radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » 5 Pyetje per Burrat...!!!
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes 5 Pyetje per Burrat...!!!


Informatat nga: nëntorii Offline
Shenime: 544
Mosha: 5
Statusi: i/e Ndahur
Postimi imė i pari
Pasuria: 14.000 dediEURO
07.01.2009 17:35 / Postimi 1. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Po
1. --> A mundeni që pa vërejtje xhelozie të duroni gjersa vallëzonë me meshkujt tjerë dhe nga ata pranon shprehje të kujdesit të imtë?

1.Nesë jan meshkuj qe nuk bejn pjes ne shoqrin time nuk e pranoj.


2.--> A e shfrytëzoni pikërisht secilin rast që t'i thuani se sa e pashme është dhe sa e doni?

2. Po ketë do ta bej kuptohet nesë është e pashme, qe do ta dua do jua them patjeter...
3.--> A ia përkushtoni së paku gjysmën e kohës tuaj të lirë?

3. Po edhe ma shumë nese mundem.4.--> A përpiqeni të kuptoni ndryshueshmërinë e natyrës së femrës? A i ndihmoni në çastet e lodhjes dhe rraskapitjes nervore?

4. Patjeter do perpiqem, Po do ta ndihmoj.


5.--> A përpiqeni për të mos e kritikuar para të tjerëve?

5. Kete nuk do ta bej kurr, qe te vej ne pozit te pa lakmushme para tjerve..

Signatur: i blokuar për qeshtje primitive

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1 1 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
06.01.2009 20:54 / Postimi 2. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: edhe pse nuk jam i martuar po perpiqem te pergjigjem ne kto pytje mendoj qe ne kto pytje mund te pergjigjet gjith se cili mashkell1. --> A mundeni që pa vërejtje xhelozie të duroni gjersa vallëzonë me meshkujt tjerë dhe nga ata pranon shprehje të kujdesit të imtë?

Do te mundohem nuk e di nuk me ka ndodh nje gje e till, nuk e paskam mendu ket gje


2.--> A e shfrytëzoni pikërisht secilin rast që t'i thuani se sa e pashme është dhe sa e doni?

Ndoshta se silin rast jo se mendoj qe me kalimin e kohes behet e teper pak por ne disa raste po pse jo.


3.--> A ia përkushtoni së paku gjysmën e kohës tuaj të lirë?

Po gjithsesi qe ja perkushtoj


4.--> A përpiqeni të kuptoni ndryshueshmërinë e natyrës së femrës? A i ndihmoni në çastet e lodhjes dhe rraskapitjes nervore?

Po Po patjeter qe i kuptoj dhe do te perpiqesha qe ti ndihmoj.5.--> A përpiqeni për të mos e kritikuar para të tjerëve?


Sigurisht qe ne pranin e dikujt ne asnje menyr nuk do ta kritikoja sepse per mendimin tim kjo eshte nje poshtersim


Mirmbetshi!!

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
06.01.2009 20:22 / Postimi 3. nė kėtė Faqe. 5 Pyetje per Burrat...!!!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: op pres...te lexoj pak nga ju te gjith qe jeni te martum ;)

1. --> A mundeni që pa vërejtje xhelozie të duroni gjersa vallëzonë me meshkujt tjerë dhe nga ata pranon shprehje të kujdesit të imtë?

2.--> A e shfrytëzoni pikërisht secilin rast që t'i thuani se sa e pashme është dhe sa e doni?

3.--> A ia përkushtoni së paku gjysmën e kohës tuaj të lirë?

4.--> A përpiqeni të kuptoni ndryshueshmërinë e natyrës së femrës? A i ndihmoni në çastet e lodhjes dhe rraskapitjes nervore?

5.--> A përpiqeni për të mos e kritikuar para të tjerëve?

Pershendetje;)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 510 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.827