radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Për Argetim... » Albumi i pare nga edi shkoder
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes Albumi i pare nga edi shkoder


Informatat nga: edi shkoder edi shkoder ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 10.190
Statusi: i/e Dashuruar
Postimi imė i pari
Pasuria: 226.960 dediEURO
29.05.2010 21:25 / Postimi -24. nė kėtė Faqe. Albumi i pare nga edi shkoder
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ngaqe e kam per here te pare te vendosi disa kenge ju pershendes te gjitheve ne vecanti fierzen qe me ka ndihmuar :)

Pėr tė shkarkuar nga edi shkoder: (Regjistrohu pėr tė Shkarkuar / ose Identifikohu)
ty po te kujtoj.mp3 [Play] - [Youtube]
Sa me gzim dasma ka nis.mp3 [Play] - [Youtube]
nuk me the as lamtumire.mp3 [Play] - [Youtube]
luje vallen me vindil ne dore.mp3 [Play] - [Youtube]
Kur permendi emrin tend.mp3 [Play] - [Youtube]
degjo zemren tende.mp3 [Play] - [Youtube]
athu paskam lind pa fat.mp3 [Play] - [Youtube]

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 1072 1072 Vlerėsime Positive / 11 11 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 3.275 | Dje: 17.935 | Gjithsej: 263.611.316