radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » A besoni në ekzistencën e UFO-ve ???
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes A besoni në ekzistencën e UFO-ve ???


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
22.12.2016 05:12 / Postimi 1. nė kėtė Faqe. A besoni në ekzistencën e UFO-ve ???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: jo,

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 25.782
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
02.07.2013 02:04 / Postimi 2. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Msa do njerz qetu ne Forum Äq. Ne UFOs bre

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
02.07.2013 01:22 / Postimi 3. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Universi i madh pa fund
me qindra e mira Galaxia jan
e sa Sistema Djellor

Masi po dho njerz ne boten ton si Ufo se jan pse mos me pas a?

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1819 1819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
24.02.2013 12:35 / Postimi 4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Vetem ne mendjen e tona...

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 43.444
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.765 dediEURO
02.02.2013 21:17 / Postimi 5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Jo nuk besoj se skam pa asnjeher as qe e dij qe egzistojn

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1281 1281 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
02.02.2013 21:16 / Postimi 6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Joooo une besoj vetem ne allah....

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Yllka-Zeshkane Yllka-Zeshkane ėshtė Femerore Offline
Shenime: 11.911
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 369.125 dediEURO
04.03.2011 00:22 / Postimi 7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Se di asgje nuk besoj pa e pa me syt te mi ather besoj :)

Signatur: Nene ti shkove ne tjetren bote ketu me le mua,me sun ta ndegjoj nga ti fjalen, bije te dua. Te mori Zoti ty moje nene e me la mua pa ty merzitem shume moj,NENE qe smuj te shof me sy.Gjithmone do te dua ,Nene do me mungosh zemra me dhemb kur ti sje me mua.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 450 450 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.602
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.251 dediEURO
04.03.2011 00:20 / Postimi 8. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po kur ti sho me sy vet apo kur ta shtrojm nje gjygym me qaj bashk per ndryshe

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Buona Buona ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.060
Statusi: i/e Fejuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 75.869 dediEURO
04.03.2011 00:16 / Postimi 9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Joooo a thua egzistojn a ? Se besoj dhe Pik.

Signatur:
Une jam keshtu, nuk do me ndryshoni KURR....Njihmeni nese keni DURIM.
As Dielli as Hana s'jane takue dot.

Jam e embel si sheqer

B u o n a

Ngjyra vere!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1310 1310 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
04.03.2011 00:12 / Postimi 10. nė kėtė Faqe. RE: A besoni në ekzistencën e UFO-ve ???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Joooo

Signatur:
Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1518 1518 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Sweet_Dreams Sweet_Dreams ėshtė Femerore Offline
Shenime: 103
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 2.850 dediEURO
10.04.2010 22:27 / Postimi 11. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga dedi4u
po more ka UFO edhe Shriga ka... pse mos me pas? Pse veq njerz me pas ne ket Galaksi....


Met drejt e ke,sepse edhe njerzit ja kan nis mu ba si UFO

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 8 8 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dedi4ua dedi4u ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 9.636
Postimi imė i pari
Pasuria: 373.536 dediEURO
22.08.2009 12:50 / Postimi 12. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: po more ka UFO edhe Shriga ka... pse mos me pas? Pse veq njerz me pas ne ket Galaksi....

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1819 1819 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: harisi-pr harisi-pr ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.197
Mosha: 34
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 41.426 dediEURO
30.04.2009 16:36 / Postimi 13. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: une besoi se ka ufo edhe njo ata jan shum ma te meqem se ne se na i ken zbul prej vitit 1913 edhe u ba publikisht ne ter boten se ka edhe tjeter bot perveq planetit tok po ata e din na ku jetoim po na ende nuk e dim ne cillin planet ata jetoin e kam pa 1 emison CIA e amerikes qe a ka qit para nja 3-4 vitev metalin mjeteve fluturuse te tyre mundesh me kap 1 cop e shtin krejt ne grusht edhe si ta leshon ajo prap kish me u shtri shum elasik ai metali i tyre

Signatur: ][\][ (( )) ][_ ][ ][\/][ ][ "]["

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 127 127 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lejlaa Lejlaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.294
Mosha: 21
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 34.524 dediEURO
30.04.2009 15:01 / Postimi 14. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Balada
Citati:
Oregjinal nga Lejlaa
Une vetem doja te jepja nje sqarim sepse Shume e ngatruar si fillime kjo teme nuk kuptoj gje (flitet per UFO) e jepet pergjigje per njerez jeshil ?

