radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » "SMS" humoristike per dashuri..
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

Shko tek fundi i Faqes "SMS" humoristike per dashuri.. 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
23.10.2008 00:57 / Postimi 26. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga OOOOOO
ne ket nat të erret e të ftoht,
të kerkoj e nuk te gjej dot ,
veres me ke kall,
e tash të kerkoj me mall,
gjthmon të mbaj ne kujtime,
ku je fshehur pizhamja ime.

hahahahahha OOOOO po kam qesh shum meket poezi haha ani pixhamja ime hahahaha ;)

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
19.10.2008 01:16 / Postimi 27. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: N.Q.S e lexon ket mesazh me ke borxh nje perqafim,n.q.s e fshin nje puthje n.q.s e ruan nje takim, dhe ne qoftese nuk me pergjigjesh me ke borxh te gjtha :D

*******

Nese degjon telefonin qe nuk bije ta dish se jam un ajo qe nuk kujton per ty :P

*******

Policija ben te ditur se personi qe mer ket sms esht ne kerkim.Akuzohet se ka rembyer Zemren time,,,,,,Policia shton gjithashtu se mund ta mbaj sa te doj por t'mos e Lendoj

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 2 Vlerėsime
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SHOKO SHOKO ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 409
Postimi imė i pari
Pasuria: 10.480 dediEURO
18.10.2008 05:09 / Postimi 28. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: e di se kur te lexosh ket SMS do te mendosh
veq per ket ta kam kerku numrin.
Me beso jam mendu gjat
a te pyes apo jo.
E di se ndoshta eshte shum heret qe te pyes
por nuk mund te durohem me.
Te qmoi shum dhe besoi se dote me pergjigjesh
sinqerisht,kam respek te tepert per ty
prandaj me mundon shum
qe te them me nje fjal
ate qe me sillet neper kok
qe shum koh
.Qe prej dites se par
kur te njof ty kam menduar se
pergjigjejen do ta gjej tek ti
te lutem mos u hidhero
se po te pyes
por vetem me thuaj se
A ndjersiten bubrrecat
kah te bajn troshat ne shpin??

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 34 34 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
17.10.2008 18:53 / Postimi 29. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: OK jura ka shum tema tjera per me hyj, dhe mos hyn aty ku nuk te palqen :D


Per ata qe ju pelqejn hehe ;)


Te kam menduar per gjithe naten, dhe arrita ne nje
konkluzion. ISHTE ME MIRE TE FLIJA ! ! !

*****************

Natyra te dha shume, bukuri, fizik, bollek, inteligjence. Po ti
tani do me thuash pse i rrefuzove

******************


Ti je ylli im i rene nga qielli. Gjynah qe re me fytyre.

*******************
Nje majmun pyet mamin o maaaa pse jemi kaq te shemtuar ne, pse qan te keqen mami ti ske par ate qe po lexon mesazhin.

*******************

Oj Vajzo ti ke nje difekt.....Ty te ka lon skulptori per gjysem
Prandaj je kaq e shemtuar

*****************
Ky sms eshte derguar qe ne 1949 nga nje Qender Studimore Amerikane, ne kerkin te nje qenei shume inteligjente.
Nqs te ka ardhur ty,misioni paska deshtuar.

*****************

INFO: Policia po kerkon nje te dyshimte te bukur, intelligjent, e modern. Ti s'ke pse frikesoshesh, po une, une ku te fshihem?

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
17.10.2008 17:54 / Postimi 30. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: shum te mira lazdranja:)

ha ha mali :) nuk je normal me ato argeta ncnc:) me ke be koken Arget sod :)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nora Nora ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.601
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.857 dediEURO
17.10.2008 16:39 / Postimi 31. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: :P Futesh ne dhomen time te erret, hipen mbi trupin tim nudo, gjen vendin qe
te pelqen me shume e fillon te thithesh. Ahh mushkojne e mallkuar.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 291 291 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fjonucci fjonucci ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25
Mosha: 19
Statusi: i/e Ndahur
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.000 dediEURO
17.10.2008 14:12 / Postimi 32. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: o shpirti im
o ylli botes
tuj menu per ty
harrova mi dhan son lopes!

*****************************************

Signatur: [align=center]Stop Dreaming.....Start Living[/align]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 4 4 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
17.10.2008 14:03 / Postimi 33. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga dj_mali_sk
Citati:
Oregjinal nga Lazdranja
Citati:
Oregjinal nga dj_mali_sk
[quote]Oregjinal nga Lazdranja
hahahaha qe per ty nja kojshiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahha

Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...! :D :P


hahahaha
NUK PI CAFFE PA TY
SE NUK ME PIHET CAFFJA
POR HA ARGETA PA TY
SE ME HONGER BASHK, MI HAN KREJT TI HAGAGAGAAGAGAGA
hahahahahahahhahahahahahahaha ooooooooo bre kojshiii ha argeta ti :P
ty tu thaft dora që nuk po më shkrun,naten e dasmes ti u bofsh hor,diten e dasmes raft një metër bor tu nalt rryma 24 orë
hahahahhaa oooo ty hahahahahaha

Je aq i shemtuar, sa kur kalon afer kompjuterit aktivizohet
antivirusi.

