radiodedi24.com | Play | Stop dedi24.com | dedi24.TV

dedi24.com » DISPONIMI JUAJ » Bisedime » 2Qendra Islame Shqiptare në Regensburg të Gjermanise
Postimi i fundit | Nga i pari i palexuar Pėr Printer | Dėrgoja njė Shokut | Shto kėtė Temė nė Favorit

Pėrgjigju

Shko tek fundi i Faqes 2Qendra Islame Shqiptare në Regensburg të Gjermanise


Informatat nga: Snickersi** Snickersi** ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 1.140
Mosha: 25
Statusi: i/e Martuar
Postimi imė i pari
Pasuria: 29.843 dediEURO
24.11.2009 11:31 / Postimi -24. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: Allahute Shperbeft vella Ebu , insheAllah do jem edhe une aty !!

Signatur: http://www4.pic-upload.de/thumb/24.04.10/yrvqju4gri7c.jpg

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 115 115 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Modeli Modeli ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 135
Postimi imė i pari
Pasuria: 3.900 dediEURO
23.11.2009 19:44 / Postimi -23. nė kėtė Faqe.
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: ESSELAMU ALEJKUM vella i nderuar po flas nga ana ime se regensburgin e kemi larg po edhe ne, ne stuttgart kemi hoxh te mire dhe ligjerata shume te mira ku edhe do lexohet kur´ani gjate kesaj jave nga shume femije te cilet e vijojne edhe shkollen fetare ketu tek ne,, sidoqoft flm nga ti dhe per keto informata te lezetshme.

Signatur: www.youtube.com/kodamusic

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 21 21 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Informatat nga: Ebu Ebu ėshtė Mashkullore Offline
Shenime: 199
Postimi imė i pari
Pasuria: 9.725 dediEURO
23.11.2009 18:00 / Postimi -22. nė kėtė Faqe. 2Qendra Islame Shqiptare në Regensburg të Gjermanise
Pėrgjigju Pėrgjigju Jepė citat kėti Mesazhit Citat Ndrysho Mesazhin ose fshi nga forumi Ndrysho Shko tek fillimi i Faqes Fillimi

Postimi: selam alykum vllezer dhe motra muslimane po ju informoj se qendra islame organizon me hoxhen e e nderuar dhe shum te njohur ifran salin qe do te maj tribun fetare jeni e inshalla ardhja juaj per me ndigju fjalen e allahut nga hoxh ifran salihu edhe ni vidio e re nga ky hoxh i nderuara allahu e shperbleft per kontributin qe po e jep per


Info 2Qendra Islame Shqiptare në Regensburg të Gjermanisë organizon
Tribunë Fetare

Dita e Diell 29.11.09
Ora 12,30
Ligjeron:Hoxhë Irfan ef.Saliu
Tema: ´´Identiteti Jonë´´

Adressa: Universitätsstrasse 31
93053 Regensburg
Vendi : Universiteti në Regensburg ( Hörsaal )

Info ; +49176/22095172 , +49176/80132388

Youtube-Klip ->
 
Shtuar nga Ebu

Vlerėsimet:
Vlerėsimet 110 110 Vlerėsime Positive / 0 0 Vlerėsime Negative


Pėrgjigju

dediHome
dedi24.com (C) 2005 - 2018 Gjitha drejtat tė rezervuara by dedi4u - Kontakt: info@dedi24.com
Idea, Realizimi, Dezajnimi dhe gjitha punimet - dedi4u (HiK) (C)

Vizitat Sot: 750 | Dje: 11.176 | Gjithsej: 263.436.067