UFO (sqt. OFP) është akronim për Unidentified Flying Object, që në shqip do te thote objekt fluturues i paindentifikuar (OFP). Termi UFO perfshin çdo objekt fluturues te cilin shkencetaret nuk kane arritur të indentifikojne. Ne shume raste është bere fjale vetem për dukuri siç jane: renia e yjeve, kometat, ose dukuri te tjera natyrore, sinjalet e te cilave janë kapur keq nga satelitet për tu quajtur me pas UFO.
Me UFO perfshijme çdo objekt ose krijese te çuditshme fluturuese por qe siç e shpejguam me sipër termi perfshin pamundesine për ti indentifikuar dhe jo për ti perjashtuar nga fakti qe mund te jene dhe diçka tokesore. Fjalet UFO dhe jashtëtokësorë nuk janë i njejti koncept. USO (Underwater Submerged Objects). Disiplina e studimit te tyre quhet ufologji dhe cilesohet si pseudoshkence...

Kjo ishte vetem edhe nje sqarim paksa per temen,sepse edhe une deri vone nuk e kam kuptuar,dhe se kam bere dallimin mes ketyre dy termeve qe nuk jane te njejta....


Lejla këtë spjegim të detajuar e ke kopjuar nga ''enciklopedia e lirë'' e dim shumë mirë që është një gjë misterioze e që gjer sot askush nuk e ka definuar dhe që japin mendime të detajuara pothuajse jo të njejta por sërish me të njejtin kuptim.

Të përshëndes!


Po normal nuk them se nuk eshte i kopijuar,ngase nuk kisha informacione me te detajuara rreth kesaj,mirpo ty duke pasur parasysh se krejtesisht tema eshte e kopijuar nga po i njejti burim,te pakten eshte dashur me shume te japesh shpjegime rreth asaj,pasi qe edhe paske verejtur,apo me mire te them se e paske pare te na njoftosh me shume rreth ketij fenomeni,dhe jo te merren edhe fotot e copijuara,poashtu nga ajo qe ty e quan ''Enciklopedi e lire''

Upss harrova,edhe ca shkrime tjera kam pare ketu,dhe poashtu mora shume informacione,por cuditerisht ato nuk qenkan,nuk e di i kane fshire vete anetaret apo,eshte faji tek moderatoret e nderuar ;) ;) Doja pak sqarime rreth kesaj..

Gjithe t'mirat ''moderatore e nderuar''..

Signatur: ''Po qe se hunda nuk të nuhat dot, të paktën mos e fajëso trëndafilin!.''

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 94 94 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Balada Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
30.04.2009 01:11 / Postimi 15. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Lejlaa
Une vetem doja te jepja nje sqarim sepse Shume e ngatruar si fillime kjo teme nuk kuptoj gje (flitet per UFO) e jepet pergjigje per njerez jeshil ?

UFO (sqt. OFP) është akronim për Unidentified Flying Object, që në shqip do te thote objekt fluturues i paindentifikuar (OFP). Termi UFO perfshin çdo objekt fluturues te cilin shkencetaret nuk kane arritur të indentifikojne. Ne shume raste është bere fjale vetem për dukuri siç jane: renia e yjeve, kometat, ose dukuri te tjera natyrore, sinjalet e te cilave janë kapur keq nga satelitet për tu quajtur me pas UFO.
Me UFO perfshijme çdo objekt ose krijese te çuditshme fluturuese por qe siç e shpejguam me sipër termi perfshin pamundesine për ti indentifikuar dhe jo për ti perjashtuar nga fakti qe mund te jene dhe diçka tokesore. Fjalet UFO dhe jashtëtokësorë nuk janë i njejti koncept. USO (Underwater Submerged Objects). Disiplina e studimit te tyre quhet ufologji dhe cilesohet si pseudoshkence...

Kjo ishte vetem edhe nje sqarim paksa per temen,sepse edhe une deri vone nuk e kam kuptuar,dhe se kam bere dallimin mes ketyre dy termeve qe nuk jane te njejta....


Lejla këtë spjegim të detajuar e ke kopjuar nga ''enciklopedia e lirë'' e dim shumë mirë që është një gjë misterioze e që gjer sot askush nuk e ka definuar dhe që japin mendime të detajuara pothuajse jo të njejta por sërish me të njejtin kuptim.

Të përshëndes!

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: Lejlaa Lejlaa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.294
Mosha: 21
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 34.524 dediEURO
29.04.2009 22:59 / Postimi 16. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Une vetem doja te jepja nje sqarim sepse Shume e ngatruar si fillime kjo teme nuk kuptoj gje (flitet per UFO) e jepet pergjigje per njerez jeshil ?

UFO (sqt. OFP) është akronim për Unidentified Flying Object, që në shqip do te thote objekt fluturues i paindentifikuar (OFP). Termi UFO perfshin çdo objekt fluturues te cilin shkencetaret nuk kane arritur të indentifikojne. Ne shume raste është bere fjale vetem për dukuri siç jane: renia e yjeve, kometat, ose dukuri te tjera natyrore, sinjalet e te cilave janë kapur keq nga satelitet për tu quajtur me pas UFO.
Me UFO perfshijme çdo objekt ose krijese te çuditshme fluturuese por qe siç e shpejguam me sipër termi perfshin pamundesine për ti indentifikuar dhe jo për ti perjashtuar nga fakti qe mund te jene dhe diçka tokesore. Fjalet UFO dhe jashtëtokësorë nuk janë i njejti koncept. USO (Underwater Submerged Objects). Disiplina e studimit te tyre quhet ufologji dhe cilesohet si pseudoshkence...