***************

Kjo bukuri, kjo zgjuarsi,
dhe keto sy qe shohin plote magji,
ndonjehere zoti i mbledh tek nje njeri,
nejse, boll fola per veten, :P nga ju c'kemi? :D

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
17.10.2008 13:54 / Postimi 34. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ai: bukuroshe vetulla pe
do vi sonte natene
nga muri do hidheme
ta di se te vriteme

ajo: mos ki frik o budalla
ketu plumb e thika ska
po lodra e shaka
nga akshami ne sabah

***************

Duke u tundur rruges
pran meje kalon
me bisht te syrit sheh
dhe rrugen vazhdon.

Ah...!Ky minifundi
qe s'te le rehat
njeher ulet poshte
njeher ngrihet lart.

Mos u hiq ashtu
te njoh qe me par
Te njeh e gjith lagja
ty moj vajze e "mbar".
******************

Me syt e tu te bukur
Me more mua ne qafe
Teksa ecja e te veshtroja
Me makine, shtypa nje plake
**************************

Une pi birr, ti pi kos
e te thash mos u merakos
une pi konjak, ti pi dhall
ate shpull qe te gjujta, ma bej hallall
une ha buk, ti gjel deti
ma le njehere
se nuk u be qameti...

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nora Nora ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.601
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.857 dediEURO
17.10.2008 13:08 / Postimi 35. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hallo zemer
ku je qe ste kam pa
qe disa dite,o e lumja une
qe i paskam pushu syt :P

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 291 291 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
16.10.2008 19:44 / Postimi 36. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga dj_mali_sk
Citati:
Oregjinal nga Lazdranja
hahahaha qe per ty nja kojshiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahha

Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...! :D :P


hahahaha
NUK PI CAFFE PA TY
SE NUK ME PIHET CAFFJA
POR HA ARGETA PA TY
SE ME HONGER BASHK, MI HAN KREJT TI HAGAGAGAAGAGAGA

ty tu thaft dora që nuk po më shkrun,naten e dasmes ti u bofsh hor,diten e dasmes raft një metër bor tu nalt rryma 24 orë[/B][/I][/COLOR]

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_malis dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 11.161
Mosha: 35
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 306.814 dediEURO
16.10.2008 19:41 / Postimi 37. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Lazdranja
hahahaha qe per ty nja kojshiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahha

Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...! :D :P


hahahaha
NUK PI CAFFE PA TY
SE NUK ME PIHET CAFFJA
POR HA ARGETA PA TY
SE ME HONGER BASHK, MI HAN KREJT TI HAGAGAGAAGAGAGA

Signatur: Veq ne rafte ke per t'me gjet, sa me t'ngjall n'kujtime, e une n'toke kam per tu tret, n'mur do t'zbehet ftyra ime!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1471 1471 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
16.10.2008 19:37 / Postimi 38. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hahahaha qe per ty nja kojshiiiiiiiiiiiiiii hahahahahahha

Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...! :D :P

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
16.10.2008 15:46 / Postimi 39. nė kėtė Faqe. "SMS" humoristike per dashuri..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Nganjeher duhet edhe SMS per te qeshur me partenerin :D
70% e din qe te dua 80% e din se smund te jetoj pa ty 90% e din se smund te jetojm te ndar 100% po te genjej o budall :P

*************

ty tu thaft dora që nuk po më shkrun,naten e dasmes ti u bofsh hor,diten e dasmes raft një metër bor tu nalt rryma 24 orë :P

**************

Si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme.. :P .

***************
E di ,i dashur , po kaloja prane nje dyqani dhe vura re dicka qe ty te mungon , vendosa te ta blija , hyra brenda por kasapi me tha:-Me vjen keq por trute jane mbaruar !!! :P

****************
Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...! :D

****************

Kesh ni dit ne kopsht zoologjik,20 euro i dhash me pa Luani,50 euro i dhash me pa Tigrin,ikisha dhan edhe 1000 Euro veq me pa qit majmunin qe pe lexon ket Sms... :P

Vala 900,personin qe keni kerkuar shume e keni nervozuar sepse mesazhe moti nuk i keni derguar nese edhe kesaj here nuk i dergoni edhe me teper do ta nervozoni.. X(

*****************

Sapo degjova ne lajme qe nje person i shkurter i shendoshe i shmetuar me bibilush te vogel eshte zhdukur,zemra mu drodh mendja me shkoi te ty.A je mire??? 8)

Merr pjese ne ne diten boterore kunder semundjeve mendore,dergoja kete sms nje personi te semure pshikik ashtu sic ta dergova dhe une TY!!! :]

******************


1000 veta jan tu nejt,
100 jan tu punu,
10 jan tu mesu,
5 internetin tu e shfletu, dhe
1 budall qe po lexon ket sms... :P


dua te ndjej.,.
,kur me prek.
,.,me lemon me kujdes,.,
.ti je shpirti im
ahh sa te dua SAPUNI im :D

*****************

dy majmune jane larguar nga kopshti zoologjik me nxitim... njeri u kap ne largim kurse tjetri po lexon sms-ne tim.... :P :Pspresoj te ju ken pelqy ;)

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): e kaluara 1 [2]

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 861 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.178