radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<< 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: BL-DjLLoKuMi BL-DjLLoKuMi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.850
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 70.921 dediEURO
30.05.2007 18:17 / Postimi -24. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: awawawaw kadalni more mos u nxeni kaq shpejt po ju bajm juve DJ e tani kqyrne a esht let me pune si Dj ne radio se me fol esht shum thjesht

Dj-Pizza halla se deri tash boll mir i ka jap Urimet .etj..

E mos folni veq ka fryen era :P

Tungi

Signatur: ¸.•*¨)* : : . •°::: ::: ::: ::: OLSA & OLTI ::: ::: ::: ::: Shpirtat e Babit ::: ::: ::: :::°• . : : *(¨*•.¸

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 485 485 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
30.05.2007 18:06 / Postimi -23. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
Citati:
Oregjinal nga Kumanovarja
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
Dj-drini


:evil:
Qka e ka udheheq e ka Udhëheq sbon me ja hup se kerkush hala qetu sun e ka udheheq ma mir edhe ska me mujt kerkush kur ja niske drini na knaqkee breee...Hamamin Tem drini na knaqke ai ai ai po de nuk ka pas bre po qy ti po me kallxon se a ka pas e a ka duhet me ja dhan doren DJ Pizzes se asht me i mir se drini :D :P ...jo te hankshin maqorrat

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Arta Arta ėshtė Femerore Offline
Shenime: 849
Mosha: 00
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 22.775 dediEURO
30.05.2007 16:59 / Postimi -22. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ooo mue mu ka prish radia spo di kujna me ja dhan voten dj. pizzen e kom ni ama dj. llokumin hala jo ishalla um ndriqet tash ju pershendes

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 52 52 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
30.05.2007 16:50 / Postimi -21. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Kumanovarja
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
Dj-drini


:evil:
Qka e ka udheheq e ka Udhëheq sbon me ja hup se kerkush hala qetu sun e ka udheheq ma mir edhe ska me mujt kerkush kur ja niske drini na knaqkee breee...

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Kumanovarja Kumanovarja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.393
Mosha: 20
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 37.475 dediEURO
30.05.2007 14:03 / Postimi -20. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Trimi_2005
Dj-drini


:evil:

Signatur: Baby, kur une foli, ti shuj, kur une shuj ti apet mos fol se une foli apet :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 95 95 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trimi_2005 Trimi_2005 ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.084
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 108.075 dediEURO
30.05.2007 11:37 / Postimi -19. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Dj-drini

Signatur: Mbylli syt e kthehet Lumturia por me 1 djal tjeter e n'kujtime Tmia

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 81 81 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Kumanovarja Kumanovarja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.393
Mosha: 20
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 37.475 dediEURO
30.05.2007 10:57 / Postimi -18. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: S'kam pas rastin ndonjehere me ndegju dj LlOkumin duke e udhehequr emisionin apo duke lexuar pershendetje keshtu qe s'di qa te them ?( Po DJ Pizza ky valla mir i lexon pershendetjet, edhe mir fol me ndegjeusit, keshtu qe s'kam ndonje mendim negativ per asnjonin. :]

hajt mir mbetshit :)

Signatur: Baby, kur une foli, ti shuj, kur une shuj ti apet mos fol se une foli apet :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 95 95 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
29.05.2007 21:16 / Postimi -17. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Pajtohem me ty Anita ...

Vertet asht DJ-Pizza me i mrekullueshem edhe na Jena te kenqat me punen e ti vetem vazhdo Naim suksese ne te ardhmen flm per punen qe ke ba 3 Muaj pa nderpreh ... :)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Anita Anita ėshtė Femerore Offline
Shenime: 2.157
Mosha: 31
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 58.811 dediEURO
29.05.2007 13:41 / Postimi -16. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Pershendetje se pari te gjithve qetu qka keni shenu une pak si me vones po shkruj ne ket tem por qetasht pata koh ma shum ti lexoj te gjitha. Mir ju e keni dhan te gjith ekeni dhan mendimin e juj ok ky esht mendimi juaj po bonu fer te gjith se as nja gati nga ju nuk e din se si esht mej majt urimet 3-4 or siq i man ka njeher Dj_Pizza dhe i cili punon deri ne ora 22:00 qe e man punene e vet edh si te vjen ulet ne pc mena argetu neve te gjith ndegjust e radiodedi24 se ju let folni po as nja nuk e dini se si esht e di uen vet se e kom provu mej majt radijon lexu pershendetjet dh mi pranu telefonatat dhe tjetra esht se Dj_Pizza qe 3 muj pa nderpre e man radijonin 24 or vet e bonu pak me ma shum ndergjejen e mos kritikoni shum po falemenderoni Dj_Pizzes se esht i mrekulushem dhe na argeton shum mir e qka i perket talavas nuk ka aj faj se at po e lypin ndegjust e aj esht atu per mej plotsu deshira e ndegjusve te radiodedi24 e qeshtu: Une muj me than se Dj_Pizza esht i mrekullushem dhe une ne emer te Stafid dedi24 e falemenderoj Dj-pizzen dhe vetum Vazhdo se je i mrekulushem.. E qka i perket Dj_llokumit edh aj esht i sukseshum ne radi po dj-pizza esht aj qe esht mas aktiv ne radi, Ju pershendes dhe ju faliminderit per mirkuptim..


