radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » "SMS" humoristike per dashuri..
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

Shko tek fundi i Faqes "SMS" humoristike per dashuri.. 1 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,001 Votime - Mesatare: 10,00


Informatat nga: KIMIs KIMI ėshtė Mashkullore Offline | postuar me iPhone
Shenime: 4.105
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 111.900 dediEURO
11.10.2017 00:13 / Postimi -24. nė kėtė Faqe. "SMS" humoristike per dashuri..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Prindi ne zvicerr
Djali ne kosovë.

Prindi: Or bir qka do me te pru prej zvicërre?
Djali: Ni aeroplan privat:)

Prindi: Leje mos ban hajgare,kallxom qa po don se keto dit vi!?
Djali: Ani gjama nje nuse me letra,fetare,t‘bukur,
qadi me ba pite,me la tesha,edhe qa s‘ma kthen fjalen:)

Prindi: Qfar ngjyre pe do Aeroplanin? :D

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 70 70 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Saranda Saranda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 25.782
Statusi: Sekret
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.102.500 dediEURO
16.01.2012 17:54 / Postimi -23. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Una te dija gonxhe
ti me qellove zhapik jonxhe

.....

O shpirti im o yll i botes
kur te kujtoj ty harroj
ti hedh bar lopes

.......

Hej...ta bejme ate qe se kemi bere asnjehere,le te mos na jete per se fundi her,nje her une ty,nje her ti mu,njeri tjetrit sms mi shkru

.....

Nje gomar shetit ne livadh,kush nuk ka dashuri eshte shoku i tij.

......

Shkova eper fusha, shkova neper lendina sapo te pash ty me dhembi kaptina

......

I embel dhe i bute,ne goje kur e fut,i bardhe apo i zi,ngjyra ska rendesi,me gjuhe e shijone,me dhembe e rrotullon,lengun kur leshon,cimcakizin kur shijon!

.....

Nje djale theu kemben se ra nga molla, Nje makine u shkaterrua se u perplas me nje qershi,Nje burre plak u var tek thana e tij,...dhe pastaj thone qe frutat bejne mire...

.....

Zemra ime tull zemra jote llac dashuria jone si pallati dykatc.

........

Te ndjej ne fytyre te ndjej ne krah te ndjej ne kembe te ndjej kudo a mushkojne e dreqit cdo te te punoj.

.....

Nje nate dashuri me ty eshte njelloj si te marresh pjese ne Olimpiada. Ndodh nje here ne 4 vjet !

Signatur: ..Gjarperi e ka lekuren e bute por brenda saj ka plot helem disa njerez flasin embel por zemren e kane te zez...

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 412 412 Vlerėsime Positive / 3 3 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Maylinda Maylinda ėshtė Femerore Offline
Shenime: 43.444
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.258.765 dediEURO
17.04.2011 01:55 / Postimi -22. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Hej ta bejm ate qe se kemi ber asnjeher, le te mos na jet per se fundi here ,nje her une ty,nje her ti mu,njeri-tjetrit sms mi shkru ;)

Signatur: Nese nuk flas nuk eshte se spo I kuptoj ose shikoj gjerat po thjesh sdua te harxhoj fym kot ....!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1281 1281 Vlerėsime Positive / 6 6 Vlerėsime Negative


Informatat nga: fatlumja fatlumja ėshtė Femerore Offline
Shenime: 9.646
Mosha: 25
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 119.595 dediEURO
16.04.2011 22:26 / Postimi -21. nė kėtė Faqe. RE: "SMS" humoristike per dashuri..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Prej se ike
me le ne vetmi
me le kafen pa e pi
me le gazeten pa e lexu
televizionin pa e shiku
a e din sa shume jam
duke vuajte per ty


moj e dashura rryme :D

Signatur:
Citati:
Spot thom te dua,Por tkom dasht- Sod me kqyre por ani nasht- Rrnoft dashnija ku del loti- Smujta un ta ktheft Zoti

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 1487 1487 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
24.06.2010 21:07 / Postimi -20. nė kėtė Faqe. RE: "SMS" humoristike per dashuri..
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Si eshte problemi me telefonin tend , u perpoqa te te merrja por operatori me tha:
-Mire se erdhet ne xhungel,majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne peme...

Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...!

