radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (6): « e para ... e kaluara 4 5 [6]

Shko tek fundi i Faqes ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''??? 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: unpo unpo ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 32
Mosha: 26
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.050 dediEURO
12.09.2009 17:24 / Postimi 126. nė kėtė Faqe. RE: ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pervet faktin qe pjesa kryesore apo thelbsore e temes eshte endra ateher un do te pergjigjesha keshtu,cilit ju eshte realizuar endra ?

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 4 4 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.602
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.251 dediEURO
03.08.2009 12:31 / Postimi 127. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ja ded andrrat tua shum te komplikuara vet andrra sdin qysh meu realizi seja ke perzi vet ebdrren heheh

Endrra jem hala sekom pa ishalla niher e shoh mire e tana ishalla me realizohet ne bashkupunim
me miqt nderkombtar shtete e bashkuara te amerikes bahskimin europian naton ...

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
03.08.2009 06:30 / Postimi 128. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: kerkush spo guxon me shkru mas meje :D po ma dini Friken ahahhahhahhaha :D :D :D :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1819 1819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
02.08.2009 20:07 / Postimi 129. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Endrra mun te realizohet nese don te realizosh dhe te punosh ne at drejtim...
Endrrat edhe jan per te realizuar, vetem endrrat e gjumit nuk realizohen ato vetem ndodhin tani si deja-vu....

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1819 1819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Anita Anita ėshtė Femerore Offline
Shenime: 2.157
Mosha: 31
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 58.811 dediEURO
02.08.2009 18:59 / Postimi 130. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Endra ime ma e madhja esht qe te bashkohemi me njeriun qe e dua shummm

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 149 149 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Gjarpresha Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
01.08.2009 05:53 / Postimi 131. nė kėtė Faqe. RE: ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Per te vrar diken por nuk do te vdes deri sa ta mbyt nje njeri nje enderr qe e endrroj me muaj por dhe do e bej do te merrni vesh

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: BL-DjLLoKuMi BL-DjLLoKuMi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.850
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 70.921 dediEURO
31.07.2009 21:22 / Postimi 132. nė kėtė Faqe. RE: ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???

Esht plotsue ne ket verë 2009

Kjo ka qen endrra ime dhe e cila u plotsue me sukses ;)

Tung,,,

Signatur: ¸.•*¨)* : : . •°::: ::: ::: ::: OLSA & OLTI ::: ::: ::: ::: Shpirtat e Babit ::: ::: ::: :::°• . : : *(¨*•.¸

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 485 485 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mitrovicalikja_Qiki Mitrovicalikja_Qiki ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.350
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 125.276 dediEURO
30.07.2009 17:26 / Postimi 133. nė kėtė Faqe. RE: ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: endrra ma e madhe qe eshte per mu Dhjetore me ja shkell Kosove te zemra jem

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 171 171 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: lunaa Offline
Shenime: 712
Postimi imė i pari
Pasuria: 19.256 dediEURO
27.07.2009 22:37 / Postimi 134. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Snickersi**
Te kam shendet, familje dhe femije te hajrit si dhe te plotesoi emisionin tim ne kete jete me vepra te mira qe jemi te obliguar nga Zoti i Madheruar dhe te perfitoi ne boten tjeter vendin e merituar !!


si gjithnje i nderuar snickers mpelqen pergjigjja jote dhe po njejt pergjigjem edhe un :)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 45 45 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Snickersi** Snickersi** ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.140
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 29.843 dediEURO
27.07.2009 21:51 / Postimi 135. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Te kam shendet, familje dhe femije te hajrit si dhe te plotesoi emisionin tim ne kete jete me vepra te mira qe jemi te obliguar nga Zoti i Madheruar dhe te perfitoi ne boten tjeter vendin e merituar !!

Signatur: http://www4.pic-upload.de/thumb/24.04.10/yrvqju4gri7c.jpg

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 115 115 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Grisss* *Grisss* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 233
Mosha: 24
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 5.800 dediEURO
27.07.2009 17:21 / Postimi 136. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Endrra realizohet me pun kshtu qe qka punon endrron me shum per ta arrit endrren e vertet

Signatur: Mos i besoni KURR gjithkujt para se me par syt e tu dhe me ja ndie zerin dhe levizjen e gojes se si flet

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 9 9 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: M!n4 M!n4 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.309
Mosha: 30
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 40.897 dediEURO
27.07.2009 09:45 / Postimi 137. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: endrra ime me emadhe qe kam tjem shendosh emir vet tkam familjen dhe te afermit emi dhe shoqrin shendosh emir te tjerat vit nga vetvetja nga dal nga dal

Signatur: Verletze nie den Menschen,
den du liebst.
Denn er wird dir vielleicht verzeihen,
doch vergessen wird er nie!


live your life the way you like it like

!...Only God Can JudGe mE...!

