radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » Sa gjuh te huja i dini????
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes Sa gjuh te huja i dini????


Informatat nga: ShQiipeLaDy ShQiipeLaDy ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 23.550
Mosha: 30
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.046.700 dediEURO
11.11.2013 08:26 / Postimi -24. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Ka Cituar: ShQiipeLaDy
Kliko pėr tė lexuar Citatin
Postimi: Zemer

Signatur: Kush më ka njohur, nuk do të më harrojë kurrë..
Kush më ka harruar, në të vërtetë nuk më ka njohur kurrë.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 391 391 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: SStyle SStyle ėshtė Femerore Offline | postuar me Android
Shenime: 29.844
Mosha: 26
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 645.718 dediEURO
10.11.2013 14:37 / Postimi -23. nė kėtė Faqe. RE: Sa gjuh te huja i dini????
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjuhen Frange,, e kam mesu ne shkoll,, shkrim, lexim e komunikim...
Gjuhen Shqipe,, e kam mesu pa shkoll hiq, shkrimin e kam mesu neper libra e internet...
Gjuhat tjera di ngapak sa me u mar vesh por jo sikur shqip edhe frangjisht,,,, (italisht, anglisht, spanjolisht,, di nga nje fjal aty ktu lol se i kam pas pa tjeter ne shkoll lol por sju kam jap rendesi)

Signatur:
** Shqiperi me jep nder me dhe emrin Shqiptar ** 
•• Jam pėrgjegjėse per ata qė them, jo pėr atė qė kupton ti....✔ •• 
•i Zemer Prizren•
No copy, no paste..! 100% SStyLe...ShqipStare LoL 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 2794 2794 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: ShQiipeLaDy ShQiipeLaDy ėshtė Femerore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 23.550
Mosha: 30
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.046.700 dediEURO
10.11.2013 11:48 / Postimi -22. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 1.gjermane
2.anglisht
3.frangjisht

Zemer shqip mo dijet Zemer

Signatur: Kush më ka njohur, nuk do të më harrojë kurrë..
Kush më ka harruar, në të vërtetë nuk më ka njohur kurrë.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 391 391 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: linda_usa linda_usa ėshtė Femerore Offline
Shenime: 39.756
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.166.475 dediEURO
09.11.2013 16:03 / Postimi -21. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: anglisht dhe spanish :)

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1232 1232 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Shqipe Shqipe ėshtė Femerore Offline | postuar me Android
Shenime: 15.163
Postimi imė i pari
Pasuria: 418.619 dediEURO
09.11.2013 14:18 / Postimi -20. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjuhen me te Bukur Shqipen po ashtu edhe Gjermanishten Zori se spo kam qare sse as kta se kisha msu :P Me shume Gjuh as nuk du me dit me kaq ka me lan :P

Signatur: °•° Ndonjėherė bota tė duket e bukur, sepse dikush tė vlerėson pėr atė qė je . . jo pėr atė qė duhet tė jesh°•°

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 847 847 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: ShQiipeLaDy ShQiipeLaDy ėshtė Femerore Offline
Shenime: 23.550
Mosha: 30
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.046.700 dediEURO
09.11.2013 08:45 / Postimi -19. nė kėtė Faqe. RE: sa gjuh te huja i dini????
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjermanisht
Shqip
Frangjisht pak

Signatur: Kush më ka njohur, nuk do të më harrojë kurrë..
Kush më ka harruar, në të vërtetë nuk më ka njohur kurrë.

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 391 391 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: -Dreqi- -Dreqi- ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 19.162
Mosha: shum shum kam
Statusi: Në kërkim të fatit
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.304.922 dediEURO
11.03.2013 05:09 / Postimi -18. nė kėtė Faqe. RE: sa gjuh te huja i dini????
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Citati nga: BL-DjLLoKuMi
Shqip :D
Deutsch :P
etj,,,, sa mos me met pyk :D

Signatur: [url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img41.glitterfy.com/15146/glitte
rfy-flpbk508183852718141.gif[/img][/url]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1564 1564 Vlerėsime Positive / 4 4 Vlerėsime Negative


Informatat nga: harisi-pr harisi-pr ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.197
Mosha: 34
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 41.426 dediEURO
09.12.2009 13:23 / Postimi -17. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: un perveti i foli disa gjuh