Merr pjese ne ne diten boterore kunder semundjeve mendore,dergoja kete sms nje personi te semure pshikik ashtu sic ta dergova dhe une TY!!!

1000 veta jan tu nejt,
100 jan tu punu,
10 jan tu mesu,
5 internetin tu e shfletu, dhe
1 budall kot qe kam shkru tu e lexu...


Je aq e shemtuar, sa kur kalon para komjuterit aktivizohet
antivirusi!!!!!!!!!!

nëse ne shpirt je i mbushur me deshperim..dhe lotet e tua rrjedhin papushim......mos ki merak aty ndodhem unë .........shes facoleta.po more 2 .një e ke falas


Thone qe shiu zbukuron gjithçka.barin,lulet ,pemët..atëherë nëse është kështu..pse sdel jashtë kur bie shi......???


:] :] :] :P

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
26.03.2010 23:35 / Postimi -19. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ne mbremje nuk ha
sepse mendjen e kam tek ti
pastaj gjumi sme ze
sepse kam uri...!

**************************

Une pi birr, ti pi kos
e te thash mos u merakos
une pi konjak, ti pi dhall
ate shpull qe te gjujta, ma bej hallall
une ha buk, ti gjel deti
ma le njehere
se nuk u be qameti... :P

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
03.01.2010 15:01 / Postimi -18. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Je aq i shemtuar, sa kur kalon afer kompjuterit aktivizohet
antivirusi.

***************

Kjo bukuri, kjo zgjuarsi,
dhe keto sy qe shohin plote magji,
ndonjehere zoti i mbledh tek nje njeri,
nejse, boll fola per veten, :P nga ju c'kemi? :D :D

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Beckham Beckham ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 136
Mosha: 19
Statusi: Beqar/e
Postimi imė i pari
Pasuria: 50 dediEURO
21.10.2009 01:29 / Postimi -17. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Sod te dua me shum se dje,por me pak se neser hehheheheh

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 6 6 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
21.10.2009 01:26 / Postimi -16. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Kjo bukuri, kjo zgjuarsi,
dhe keto sy qe shohin plote magji,
ndonjehere zoti i mbledh tek nje njeri,
nejse, boll fola per veten, :P nga ju c'kemi? :D

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Lena* *Lena* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 12.439
Mosha: 27
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 426.547 dediEURO
01.10.2009 14:27 / Postimi -15. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: u bir zeza qe spo ma kthan sms
tu shkeft tupani ne diten e dasmes hhahahahahahah....

Signatur: Kur eci rruges,koken e mbaj ul..Jo qe i tutna dikujt por sja rrasi askujt 8-)

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 170 170 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KaTiLe KaTiLe ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.479
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 144.073 dediEURO
04.05.2009 19:35 / Postimi -14. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Gjeja e vetme qe ka qen poziive ne jeten tende ka qen Testi i HIV...:P :P


Kujdes!! Dua te them dicka shum te rendsishme..Ke kujdes mire sepse esht shum e rendsishme.. Shum dicka.. Ngo mir.. Upsssss ska ven mo!!! :P :P

Mbeturinat kane vendin ne shport, po e pys vehten cfar po ben ti ketu..? :P :P

Deshiron Kontakt? Provo njeher Stekerin :P :P :P


Kam shum veshtirsi ta mbaj ne mend emrin tende, a ben te thrras IDIOT ? hahahha

Me don dhe deshiron te me kesh? Ather dergo nje mesazh me emrin tim ne numrin 1515 dhe do te dergohet nje Kenge per telefon me titullin "Endrro endrro.." hhahahaha

Nuk ka Teknik qe mund ta mat injoracen per ty :P :P

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 315 315 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KaTiLe KaTiLe ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.479
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 144.073 dediEURO
28.04.2009 20:20 / Postimi -13. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: E luta Zotin per nje lule..me dha nje livadh..
E luta Zotin per Uj, me dha nje Bunar..
E luta Zotin per nje Idiot, me dha Nr tend :P :P :P :P :P


Inteligjenca po te vjen pas, mirpo ti gith je me i shpejt... :P :P :P


Sikur padituria te kish shkaktu zvoglim, ti lirisht nen tepi kishe kcy valle... :P :P