*Anita*
ADMINE

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 149 149 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: M!n4 M!n4 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.309
Mosha: 30
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 40.897 dediEURO
06.04.2007 18:38 / Postimi -15. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga *Dj*LLoOoKumMii4u*
Citati:
Oregjinal nga FeMeR Pa KoMeNT
per Dj-PiZZeN kisha hen se esht i njohor pro njo eka kshtu pik i pyt njerzt si ikan emrat se thrasin me pseodonime si psh mua me bon teper nervoz kur tem pyt kshtu por ne pergjethsij me pelqen si udhhets eh ky orarin teper te von sun pe ngoj valla


ehh per ket Dj-LLoKuMin4u mka len pram teper pershtypje mka pelqy shummm si ika udhheq Urimet dhe pershendetjet dhe se nuk ekan ndegjuar krejt se jam kon e dekt per gjum tybe edhe se ekish orarin e urime teper te bukur bash per mu 21-23 super veq vazhdo loqka motres perpara

kshtu ashtu ju uroj gjithve fat lumturi ne gjdo hap tjetes


kalofshi mir


Motrushe flm une mendoj se edhe Dj-Pizza shum mir e udheheq programin amu vetem tishte orari prej ores 21-23 ishte ma mir??

Tung kaloni mir


por de vllavush qeky orar se kshtu me pelqen siq ekam shenu

Signatur: Verletze nie den Menschen,
den du liebst.
Denn er wird dir vielleicht verzeihen,
doch vergessen wird er nie!


live your life the way you like it like

!...Only God Can JudGe mE...!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 96 96 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Trina Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
06.04.2007 16:45 / Postimi -14. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Avv edhe mbram i ndegjova urimet, shum teper mirë po i lexon Dj-llokumi.. Shpresoj qe do tja fillon dhe me telefonata me kalimin e kohes i ka hije se teper mir po lexon.. Vetem suksese.. ;)

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: hati hati ėshtė Femerore Offline
Shenime: 133
Postimi imė i pari
Pasuria: 4.375 dediEURO
05.04.2007 03:28 / Postimi -13. nė kėtė Faqe. Augenzwinkern
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Valla dyt jan tmir kryesorja pershendetjet po naj lezojn :D :D :D :D
dyve suksese dhe mos lodhje ne pun

Signatur: Krejt Po e Shohim S'po Shkon Mo A Po Ju Doket Pernime Qe u Ba '' BOLL MA ''....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 32 32 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: BL-DjLLoKuMi BL-DjLLoKuMi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.850
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 70.921 dediEURO
04.04.2007 21:19 / Postimi -12. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga FeMeR Pa KoMeNT
per Dj-PiZZeN kisha hen se esht i njohor pro njo eka kshtu pik i pyt njerzt si ikan emrat se thrasin me pseodonime si psh mua me bon teper nervoz kur tem pyt kshtu por ne pergjethsij me pelqen si udhhets eh ky orarin teper te von sun pe ngoj valla


ehh per ket Dj-LLoKuMin4u mka len pram teper pershtypje mka pelqy shummm si ika udhheq Urimet dhe pershendetjet dhe se nuk ekan ndegjuar krejt se jam kon e dekt per gjum tybe edhe se ekish orarin e urime teper te bukur bash per mu 21-23 super veq vazhdo loqka motres perpara

kshtu ashtu ju uroj gjithve fat lumturi ne gjdo hap tjetes


kalofshi mir


Motrushe flm une mendoj se edhe Dj-Pizza shum mir e udheheq programin amu vetem tishte orari prej ores 21-23 ishte ma mir??