SHQIP
GJERMANISHT(shkrim lexim)
ANGLISHT die diqka jo mir po mirrna vesh
serbisht(shkrim lexim edhe qirillic)
italisht pak jo shum mir
polonisht disa fjal
turqisht disa fjal

Signatur: ][\][ (( )) ][_ ][ ][\/][ ][ "]["

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 126 126 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
09.12.2009 00:04 / Postimi -16. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga *Cherry*
1 e gjys :P


hhhahahahahahahahahahahahahahhahahaha
ani 1 e gjys hahaaagagagagagagagagaagaghahahah

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 169 169 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
09.12.2009 00:02 / Postimi -15. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 1 e gjys :P

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Modeli Modeli ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 135
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.900 dediEURO
08.12.2009 22:44 / Postimi -14. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: kosovarski

deutschkski haha

Signatur: www.youtube.com/kodamusic

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 19 19 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
08.12.2009 22:42 / Postimi -13. nė kėtė Faqe. RE: Sa gjuh te huja i dini????
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Anglisht
Gjermanisht
Spanjolle ( e kuptoj gati krejt prej serialav sa kam qen e pamartume kuptohet hahahahah)
shqip( ket e din krejt shqiptart ma merr mendja hahahaha)

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 169 169 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Kumanovarja Kumanovarja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.393
Mosha: 20
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 37.475 dediEURO
17.04.2007 18:55 / Postimi -12. nė kėtė Faqe. RE: Sa gjuh te huja i dini????
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Veq shqip


...edhe ate se din bash mir agahagahagahagha MUKI :D :P

une kam tregu me par se sa gjuhe i di

Signatur: Baby, kur une foli, ti shuj, kur une shuj ti apet mos fol se une foli apet :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 89 89 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Muki Muki ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 2.225
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 61.077 dediEURO
17.04.2007 06:18 / Postimi -11. nė kėtė Faqe. RE: Sa gjuh te huja i dini????
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga lunaa
hajde tregoni sa gjuh te huja i dini se bash po kom qef me dit ehhehehe

pres pergjigjjet tuaja
mpuqqqqq

nime qe une po kallzoj per veti
di anglisht shkrim e lexim mir

edhe spanisht di veq me fol hehehhe

ok
mpuqq per juve
pergjigjuni ok
;)Veq shqip

Signatur:
In Love Untill Death Emrie & Muki 

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 49 49 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Esati_Prej_Gadimes Esati_Prej_Gadimes ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 561
Mosha: 24
Statusi: i/e Ndahur
Postimi imė i pari
Pasuria: 12.926 dediEURO
15.04.2007 20:16 / Postimi -10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Haver me cilen gjuh don me te pertky veq tregom ti mu Anglisht Germanisht Suedish Danisht Rumonisht Italisht Japanisht frangjisht aka tjera be se plot gjuh di tjera

Signatur: ‚ƒ„…†‡ˆŠ Jam Gadimali 100% edhe jam shum krenarë qe jam shqiptar

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 14 14 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: stupcat stupcat ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.723
Postimi imė i pari
Pasuria: 47.847 dediEURO
15.04.2007 13:23 / Postimi -9. nė kėtė Faqe. RE: sa gjuh te huja i dini????
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: shum mir edhe shummm respekt per te gjidh
mir shum se tasht mujna me dhan se gatiiii gatii webi www.dedi24.com i din te gjidhat gjuht e botes
me ju dhirr si perkdhys a vini pernime pa pare kuptohet :P

Signatur: Ku jeni Gjergj Kastrioti Plisin nuk e ndryshon moti Mos shikoni Kisha e Xhamia Feja jonė ėshtė Shqiptaria Gjaku i shqipes nuk humb kurr Ai gjak mbetet ne flamur

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 282 282 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_mali dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.513
Mosha: 35
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 161.239 dediEURO
15.04.2007 13:16 / Postimi -8. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:

HAHAHA ey Hallal Vallah
Shum interesant. Ti te kokshe per çdo pun. N´daq per shkoll , N´daq per Biznis N´daq per qkat dush. Brravo shum crazy pasha Familen veq vazdho ndosha edhe nja 2 vjet i meson edhe
Arabisht gjuhen e Kinës ose qka po di une =) .