Edi qe kam shum vler per ty..
edi qe ke nevoj per mua..
edi qe te mungoj..
dhe me fal qe te kam lene pergjithmon..Me shum dashuri Truri yt !!!!! ghaghahgahgaha

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 315 315 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KaTiLe KaTiLe ėshtė Femerore Offline
Shenime: 4.479
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 144.073 dediEURO
27.04.2009 07:23 / Postimi -12. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Te ka thene sod ndokush se je shum atraktiv, shum sexy, elegant????? Jooo?? Mire spaku nuk te paska genjy askush sod.... :P :P :P

Me dergo nje Foto tenden sepse jam ka i mledhi Katastrofat natyrore...:P :P :P

Signatur:

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 315 315 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Zejna Aliu Zejna Aliu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 250
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.430 dediEURO
25.03.2009 16:31 / Postimi -11. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: o zemer tu fol me ty harova te dritat me shku tu fol me ty plazh nuk shkova tu fol me ty qitelin e harova o zemer e bandash meta fyt shapull syt kalanica ti qes hupu dreq hahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaha

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 65 65 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
25.03.2009 14:48 / Postimi -10. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ti gje e shemtuar

Ti gje e shemtuar
largohu nga mua
kam 5-6 muaj
qe te them s'te dua

ti gje e shemtuar
largohu nga une
nuk te kam për borxh
qe me del ne gjumë

floket si tertila
nuk shihesh 2 here resht
fytyra si kal
ishallah ngelsh për vjeshte

syte e tu te shndritshem
kujdes se mos na verbosh
njeri ne konispol
tjetri ne vermosh

dhembet e tu te bukur
sa ti kam zili
1 e ke te bardh
3 i ke te zi

ti kastile nderove shkolle
qe te rrime te dy
une o vras veten
o te vras ty

ti gje e shemtuar
mos me dil perpara
provoje dhe njehere
shihe po ste vrava

ti gje e shemtuar
ik pa bërë fjalë
largohu për koke te mamit
se do bej skandal

megjithese kam vazhduar
mjekime ne shumë vende
kurre se kam haruar
eren e sqetlles tende

ti do një puthje
paske qene tru peshk
e kam me te lehte
te te jap një vesh

mos me dil perpara
se s'dua te flas
sa here ti hap gojen
te vjen era pras

sqetllat kur ti shoh
dhe shuren se mbaj dot
tek e djathta ske qime
tek e majta mbire plot

une te them boll
ti ke qejf te vazhdosh
mbylle ate *** goje
se do na helmosh

kopshtit botanik
afer mos i rri
se kalben dhe plepat
sapo kalon ti

ti gje e shemtuar
mos shko te vendi i ndaluar
me mirë e kap ate dhe e pres
prandaj mos mbaj asnje shprese

me beri pershtypje
varsja qe ke ne qafe
po me shumë pershtypje
qafa e palare

kur te pashe te pulpat e kembes
thashe se s'ka bërë vaki
te kembet skam as une
aq lesh sa ke ti

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
21.02.2009 02:27 / Postimi -9. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: N.Q.S e lexon ket mesazh me ke borxh nje perqafim,n.q.s e fshin nje puthje n.q.s e ruan nje takim, dhe ne qoftese nuk me pergjigjesh me ke borxh te gjtha... :]

*******

Policija FBI :P ben te ditur se personi qe mer ket sms esht ne kerkim.Akuzohet se ka rembyer Zemren time,,,,,,Policia shton gjithashtu se mund ta mbaj sa te doj por t'mos e Lendoj 8)

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *ArbNore* *ArbNore* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 10.120
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 438.070 dediEURO
16.02.2009 21:15 / Postimi -8. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Me ta dhan nje lule,lule je vet
Me ta dhan nje puthje,tti s'mundesh me fjet
Me tu afru ngat do te kalli krejt
Me ta puth buzen,do te dalin ment
Kto qe po ti them.jan disa krahasime
Se une jam zemra jote,e ti je zemra ime

Signatur: Mos Ler Dike Te Behet Gjithqka,Sepse Kur Te Ike Do mbetesh Pa Asgje...!!!

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 326 326 Vlerėsime Positive / 2 2 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
15.02.2009 03:47 / Postimi -7. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: PA I PREK DUART E MIA TI NUK DIN CESHT LIMTURIA
PA I PUTH BUZET E MIA TI NUK DIN CESHT KNAQESIA
PER ME E NDIT CESHT LEZETI
MUNDOHU LOCK ME ME PAS ME VETI.