Tung kaloni mir

Signatur: ¸.•*¨)* : : . •°::: ::: ::: ::: OLSA & OLTI ::: ::: ::: ::: Shpirtat e Babit ::: ::: ::: :::°• . : : *(¨*•.¸

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 485 485 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: M!n4 M!n4 ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.309
Mosha: 30
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 40.897 dediEURO
04.04.2007 21:06 / Postimi -11. nė kėtė Faqe. Daumen hoch!
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: per Dj-PiZZeN kisha hen se esht i njohor pro njo eka kshtu pik i pyt njerzt si ikan emrat se thrasin me pseodonime si psh mua me bon teper nervoz kur tem pyt kshtu por ne pergjethsij me pelqen si udhhets eh ky orarin teper te von sun pe ngoj valla


ehh per ket Dj-LLoKuMin4u mka len pram teper pershtypje mka pelqy shummm si ika udhheq Urimet dhe pershendetjet dhe se nuk ekan ndegjuar krejt se jam kon e dekt per gjum tybe edhe se ekish orarin e urime teper te bukur bash per mu 21-23 super veq vazhdo loqka motres perpara

kshtu ashtu ju uroj gjithve fat lumturi ne gjdo hap tjetes


kalofshi mir

Signatur: Verletze nie den Menschen,
den du liebst.
Denn er wird dir vielleicht verzeihen,
doch vergessen wird er nie!


live your life the way you like it like

!...Only God Can JudGe mE...!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 96 96 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: BL-DjLLoKuMi BL-DjLLoKuMi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.850
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 70.921 dediEURO
04.04.2007 20:16 / Postimi -10. nė kėtė Faqe. RE: >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Hehe shum interesant

Ju pershendes flm per komplimente :P

;)

Signatur: ¸.•*¨)* : : . •°::: ::: ::: ::: OLSA & OLTI ::: ::: ::: ::: Shpirtat e Babit ::: ::: ::: :::°• . : : *(¨*•.¸

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 485 485 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
04.04.2007 18:29 / Postimi -9. nė kėtė Faqe. RE: >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga mitrovicalikja_qiki
hahahahahahahaha llokume po po dhe dj dedi eshte ma i mir dedin e kam vella me te mirn ketu dhe gjithe dedi eshte ma i mir ;) mos tanin ty oj kunata jem :D :D :D .... po dhe dj dedi i jep shum mir pershendetj dhe urimet dhe fol mir me degjus kurr thirrn nuk i nguc shum ,, dhe muziken e mir e lshon ne radio


valla mir e ki se ky dj pizza na myti me tallava non stop vetum tallava lshon ne radio dhe i len mashum tallava se sa kto tjera kange dhe per dyresh ja man shum nalt dj pizz kish qyre qka di une e qysh knoi une ,,,, ish kan mir se tallavan ne radio vetum pak me lshu e jo krejt oren vetum tallava nuk jen ne radion tallav ne .............. po dhe dj pizza punon mir veq qe i ka qitu behane te kqia se sen tjetr nuk jam kuder ti

per DJ LLokumin4u nuk kam qka te thom vetum qe ky eshte i mir per mi than pershendetj dhe urimet dhe nuk lshon tallava shum ky vetum pak po dhe punon mir shum ....


Po normal me dj-dedin nuk ka :D :D nuk ka si ai njeri ... ;) gjithcka din edhe gjitheher ma i miri asht :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Idealja Idealja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.458
Postimi imė i pari
Pasuria: 145.625 dediEURO
04.04.2007 13:48 / Postimi -8. nė kėtė Faqe. RE: >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: un mendoj se dj pizza e ka udheheq ashtu siq ka mujt me se miri e dj llokumin se kam ndegju por kam bindje qe edhe ati i shkon perdore :D

Signatur:
Askush se meriton lotin tend te art Qe del nga avulli i djegjes se shpirtit

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 388 388 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: hej mos luj me jet hej mos luj me jet ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.402
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 81.101 dediEURO
04.04.2007 13:40 / Postimi -7. nė kėtė Faqe. RE: >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Dj llokumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :P

Signatur: jeta eshte jet jetoje sa je i ri shfrytzoje

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 212 212 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Mitrovicalikja_Qiki Mitrovicalikja_Qiki ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.350
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 125.276 dediEURO
04.04.2007 11:25 / Postimi -6. nė kėtė Faqe. RE: >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hahahahahahahaha llokume po po dhe dj dedi eshte ma i mir dedin e kam vella me te mirn ketu dhe gjithe dedi eshte ma i mir ;) mos tanin ty oj kunata jem :D :D :D .... po dhe dj dedi i jep shum mir pershendetj dhe urimet dhe fol mir me degjus kurr thirrn nuk i nguc shum ,, dhe muziken e mir e lshon ne radio


valla mir e ki se ky dj pizza na myti me tallava non stop vetum tallava lshon ne radio dhe i len mashum tallava se sa kto tjera kange dhe per dyresh ja man shum nalt dj pizz kish qyre qka di une e qysh knoi une ,,,, ish kan mir se tallavan ne radio vetum pak me lshu e jo krejt oren vetum tallava nuk jen ne radion tallav ne .............. po dhe dj pizza punon mir veq qe i ka qitu behane te kqia se sen tjetr nuk jam kuder ti

per DJ LLokumin4u nuk kam qka te thom vetum qe ky eshte i mir per mi than pershendetj dhe urimet dhe nuk lshon tallava shum ky vetum pak po dhe punon mir shum ....

