radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » "Mashkulli shtatzene” ka lindur femijen e dyte..!!
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes "Mashkulli shtatzene” ka lindur femijen e dyte..!! 2 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,002 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
28.04.2012 23:59 / Postimi 1. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Nuk ka qen Burr aj Po Femer po nejse vetem qe asht dash me u bae burr se nuk i ka pelqy me qen femer e kam ap edhe une at Emison Haj Haj qkas po baet...

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Deshiraaa Deshiraaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 7.818
Postimi imė i pari
Pasuria: 229.780 dediEURO
12.09.2011 17:00 / Postimi 2. nė kėtė Faqe. RE: "Mashkulli shtatzene” ka lindur femijen e dyte..!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: po tybe e kom lexue ktu dikund ne internet ,,e thash e lumja ajo gru qe e ka burr ,,qeshtu duhet me qen burri :] :] :]

Signatur: Gjilanase 100 % ;)

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 819 819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline
Shenime: 29.898
Mosha: 30
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 647.093 dediEURO
12.09.2011 14:52 / Postimi 3. nė kėtė Faqe. "Mashkulli shtatzene” ka lindur femijen e dyte..!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Perhajer, djal apo qik??? :D

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2869 2869 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Buona Buona ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.060
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 75.869 dediEURO
11.09.2011 17:59 / Postimi 4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Uheeeee, po aa ani de qyy, edhee ndonjeher burratt duhett mee luftuu qy :D

Signatur:
Une jam keshtu, nuk do me ndryshoni KURR....Njihmeni nese keni DURIM.
As Dielli as Hana s'jane takue dot.

Jam e embel si sheqer

B u o n a

Ngjyra vere!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1310 1310 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: tukuluku Offline
Shenime: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 550 dediEURO
12.04.2010 20:08 / Postimi 5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: une ndegjova qe e ka nis edhe te 3 tash hahahahhaha subhanallah jo bre femen ka qen edhe operacionet e kan bere te veten edhe une pajtohem me antaret me lart

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
16.12.2009 18:33 / Postimi 6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: A ende nuk paska lind ky njeri a ? sa po i zgjatka shtatzanija more ?.

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Florentina** Florentina** ėshtė Femerore Offline
Shenime: 322
Mosha: 18
Postimi imė i pari
Pasuria: 8.475 dediEURO
16.12.2009 16:56 / Postimi 7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: lahilahe ilalla qka mos me nii ne ket koh te sodshmit runa o zot i madh

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 21 21 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: BlueStar BlueStar ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.000
Mosha: 21
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 26.700 dediEURO
16.12.2009 01:20 / Postimi 8. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga beni_gjilann
A ka more tamel me ushqy kete femij kyy njerii a me shishee aa qyshhhh ja bann ,po me dhimet tash aj femij qyy :]Ahahhhahhahaahhahhhaa

Nashta Man Lop aj njeri se me shishe nfillim nuk don nashta fmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 145 145 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: beni_gjilann beni_gjilann ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.182
Mosha: 27
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 33.444 dediEURO
15.12.2009 21:32 / Postimi 9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: A ka more tamel me ushqy kete femij kyy njerii a me shishee aa qyshhhh ja bann ,po me dhimet tash aj femij qyy :]

Signatur: Në mengjes apo ne mbrëmje,,, heret apo vonë,,,, Radio Dedi qdo herë ju disponon !!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 564 564 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: jura jura ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.030
Mosha: 27
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 28.925 dediEURO
15.12.2009 21:29 / Postimi 10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga dedi4u
per qata vjen 2012a


hhahahahaahahaaha dedi, nuk e ke keq valla

No coment

Signatur: jura

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 132 132 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: florentina88 florentina88 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 363
Mosha: 22
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 8.985 dediEURO
15.12.2009 21:21 / Postimi 11. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ajde more perrhajr iqoft lindja ati mashkulli se ka lind femi i deshiroj Shendetë të plotë dhe suksese në të gjitha lamitë e Jetës
e rritje te femive :P

Signatur: ( ((º>.·´¯`·.¸¸ .><((((º>.**· ´¯`· T€ DúÅ §hùM((º>.·´¯`·.¸¸ .><((((º>.**·

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 55 55 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Anita Anita ėshtė Femerore Offline
Shenime: 2.157
Mosha: 31
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 58.811 dediEURO
15.12.2009 03:41 / Postimi 12. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: EWWW EWWWWW NO COMENT 8o 8o 8o 8o 8o 8o

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 149 149 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Dj-Qaza Dj-Qaza ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.030
Mosha: xx
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.771 dediEURO
15.12.2009 03:08 / Postimi 13. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: kukukuku edhe qeto e nitaa pasha zotin aa po ka e kaba ishkreti aka pas far sikleti der kur eka baaa ahhahahaahahahhaahahahahahah

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1090 1090 Vlerėsime Positive / 10 10 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Belindaa Belinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 8.616
Postimi imė i pari
Pasuria: 402.471 dediEURO
14.12.2009 23:44 / Postimi 14. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: tem intersant a hhahahhahahhahhah nuk e di si po keni fjal per ket tem a