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 96 96 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: lotii-pz Offline
Shenime: 43
Mosha: 29
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.325 dediEURO
26.07.2009 23:15 / Postimi 138. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Lulja me arom ,,,,te falenderoj per pershendetjen tende ,,,,, dhe te pershendes shum shum , e dhasht zoti te te plotesohet edhe ty ajo enderra kryesore qe e ke ,,te gjesh nje person qe te don dhe e don per jete,,,e tjerat enderra nuk jane me rendesi :P :D klm

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 7 7 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Belindaa Belinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 8.616
Postimi imė i pari
Pasuria: 402.471 dediEURO
26.07.2009 20:09 / Postimi 139. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: kam shum

Signatur:

Nje dhimbje e vertete nuk eshte kur rrjedhin lotet nga faqet e tua, por kur i mban lotet brenda me buzeqeshjen ne fytyre, duke i fshir lotet dikujt tjeter

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 427 427 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.602
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.251 dediEURO
26.07.2009 19:33 / Postimi 140. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ishalla ju plotsohen te gjitha ato endrra qe u pergjigjet ju pershendes juve special.hysin81.islandezen dhe lotin ju deshiroj te gjithve fat ne jet se te tjerat vijn dal ngadal veq durim. kurse specialit i them koke njeri pa endrra haha ma rahat hehe po sbesoj valla se gjdo njeri ka ka nje enderr ne jet flm per mirkuptim kam repsekt ndaj te gjithve qao ju deshiroj nje dit sa me te kendshme. ndersa hysit81 i them ajt se ndoshta edhe dashnore ban e sheh ne enderr edhe te realizohet endrra mos ta nin hehe

fö, luljame arom poj po sho anderr kajher amo bre diqysh si shkurttt pom del gjumi e tana sun poe ze te njejten anderr e po dalin tjerat hehehe te prsh.

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lejlaa Lejlaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.294
Mosha: 21
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 34.524 dediEURO
26.07.2009 19:19 / Postimi 141. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Enderra ime jetesore???Kam shume enderra,por ajo qe eshte primare,dhe qe i percjell te gjitha enderrat tjera eshte te jetoj jeten ne fene time dhe sipas rregullave te saj...Kjo besoj se i perfshin te gjitha enderrat per nje jete te lumtur dhe te shendosh..!

Signatur: ''Po qe se hunda nuk të nuhat dot, të paktën mos e fajëso trëndafilin!.''

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 94 94 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lulja me Arom Lulja me Arom ėshtė Femerore Offline
Shenime: 16
Mosha: 19
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 625 dediEURO
26.07.2009 12:07 / Postimi 142. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ishalla ju plotsohen te gjitha ato endrra qe u pergjigjet ju pershendes juve special.hysin81.islandezen dhe lotin ju deshiroj te gjithve fat ne jet se te tjerat vijn dal ngadal veq durim. kurse specialit i them koke njeri pa endrra haha ma rahat hehe po sbesoj valla se gjdo njeri ka ka nje enderr ne jet flm per mirkuptim kam repsekt ndaj te gjithve qao ju deshiroj nje dit sa me te kendshme. ndersa hysit81 i them ajt se ndoshta edhe dashnore ban e sheh ne enderr edhe te realizohet endrra mos ta nin hehe

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: lotii-pz Offline
Shenime: 43
Mosha: 29
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.325 dediEURO
26.07.2009 02:16 / Postimi 143. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: JUu pershendes per temen ,, gjithe njerzit kan enderra ,por se cili i ka te ndryshme ,,une dy enderra i kam pasur ne jete ,,,njera nga to me eshte plotesuar ,,fale sakrifikicave ,urtesis dhe zemergjersis qe kam ndaj njerzeve, Enderra ime e dyte ,do te realizohej po te behej bashkimi i trojeve SHQIPETARE...
Shoqe islandezja te pershendes ,,, per mendimin tim per te qene dikushi ,duhet me pas karakter njerzor ,te kesh moral, shpirte dhe zemer bardhesi, te kesh ndjenja ndaj atedheut ,,ndaj te afermeve tu , me nje fjal te kesh rrespekt, se fakulteti nuk te ben dikushi ,,ai vetem te pajis me nje diplom,por nese nuk i ke keto te lartepermendurat ,,nuk te duhet as fakulteti e as diploma ,,,,tung te pershendes LOTII-PZ
nuk rrim me nen hekuj ,,bashkim te kombit kerkojm, ne keto troje jemi me shekuj,
dhe ketu do te qendrojm,,,,,,,,,,
LOTII-PZ

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 7 7 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *ArbNore* *ArbNore* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 10.120
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 438.070 dediEURO
25.07.2009 17:28 / Postimi 144. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Njeriu kurr nuk bahet taman vetem kur vdesim kemi shume endrra shume deshira,endrra ime me e madhe eshte ta kry fakultetin te behem dikushi.

Signatur: Mos Ler Dike Te Behet Gjithqka,Sepse Kur Te Ike Do mbetesh Pa Asgje...!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 326 326 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.602
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.251 dediEURO
25.07.2009 15:26 / Postimi 145. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po me kon andrren me pa naten del ashtu me doket e me pa para sabahit thojn nuk zihet :D :D
poj cka m ethan deshirat jan te mdhaja bree rehati ne jet,ma shkurt tana senet kapak e dashnore ma shum =) =) =)

Signatur:

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SpeciaL SpeciaL ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 349
Mosha: 26
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 9.225 dediEURO
25.07.2009 14:41 / Postimi 146. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Skam andra un jom njeri pa andra :P uhahuahua se nuk ju besoii ktynve seneve hic tybe ;p

Signatur: .....Çdo Dit pa ty, është sie një dit pa diell......

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 13 13 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lulja me Arom Lulja me Arom ėshtė Femerore Offline
Shenime: 16
Mosha: 19
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 625 dediEURO
25.07.2009 10:32 / Postimi 147. nė kėtė Faqe. ''Cila eshte Endrra me e madhe qe keni deshir te ju Plotsohet''???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Endrra me e madhe qe kam deshir te me plotsohet eshte te jem e lumtur gjithmon dhe te kem fat me at person qe do jetoj gjith jeten po ende skam person te zemres kysmet ndoshta do e baj nje haha.E ju tjer veq vazhdoni pergjigjet kaloni mir ju pershendes qaoooo.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (6): « e para ... e kaluara 4 5 [6]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 1.135 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.452