Ju pershendes Te gjithve me respekt

kosovar-albaboy


vallahi boll ju kom mat kinezishtes, po e rond pom doket, dhe me fol drejt, sma rrok-ke qaq be ;) vallajhin koxha e rond, edhe me than drejt, sun e mson qat gjuhe, se kerkun s'perdoren ata Hierolglifet, ata shkronjat kineze, kshtu qe e ki rond me msu;)

Signatur: Nese gabimisht kam ber nje gabim..ateher konsideroje gabim dhe harroje..por harro vetem gabimin..gabimisht mos me harro mua...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1159 1159 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: kosovar-albaboy kosovar-albaboy ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 253
Mosha: 18
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 8.750 dediEURO
15.04.2007 11:36 / Postimi -7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga dj_mali_sk
Citati:
Oregjinal nga kosovar-albaboy
Citati:
Oregjinal nga dj_mali_sk
1.Shqip - Shrkim lexim, ndaq gramatike ndaq katunarqe ;)
2.Anglisht - Shkrim lexim komunikim
3.Serbo-kroatisht - Shkrim lexim komunikim
4.Boshnjakisht - Shkrim Lexim komunikim
5.Maqedonisht - Shkrim lexim komunikim(jam prej Shkupi, skom pas qare pa e msu)
6.Rusisht - Shkrim Lexim Komunikim(kam msu 8 vjet ne shkolle)
7.Turkish - ka pak ......
8.French - ka pak se kom jetu ne Montreal(canada) e kom msu ne shkolle pak ....
9. Spanjollisht - koxha e kom msu me fol, e me shkru sdi valla;) (italishtja e ngjashme osht poashtu)
10.Bullgarisht koxha mire e flas edhe e shkruj
11.Greqisht - ka pak ....

e qishtu ...;)
Pershendetje

Woow dj_mali_sk

Shum Respekt per keto gju.


Une Pervetem jetoj qe 16 Vjet ne Gjermani kshtu qe Gjermanishten e flas nga njeher ma mir se Gjermant vet bile per Shkrim ma mir se shokt e mi.


Perveq gjermanishtes e flas edhe Shqipen :D si pe lexhoni Vallah ne shkoll sjam shku kurr por ktu aty u mesova me shkru.


Edhe ne Fund e Di edhe Anglishten bukur mir. Me Marr vesh edhe dije me e shkru mir.
Ju Pershendes te gjithvehaha o care, qe qysh i kom msu kta gjuhet, nje shpjegim

Shqipen, jam shqiptar :)
Anglisht - jetoj ne USA, e kom msu xix
Serbo-kroatisht - me ka ra me punu me do kroat ktu ne US para nja 2 vjetve;) e koxha e pata msue mire me fol
Boshnjakisht - kur paten ardh refugjatet prej Bosne ne ate kohe, i kemi majt nje familje ne shpi te na, edhe jom pas msu edhe boshnjakisht
Maqedonisht - Jam i shkupit, dhe u ka dasht edhe kete gjuhe me dit ...
Rusisht - 8 vjet ne shkolle fillore dhe te mesme e kom msu shkrim lexim komunikim .....
Turkish - Gjyshi jem e flet koxha mire, dhe ma ka msu edhe mue ka pak, po sme pelqen qaq turqishtja, sa me u marr vesh kur shkojsha ne Istambull se mos me dit turkish, ata turqelit ta lshojn hajni;)
French - Skom pas qare pa e msu, se kur kom jetu ne Montreal, pa e msu gjuhen nuk te pagujshin socialin ne mujt:) hahah
Spanish(italisht) - Ka plot spanjoll ktu ne Floride, e komunikim di me bo, e me shkru e me lexu sdi valla;)
Bullgarishten - e kom msu, se kom pas bo biznis ni kohe me Bullgari, shume gjuhe e lehte me msue;)
Greqisht - haha e kom pas 1 greke niher qishtu kem kalu ni kohe, e ma ka pas msu gjuhen pak a shum, sdi shkrim lexim, veq komunikim ka pak:)
e qishtu valla ...... :)

HAHAHA ey Hallal Vallah
Shum interesant. Ti te kokshe per çdo pun. N´daq per shkoll , N´daq per Biznis N´daq per qkat dush. Brravo shum crazy pasha Familen veq vazdho ndosha edhe nja 2 vjet i meson edhe
Arabisht gjuhen e Kinës ose qka po di une =) .