Signatur:

Nje dhimbje e vertete nuk eshte kur rrjedhin lotet nga faqet e tua, por kur i mban lotet brenda me buzeqeshjen ne fytyre, duke i fshir lotet dikujt tjeter

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 427 427 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
14.12.2009 23:42 / Postimi 15. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: per qata vjen 2012a

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1819 1819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Modeli Modeli ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 135
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.900 dediEURO
14.12.2009 20:47 / Postimi 16. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Njerz ju pershendes :D une po du me shtu dicka lidhje me kete teme dhe mendimi im eshte se nuk ja vlene as me u lodh se eshte dicka logjike qe nuk mundet nje mashkull te sjell femije ne kete bote ( TE LIND) ihaa kjo eshte absurte me i besu per zotin ...Une kam lexu shume per kete person, pra vjen nga qyteti OREGON (usa) dhe quhet THOMAS BEATIE eshte 34-35 vjecar, ka qene femer dhe nderkohe me ca operacione qe i ka bere ka nderru disa organe poashtu edhe ato gjinitale, ky person ka organe t´mbrendshme femrore ky ka qene transsexuell dhe njekohsisht me mjete dhe vegla speciale (BIOTIKE) mbeti shtatezen dhe kjo ka mundsi te ndodh.
por qe po thone disa nga ju qe mashkulli me lind jo jo kjo eshte dicka e pa besueshme.

Signatur: www.youtube.com/kodamusic

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 21 21 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lumm_Gjilani Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
14.12.2009 20:31 / Postimi 17. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: dote jam me femiun tem prap ase prap dote bja nje jet te lumter mete

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
14.12.2009 20:07 / Postimi 18. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Lumm_Gjilani
Citati:


lummi ju meshkujt nuk ban me marr pjse ne ket tem

se po mbetni shtatzan najkah e qka me ba tani na kush e merr pergjegjsin e fmis hahahahahhaahhahahape marr une dhe pe rriti pebej fmi teminn hehehehhe :D :D :D


hahahahaha o mukan krejt si ti kukuuuuuuuuu hahahahaha
adi qka lumi nesese pranon askush fmin tan qe un po bana baba i tij ahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhahaahah

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lumm_Gjilani Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
14.12.2009 19:21 / Postimi 19. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:


lummi ju meshkujt nuk ban me marr pjse ne ket tem

se po mbetni shtatzan najkah e qka me ba tani na kush e merr pergjegjsin e fmis hahahahahhaahhahahape marr une dhe pe rriti pebej fmi teminn hehehehhe :D :D :D

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
14.12.2009 18:13 / Postimi 20. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Lumm_Gjilani
po de po dhe pake qkase delll kan mejanise dhe njerzittt me fltruu hehhelummi ju meshkujt nuk ban me marr pjse ne ket tem

se po mbetni shtatzan najkah e qka me ba tani na kush e merr pergjegjsin e fmis hahahahahhaahhahaha

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lumm_Gjilani Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
14.12.2009 12:37 / Postimi 21. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: po de po dhe pake qkase delll kan mejanise dhe njerzittt me fltruu hehhe

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
14.12.2009 02:28 / Postimi 22. nė kėtė Faqe. RE: "Mashkulli shtatzene” ka lindur femijen e dyte..!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga beni_gjilann
hajde perhajr,,, a qik a djal hahah nese eshte djal te qes pushke ,hehehe

qkas po bahet more ivvv i ka ndrru djali organet se i ka pelqy me kan femen edhe tash hmmm ka pas qef me ba edhe femijj =)


hahahahha beni plaq qka me ke shti me kesh hahahahahahahahahahhahahahaahahahahaha


nime a kini pa more tash edhe ne gjermani ka dal ni mashkull shtatzan kukuuuuuuuu ni nat ne tv e pash haj me det haj naj dit veq kur te bahet edhe naj elefant njeri e me bo fmi hahahhaha njeri po mendoj hahahahaha

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: BlueStar BlueStar ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.000
Mosha: 21
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 26.700 dediEURO
14.12.2009 00:46 / Postimi 23. nė kėtė Faqe. RE: "Mashkulli shtatzene” ka lindur femijen e dyte..!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ooo ata duhet me kap me fur si sadam hysenin, aj lop te koka bre hahahahhhaha

hajde njo po tdytin

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 145 145 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lolababy Lolababy ėshtė Femerore Offline
Shenime: 632
Mosha: 22
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 16.800 dediEURO
23.08.2009 01:05 / Postimi 24. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po e Kam Pa ne Tv Zot Ne Dor Tane Qkas po Ndodh 8o

Signatur: .....Nuk Jam Ma e Mira, Po Ma Te Mir Se Un S´ka.....

=) =) =) =) =) =)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 27 27 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
22.08.2009 12:34 / Postimi 25. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pa plam a... qkas po nika njeri

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1819 1819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 3.376 | Dje: 17.935 | Gjithsej: 263.611.417