********

Syri yt i bukur, vdeksha une per ty,
Buza jote e kuqe, vdeksha une per ty,
Faqja jote si pjeshke, vdeksha une per ty,
Floket e tu si pras, vdeksha une per ty,
Ah ai shoku yt dje, krah per krahu, vdeksh ti ishallla.

********

ku eshte dallimi midis parashutes dhe kondomit
nese shpohet parashuta vdes njeriu
nese shpohet kondomi lind njeriu

**********

nëse ne shpirt je i mbushur me deshperim..dhe lotet e tua rrjedhin papushim......mos ki merak aty ndodhem unë .........shes facoleta.po more 2 .një e ke falas

**********

Thone qe shiu zbukuron gjithçka.barin,lulet ,pemët..atëherë nëse është kështu..pse sdel jashtë kur bie shi......???

***********

Dashuria eshte si
ai livadhi me bare,
ku kullosin shum kuaj
e gomar.

*********

Me the te gjeta pa me gjetur,me the je e imja pa me pasur,me the je e
bute pa me prekur,me the TE DUA pa me dashur..Dhe pas te gjithave si i
pameshire me the dhe fjalen LAMTUMIRE.. hehehheheh


edhe nese vdes ti mos eja.kur te me varrosin mos me qaj se do cohem e do trishtohesh kur te them se ti ke faj

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
01.12.2008 18:40 / Postimi -6. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Thone qe shiu zbukuron gjithçka.barin,lulet ,pemët..atëherë nëse është kështu..pse i dashur sdel jashtë kur bie shi......???

*******

ti je yllim im i ren nga qelli,sa keq qe ke ren me fytyr...

*******

te dua sa mali
te dua sa fusha
kur m del ti perpara
m dukesh si arusha!!! :P

******

I dashur ne syt e tua e shoh nje livadh
qe kullosin shum kuaj, por Kali me i madh je ty :P


shpresoj te ju ken pelqyer :D

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Nora Nora ėshtė Femerore Offline
Shenime: 3.601
Postimi imė i pari
Pasuria: 110.857 dediEURO
22.11.2008 11:20 / Postimi -5. nė kėtė Faqe. RE: internet dashuri
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Ti sme do as un ste dua,un te harrova dhe ti mua,
ti me tjera un me tjer,un frajerk ti fraer,nje me nje apo jo?
ti trathtar un trathtare,ti ste behet von mua hic fare
ti ne kafic un ne shkoll,ti skopsko un koka koll,nje me nje apo jo?
ti rap un rok,ti ne qjell un ne tok,un kripza ti cigare,
un mesoj ti ben hajgare,nje me nje bukur apo jo?
ti qeshesh un qaj,un uj ti vaj,nuk na tret as kimia a ku te
na tres me dashuria nje me nje e vertet apo jo???????

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 291 291 Vlerėsime Positive / 1 1 Vlerėsime Negative


Informatat nga: KkOoLlGgEeCi KkOoLlGgEeCi ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 33
Mosha: 24
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 1.400 dediEURO
22.11.2008 09:50 / Postimi -4. nė kėtė Faqe. internet dashuri
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: PREJ HOTMAILIT KUR TI LSHOVA SYT
KUR TE PASH PASWORDIN NE FYT
THASH U MYT KUKU PER MU
SHPEJT WINDOWSIN E KAM STARTU

JA PO QELI MESENGJERIN ME SHUM DESHIR
PER ME GJET NJE QIK TE MIRE
KAM VENDOS EDHE PIKE
U NJOFTOVA ME NJE QIKE

TUNG I THASH QKA PO BAN
UNE JAM BACA SHABAN
TUNG ME THA ME DASHURI
UNE JAM DADA SELVI

UNE E VESE PER DASHURI
KAM DESHIR ME I PAS PES FEMI
AJO ME THA O BABALOK LARGOHU
SE TA FUTA BLOK

OK I TASH NUK TE LUS
PO TA FUTI NI VIRUS
NUK ESHTE GAJLE THA PER MU
KAM ADRES EDHE NE YAHOO

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 40 40 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: RINA__ Offline
Shenime:
Postimi imė i pari
Pasuria: 0 dediEURO
21.11.2008 21:37 / Postimi -3. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: hahahaahh LAZDRANEEEEEEEEEE JE LOQK KREJT

po i jap edhe une disa:Zoti e solli intelegjencen ne tok permes shiut
sa keq ate dit ti e kishe hapur ombrellen...