Ju pershendes Te gjithve me respekt

kosovar-albaboy

Signatur: Kshtu qe Mos Pini asi Duhani por Hani Fruta
Ose Pini asi Duhani Por e Hangshit Kryt e juj.

[URL=http://www.dedi24.com/attachment.php?attachmentid=23354&uploader=valmi
r9@]Ne Martesen Tënde[/URL]
------------------
kosovar-albaboy

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 223 223 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: buriimi buriimi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 170
Mosha: 23
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 4.900 dediEURO
15.04.2007 03:23 / Postimi -6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Shqip ma kuptohet
Anglisht-shumë mir
Gjermanisht pak
Spanjollisht pak (veq shum kam qef me msu ket gjuhë)..edhe...
serbisht pak

Signatur: One day you'll love me, the way I loved you. One day you'll think of me the way I thought of you. One day you'll cry for me, the way I cried for you. One day you'll want me, but I won't want you

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 39 39 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: dj_mali dj_mali ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 5.513
Mosha: 35
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 161.239 dediEURO
15.04.2007 00:10 / Postimi -5. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga kosovar-albaboy
Citati:
Oregjinal nga dj_mali_sk
1.Shqip - Shrkim lexim, ndaq gramatike ndaq katunarqe ;)
2.Anglisht - Shkrim lexim komunikim
3.Serbo-kroatisht - Shkrim lexim komunikim
4.Boshnjakisht - Shkrim Lexim komunikim
5.Maqedonisht - Shkrim lexim komunikim(jam prej Shkupi, skom pas qare pa e msu)
6.Rusisht - Shkrim Lexim Komunikim(kam msu 8 vjet ne shkolle)
7.Turkish - ka pak ......
8.French - ka pak se kom jetu ne Montreal(canada) e kom msu ne shkolle pak ....
9. Spanjollisht - koxha e kom msu me fol, e me shkru sdi valla;) (italishtja e ngjashme osht poashtu)
10.Bullgarisht koxha mire e flas edhe e shkruj
11.Greqisht - ka pak ....

e qishtu ...;)
Pershendetje

Woow dj_mali_sk

Shum Respekt per keto gju.


Une Pervetem jetoj qe 16 Vjet ne Gjermani kshtu qe Gjermanishten e flas nga njeher ma mir se Gjermant vet bile per Shkrim ma mir se shokt e mi.


Perveq gjermanishtes e flas edhe Shqipen :D si pe lexhoni Vallah ne shkoll sjam shku kurr por ktu aty u mesova me shkru.


Edhe ne Fund e Di edhe Anglishten bukur mir. Me Marr vesh edhe dije me e shkru mir.
Ju Pershendes te gjithvehaha o care, qe qysh i kom msu kta gjuhet, nje shpjegim

Shqipen, jam shqiptar :)
Anglisht - jetoj ne USA, e kom msu xix
Serbo-kroatisht - me ka ra me punu me do kroat ktu ne US para nja 2 vjetve;) e koxha e pata msue mire me fol
Boshnjakisht - kur paten ardh refugjatet prej Bosne ne ate kohe, i kemi majt nje familje ne shpi te na, edhe jom pas msu edhe boshnjakisht
Maqedonisht - Jam i shkupit, dhe u ka dasht edhe kete gjuhe me dit ...
Rusisht - 8 vjet ne shkolle fillore dhe te mesme e kom msu shkrim lexim komunikim .....
Turkish - Gjyshi jem e flet koxha mire, dhe ma ka msu edhe mue ka pak, po sme pelqen qaq turqishtja, sa me u marr vesh kur shkojsha ne Istambull se mos me dit turkish, ata turqelit ta lshojn hajni;)
French - Skom pas qare pa e msu, se kur kom jetu ne Montreal, pa e msu gjuhen nuk te pagujshin socialin ne mujt:) hahah
Spanish(italisht) - Ka plot spanjoll ktu ne Floride, e komunikim di me bo, e me shkru e me lexu sdi valla;)
Bullgarishten - e kom msu, se kom pas bo biznis ni kohe me Bullgari, shume gjuhe e lehte me msue;)
Greqisht - haha e kom pas 1 greke niher qishtu kem kalu ni kohe, e ma ka pas msu gjuhen pak a shum, sdi shkrim lexim, veq komunikim ka pak:)
e qishtu valla ...... :)