Kjo ishte vetem edhe nje sqarim paksa per temen,sepse edhe une deri vone nuk e kam kuptuar,dhe se kam bere dallimin mes ketyre dy termeve qe nuk jane te njejta....

Signatur: ''Po qe se hunda nuk të nuhat dot, të paktën mos e fajëso trëndafilin!.''

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 94 94 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Anita Anita ėshtė Femerore Offline
Shenime: 2.157
Mosha: 31
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 58.811 dediEURO
29.04.2009 12:22 / Postimi 17. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po Un Besoj se pse mos te besuar kurse shum gjera jon verteuar dhe jon per te besuar!
dhe menodj se ka dhe shum gjera te ndryshme gjat kohesh ende dote dalin dhe dote verteohen se nuk besoj qe toka esht i vetmi planet ne ket bon po mendoj se ka dhe shum e shum planete te ndryshme...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 149 149 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Hysis Hysi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.602
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 288.251 dediEURO
29.04.2009 12:04 / Postimi 18. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ka shenja se mund te kete.Nuk mund te mohoj por ndoshta edhe te besoj
Nuk edi por ndoshta ngapak mund te besoi jam nga ana e besimit.

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 435 435 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: donna donna ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.281
Mosha: 23
Postimi imė i pari
Pasuria: 34.977 dediEURO
29.04.2009 11:53 / Postimi 19. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Jo nuk besoj qe ka

Signatur: Kur ti linde qave kurse te tjeret qeshen, jetoje jeten ne at menyr
qe kur te vdesesh te shkosh i qeshur kurse te tjeret te qajn

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 38 38 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KaTiLe KaTiLe ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.479
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 144.073 dediEURO
29.04.2009 11:52 / Postimi 20. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Balada te lumt nje Teme shum e mir.. edhe pse un si besoj ktyre gjerave...

Nuk do te thot se mohoj qe ska krijesa tjera, por me gjithate nuk besoj konkret ne UFO apo ALIEN..
Sikur te ishte e mundur te kete jashtoksore, athua qenkan me te menqur se njeriu.. pasi siq i shohim neper media se kan zbuluar mjete fluturuse me teknik te fort.. Ather po deshka me pas edhe fabrika me drita e kuedi cka ata ne boten e tyre... Por secili ka mendimin e vete per ksi gjera....ju falemnderit...

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 315 315 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Balada Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
29.04.2009 11:42 / Postimi 21. nė kėtė Faqe. Achtung A besoni në ekzistencën e UFO-ve ???
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: UFO = Unidentified Flying Object = Objekt Fluturues i Pa-Idetifikueshëm
Alien = Jashtokësor


Disa thonë të besojm vetëm në atë që shikohet me sy! A besoni se në të gjithë këtë univers i është dhënë mundësia vetëm njeriut të jetoj?! Kurse gjërat që nuk i shikojm janë me mijëra...! e që teknologjia nuk ka arritur ende gjer në atë masë.

Sikur të gjurmojm më tepër do shohim se nuk jemi vetëm ne që jetojm në këtë planet të tokës, e dim shumë mirë që ka dhe planete të tjera dhe në ato planete jeton dikush!

Secili nga ne, ka par video dhe foto të ndryshme të Alienëve dhe të UFO-ve por dhe vizatime të ndryshme që janë bërë mbi grurë!!! dhe thuhet që janë shumë të avancuar në intelegjencën e tyre, shumë e më shumë se ne!

A besoni ju në UFO apo në Aliena?

A i keni par ato ndonjëher?

Apo a keni par ndonjëher ndonjë vizatim të tyre që kanë bërë në grurët (në tokë) ?


p.s. Unë kam parë një vizatim të till, në periferi të qytetit tim, kam shkuar special të ta shohë nga kurreshtja ime, mbasi shkruanin gazetat dhe flisnin pothuajse të gjithë mediat për atë gjë! dhe në atë vend kishte shumë shumë njerëz që kishin shkuar me i vizitu me aparate të ndryshme, ishte dicka e mahnitshme por shumë misterioze që nuk e dinte askush, si erdhi kjo dhe si e kanë bërë, ishte vizatim gjigant i madh shumë!!! Por aq bukur sa që vërtet ishte për tu çuditur! JA DHE FOTOJA E PAR QË E SHIHNI ËSHTË VIZATIMI I TYRE QË JU FOLA NË PERIFERI TË QYTETIT KU UNË JETOJ!


Pres me padurim mendimet e juaja

Pėr tė shkarkuar nga Balada: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
swisstxt20070727_8060615_0.jpg
alg4small.jpg
OVNI.jpg
Ucrop.jpg
ufo1crach.jpg

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 1.152 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.469