Ne dritare rrija une, ne dritare rrije ti
buk me gjalp haja une buk me gjiz haje ti
ah dashuri....dashuri...


Dashuria nuk esht patate qe hahaet brenda nate
ajo esht nje shtyll betoni kur ta prekesh te ze tensioni


i kerkova zotit bar, ne dha nje fush, i kerkova zotit uj me dha detin
i kerkova zotit nje nr te nje njkeriu te shemtuar ai me dha nr tend..hmmmmm


une nuk i harroj fytyrat enjerzve qe i takoj por ne raastin tend po bej perjashtime......
je yll bote je kafsh idiote je si YLL je kafsha me ebukur ne pyll.....e di di dashur???
po kaloja pran nje dyqani dhe vura re se diqka ty te mungonte
vendosa ta blija ...hyra brenda kur kasapi me tha: me vjen keq por trut kan mbaruar......

si esht problemi me telefonin tend???
u perpoqa te tmerrja por operatori me tha:
Mirserdhet ne xhungel majmuni qe kerkoni ndodhet lart ne pem...


lazdrusheeeeeeeee ishalla te pelqejn motrusheeeeeeeeeeeeeee.

* se shpejti (Kliko mbi Tekst pėr tė pėrpunuar Postimin tuaj)


Vlerėsimet:
Vlerėsimet  Vlerėsime Positive /  Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
21.11.2008 18:48 / Postimi -2. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: O shpirti im o yll i botës
kur te kujtoj ty harroj
ti hedh bar lopes

.......

Hej...ta bëjmë atë qe se kemi bërë asnjëherë,le të mos na jetë për së fundi her,një her unë ty,një her ti mu,njëri-tjetrit sms mi shkru

.....

Një djalë theu kemben se ra nga molla, Një makine u shkaterrua se u perplas me një qershi,Një burrë plak u var tek thana e tij,...dhe pastaj thonë qe frutat bëjnë mirë...

.....

Zemra ime tull zemra jote llac dashuria jonë si pallati dykatc.

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
12.11.2008 12:22 / Postimi -1. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: 70% e din qe te dua 80% e din se smund te jetoj pa ty 90% e din se smund te jetojm te ndar 100% po te genjej o budalla

*****


Kesh ni dit ne kopsht zoologjik,20 euro i dhash me pa Luani,50 euro i dhash me pa Tigrin,ikisha dhan edhe 1000 Euro veq me pa qit majmunin qe pe lexon ket Sms...

*****


O shpirti im o yll i botës
kur te kujtoj ty harroj
ti hedh bar lopes

:P :P :P :P

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: *Cherry* *Cherry* ėshtė Femerore Offline
Shenime: 6.694
Mosha: --
Postimi imė i pari
Pasuria: 179.871 dediEURO
29.10.2008 16:38 / Postimi 0. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Te kam menduar per gjithe naten,
dhe arrita ne nje konkluzion.
ISHTE ME MIRE TE FLIJA ! ! ! =)

*****

Nese jata jote eshte e erret mos u pezmato ,vetem lutu.Nese edhe pasi je lutur jeta jote vazhdon te jete e erret.mos u bej idiot
SHKO NDIZ DRITEN :D

*****

i dashuri im,(sa per te thene) te dua shume,(iluzionist i mjere) per ty do hidhesha poshte nje treni, (pasi ka kaluar) ne nje lume (te thate), nga nje gratacele (nga kati i pare) po mendoj per ty (king ai shoku yt) Tani po shkoj, (do dal me te) E jotja (edhe per pak).... :P

*****

Je aq i shemtuar, sa kur kalon para komjuterit aktivizohet
antivirusi!!!!!!!!!! :P

Signatur: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/843/glitterfy0061508t414d31.gif/]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8700/glitterfy0061508t414d31.gif[/I
MG][/URL]

Vlerėsimet:
Ky Postim ka 1 Vlerėsime
Vlerėsimet 452 452 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

Faqet (2): [1] 2 nė vijim

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 663 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.435.980