e para ... e kaluara 185 186 [187]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 8.813 | Dje: 13.377 | Gjithsej: 251.699.454