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 171 171 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
04.04.2007 10:54 / Postimi -5. nė kėtė Faqe. RE: >>Përshendetjet dhe urimet Ne Radiodedi24.com<<
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga mitrovicalikja_qiki
medimi im eshte keshtut qe te 2 i thain mir pershendetj dhe urimet,,,,,, po per dryshe DJ Lllokumi4u eshte ma i mir ne radio dediju pershendes


Ma i mir se dj-dedi a ?( ?( ?( ncuk ncuk:D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: _____ _____ ėshtė Femerore Offline
Shenime: 5.298
Postimi imė i pari
Pasuria: -550 dediEURO
04.04.2007 10:53 / Postimi -4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Dj-Pizza eshte me i njohur per ndegjesit e radios ...po ban edhe dj-llokumi me i dhan se e ndegjova mbram shum mir po i lexojke ...

amo dj-pizza vertet po e tepron me tallava amo vertet ai punon mir ...

dj-llokumit i uroj pun te mbar :D :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Ardixx Ardixx ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.552
Postimi imė i pari
Pasuria: 84.300 dediEURO
04.04.2007 07:13 / Postimi -3. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: thojn qe kur ska shi ban edhe bresher keshtu qe edhe kete te dyt meqense llokumin hala nuk e kam ndegju

Signatur: [i][size=14][color=purple][b]DASHURIJA U JEP MEND ATYRE QE SKAN,NDERSA U MERR MEND ATYRE QE KAN ..........[/b][/color][/size][/i]

[i][size=14][b]NENA ESHTE E VETMJA DASHURI E VERTET DHE E SINQERT NE KETE JET ,DHE PA INTERES........[/b][/size][/i]

[i][size=14][color=#ff0000][b]The day i will stop lovin YOU, is the day when I close my eyes .........[/b][/color][/size][/i]

[SIZE=16][I][B]At qe Zoti nuk me dhuroj ,nuk e kerkoj nga njerzit[/B][/I][/SIZE]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 679 679 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buli_vu buli_vu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 4.418
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 120.423 dediEURO
04.04.2007 00:27 / Postimi -2. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga lumi
Citati:
dyt por valla pa keq kuptime por dj-pizza vertet po e tepron me tallava sepse kur po e kerkon dikush naj keng te mirfillt nuk po e len kengen ndersa kur po eshte tallava po e len deri ne fund kengen e kjo nuk po me pelqen per dj-pizzen e nashta dj-llokumi e kish ndrru pak a

pa keq kuptime ju lutempo kqyre buli_vu a mundemm me jetu na pa buk edhe uj..
edhe dj pizza nuk mundet pa muzik nuk mundet hiq hahahahahah..

tung pershendetje
jo jo nuk jam une kunder nuk thash qe mos me lshu muzik por tallava me ndal be pak pse tjerat keng nuk i len shum pak dhe i nderpren ndersa tallavan i len deri ne fund vetem kjo po me pengon tjeter asgj nuk jam kunder
respekt !!!!!!!

Signatur: Mos prit zemren e dikujt, kur s'je zemra e askujt !

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 422 422 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Dj Noki* *Dj Noki* ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.895
Mosha: 87
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 265.303 dediEURO
04.04.2007 00:23 / Postimi -1. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
dyt por valla pa keq kuptime por dj-pizza vertet po e tepron me tallava sepse kur po e kerkon dikush naj keng te mirfillt nuk po e len kengen ndersa kur po eshte tallava po e len deri ne fund kengen e kjo nuk po me pelqen per dj-pizzen e nashta dj-llokumi e kish ndrru pak a

pa keq kuptime ju lutempo kqyre buli_vu a mundemm me jetu na pa buk edhe uj..
edhe dj pizza nuk mundet pa muzik nuk mundet hiq hahahahahah..

tung pershendetje

Signatur:
Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1518 1518 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fidani550 Offline
Shenime: 1.889
Postimi imė i pari
Pasuria: 50.475 dediEURO
04.04.2007 00:19 / Postimi 0. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: O KRYESORE AHSTE ME I LEXU DIKUSH MOS ME U NAL KREJTE HAHAH SHUM TE MIR JAN DYTE PERSHENDETJE PER TE DYTE

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 5 5 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 649 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.966