Signatur: Nese gabimisht kam ber nje gabim..ateher konsideroje gabim dhe harroje..por harro vetem gabimin..gabimisht mos me harro mua...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1159 1159 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: kercovari17 Offline
Shenime: 24
Postimi imė i pari
Pasuria: 800 dediEURO
14.04.2007 21:33 / Postimi -4. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: une di te flas

arabisht
turqe
shqip
maqedonish
serbisht
dhe pak persisht

Signatur: Për Muzik Ni Dul Ka Bo Nëna Dasht Për Tallava Dasht Për Kënge Të Rënda Ndasht Për Këng Të Vjetra Ndasht Për Qiftelija Kshtu Ja Ka Zanat Haj Kërçovarlija ------DULI 4 EVA------

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 7 7 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: rotnem rotnem ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 286
Postimi imė i pari
Pasuria: 8.050 dediEURO
14.04.2007 20:52 / Postimi -3. nė kėtė Faqe. RE: sa gjuh te huja i dini????
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga Kumanovarja
Citati:
Oregjinal nga lunaa
edhe spanisht di veq me fol hehehhe
;)


po po taman spanjollisht ngjarje e perditshme hahah e ki msu tu kqyr seriale zemer hahaha mpuq llokume :D

gjermanishten e di
pak maqedonisht
pak anglisht
frengjisht kam dit pak,e din Austriakja sa pata mesu ne ore te frengjishtes se u ul me mu bashke :D
magjupisht :P haha

rotnem e dim qe gjuha shqipe nuk eshte gjuhe e huaj por edhe kjo eshte gjuhe dhe duhet permendur qe fillim se eshte gjuha jone,,, ka shume shqiptar qe se din kete gjuhe edhe pse jane shqiptar.
respekt mos me keqkupto :Dkumanovare pershendetje
ndoshta ka shqiptar se nuk e din mire gjuhen shqipe(ma se shumti rinia se jane jashte) po prap se prape sduhet me krahasu gjuhen shqipe si gjuhe te huaj pa keqkuptime

Signatur: IP

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 73 73 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Kumanovarja Kumanovarja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 1.393
Mosha: 20
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 37.475 dediEURO
14.04.2007 20:39 / Postimi -2. nė kėtė Faqe. RE: sa gjuh te huja i dini????
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi:
Citati:
Oregjinal nga lunaa
edhe spanisht di veq me fol hehehhe
;)


po po taman spanjollisht ngjarje e perditshme hahah e ki msu tu kqyr seriale zemer hahaha mpuq llokume :D

gjermanishten e di
pak maqedonisht
pak anglisht
frengjisht kam dit pak,e din Austriakja sa pata mesu ne ore te frengjishtes se u ul me mu bashke :D
magjupisht :P haha

rotnem e dim qe gjuha shqipe nuk eshte gjuhe e huaj por edhe kjo eshte gjuhe dhe duhet permendur qe fillim se eshte gjuha jone,,, ka shume shqiptar qe se din kete gjuhe edhe pse jane shqiptar.
respekt mos me keqkupto :D

Signatur: Baby, kur une foli, ti shuj, kur une shuj ti apet mos fol se une foli apet :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 89 89 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: rotnem rotnem ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 286
Postimi imė i pari
Pasuria: 8.050 dediEURO
14.04.2007 20:32 / Postimi -1. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: prej gjuheve te huaja i di
gjuhen gjermane
gjuhen angleze (jo perfekt)
gjuhen italiane (jo perfekt)
gjuhen serbokroate

ni vrejte per te gjithe antarte (mos u idhnoni) prej kurshit gjuha shqipe eshte gjuhe e huaj
ju pershendes

Signatur: IP

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 73 73 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KastriotKuqi KastriotKuqi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 484
Mosha: 23
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 15.675 dediEURO
14.04.2007 14:05 / Postimi 0. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: shqip
germanisht
englisch ( no perfect )

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 585 585 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2016 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe Kodimi - dedi4u (C)

Vizitat Sot: 41.720 | Dje: 66.367 | Gjithsej: 220.307.857